Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Okulista Elbląg

- 21 lekarzy
Okulista Elbląg lekarz Agnieszka Nicpoń

lekarz Agnieszka Nicpoń

Okulista dziecięcy, Okulista

liczba opinii: 49

Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Średnia ocen: 5,0/5
Panią Agnieszkę polecił mi kolega, gdy szukałam lekarza okulisty, który podjął by się zbadania oczu mojemu 11 miesięcznemu wnukowi.
Byłam niezwykle zaskoczona sposobem komunikacji Pani doktor z dzieckiem, jej cierpliwości i staranności w postawionej diagnozie.
Ponownie spotkałam się z Panią doktor gdy udałam się po pomoc ze swoją 84 letnia mamą.
Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz..
Kompetencje Pani doktor, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość, podejście oraz wnikliwa diagnostyka są nieocenione.
Nie ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
Okulista Elbląg dr Piotr Kanclerz

dr Piotr Kanclerz

Okulista

liczba opinii: 18

wizyta już od 100
+1 więcej

Przychodnia Lekarska Hygeia
ul. Bema 80
82-300 Elbląg

Średnia ocen: 5,0/5
Uważam że Pan Doktor jest wspaniały i bardzo dobrym fachowcem.. Bardzo miły i uczciwy , nie obiecuje wiele ale dokonuje niesamowitych rzeczy. Byłem po zabiegu zaćmy w mojej miejscowości i po roku wzrok mi się tak pogorszył że bardzo słabo widziałem i byłem załamany. Pan doktor nie obiecywał mi że będę aż tak dobrze widział. Po przeprowadzeniu operacji dziś minął już rok i cieszę się wspaniałym wzrokiem i dziękuję mu ...
Opinia dodana przez: Zygmunt
+3 więcej

Gabinet
ul. Bukowa 1
82-300 Elbląg

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem zachwycona podejściem pana doktora Szałacha. Z pewnością jest to lekarz z powołania, godny polecenia! Wysłucha oraz zawsze wyjaśni pochodzenie objawów i wytłumaczy jak można im zapobiegać. Przesympatyczny lekarz, dokładnie wykonujący swoją pracę, korzystając przy tym z nowoczesnych przyrządów, przebadał mnie pod każdym kątem, udzielając odpowiedzi na pytania nawet wykraczające poza zakres specjalizacji pana doktora. Bardzo dziękuję Natalia z rodziną :-) z Gdynii
Opinia dodana przez: Natalia

Gabinet
Gwiezdna 21
82-300 Elbląg

Średnia ocen: 5,0/5
Doktor Jabłoński to wspaniały lekarz, dwa razy usuwał mi gradówkę w szpitalu w Elblągu i obydwa zabiegi przebiegły szybko, bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze. Podsumowując: profesjonalista w 100%
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Oddział Okulistyki Jednego Dnia NZOZ "Twoje Oczy"
al. Grunwaldzka 33/2
82-300 Elbląg

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem pacjentem Pana J.A.od ponad 4 lat i śmiem twierdzić że tylko dzięki zaangażowaniu Pana doktora w ratowanie mojego "jaskrowego" i uczulonego na wszystkie krople p.jaskrowe oka,jeszcze co nieco widzę.Po 3 latach od wszczepienia implantu oko znów zaczyna wariować. Pan doktor teraz walczy o utrzymanie tego co udało się osiągnąć 3 lata temu.Jestem już facetem po 70-tce .Miałem już do czynienia z masą lekarzy.Ten jednak od początku zrobił na mnie ...
Opinia dodana przez: Stanisław
+2 więcej

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

82-300 Elbląg

Średnia ocen: 4,4/5
Uwielbiam tego lekarza. Najlepszy, do którego do tej pory chodziłam. Poświęca dużo czasu na rozmowę i wytłumaczenie gdzie leży problem. Tłumaczy co znaczą wyniki, uspokaja i sprawia wrażenie ludzkiego. Nie traktuje pacjenta jak produkt na taśmie produkcyjnej.
Opinia dodana przez: Anonim

WSzZ

82-300 Elbląg

Średnia ocen: 4,1/5
Byłam u doktora ze skierowaniem na HRT.Ciepły człowiek o dużej wiedzy,skierował mnie na zbieg laserowy,który sam wykonał.Teraz ciśnienie w oku mam prawidłowe,bardzo dziękuję doktorze.
Opinia dodana przez: Joanna

Gabinet
ul. Sikorskiego 3
82-300 Elbląg

Średnia ocen: 3,5/5
Polecam Panią doktor ! Jest profesjonalna, kompetentna i ma świetne podejście do pacjenta. Przyjęła mnie poza godzinami pracy za co jestem bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Karolina

Gabinet
Grobla św. Jerzego 18 lok. 9
82-300 Elbląg

Średnia ocen: 3,4/5
Lekarz, który świetnie przeprowadził moje 2 operacje (korekcja zeza) po nieudolnym wieloletnim leczeniu korekcyjnymi okularami przez innego niby specjalistę. Zdecydowanie polecam! Bywała zarówno z NFZ i prytanie. Podejście do pacjenta świetne, dobrze tłumaczy i potrafi wysłuchać. Kompetencja i rzetelność. Polecam i na pewno będę dalej korzystać z usług tego świetnego specjalisty.
Opinia dodana przez: katrinase

Gabinet
ul. Sikorskiego 3
82-300 Elbląg

Średnia ocen: 2,7/5
Bez zarzutu. Moje oczekiwania zostały całkowicie spełnione. Doktor przyjmuje także w Spółdzielni Medyk. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Okuliści w ElbląguCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat