Filtruj terminy

Okulista Elbląg dr Piotr Kanclerz

Przychodnia Lekarska Hygeia
ul. Bema 80
82-300 Elbląg

Do Pana doktora zgłosiłem się z dość wstydliwym dla mnie problemem, z gradówką. Zapisałem się do przychodni Hygeia na pierwszy wolny termin i trafiłem właśnie do doktora Kanclerza. Jak się okazało moja przypadłość wymagała leczenia operacyjnego. Zabieg wykonano w warunkach ambulatoryjnych. Pan doktor cierpliwie i dokładnie objaśnił mi na czym ten zabieg będzie polegał, co będzie po kolei robione. Uspokajał mnie i podtrzymywał na duchu, dzięki czemu byłem spokojniejszy.
Tak ...
Opinia dodana przez: Paweł Kotowski
Okulista Elbląg lekarz Agnieszka Nicpoń

lekarz Agnieszka Nicpoń

Okulista dziecięcy, Okulista

Gabinet okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Panią Agnieszkę polecił mi kolega, gdy szukałam lekarza okulisty, który podjął by się zbadania oczu mojemu 11 miesięcznemu wnukowi.
Byłam niezwykle zaskoczona sposobem komunikacji Pani doktor z dzieckiem, jej cierpliwości i staranności w postawionej diagnozie.
Ponownie spotkałam się z Panią doktor gdy udałam się po pomoc ze swoją 84 letnia mamą.
Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz..
Kompetencje Pani doktor, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość, podejście oraz wnikliwa diagnostyka są nieocenione.
Nie ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

ul. Bukowa 1
82-300 Elbląg

Jestem zachwycona podejściem pana doktora Szałacha. Z pewnością jest to lekarz z powołania, godny polecenia! Wysłucha oraz zawsze wyjaśni pochodzenie objawów i wytłumaczy jak można im zapobiegać. Przesympatyczny lekarz, dokładnie wykonujący swoją pracę, korzystając przy tym z nowoczesnych przyrządów, przebadał mnie pod każdym kątem, udzielając odpowiedzi na pytania nawet wykraczające poza zakres specjalizacji pana doktora. Bardzo dziękuję Natalia z rodziną :-) z Gdynii
Opinia dodana przez: Natalia

Gwiezdna 21
82-300 Elbląg

Doktor Jabłoński to wspaniały lekarz, dwa razy usuwał mi gradówkę w szpitalu w Elblągu i obydwa zabiegi przebiegły szybko, bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze. Podsumowując: profesjonalista w 100%

Oddział Okulistyki Jednego Dnia NZOZ "Twoje Oczy"
al. Grunwaldzka 33/2
82-300 Elbląg

Jestem pacjentem Pana J.A.od ponad 4 lat i śmiem twierdzić że tylko dzięki zaangażowaniu Pana doktora w ratowanie mojego "jaskrowego" i uczulonego na wszystkie krople p.jaskrowe oka,jeszcze co nieco widzę.Po 3 latach od wszczepienia implantu oko znów zaczyna wariować. Pan doktor teraz walczy o utrzymanie tego co udało się osiągnąć 3 lata temu.Jestem już facetem po 70-tce .Miałem już do czynienia z masą lekarzy.Ten jednak od początku zrobił na mnie ...
Opinia dodana przez: Stanisław

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

82-300 Elbląg

Uwielbiam tego lekarza. Najlepszy, do którego do tej pory chodziłam. Poświęca dużo czasu na rozmowę i wytłumaczenie gdzie leży problem. Tłumaczy co znaczą wyniki, uspokaja i sprawia wrażenie ludzkiego. Nie traktuje pacjenta jak produkt na taśmie produkcyjnej.

WSzZ

82-300 Elbląg

Byłam u doktora ze skierowaniem na HRT.Ciepły człowiek o dużej wiedzy,skierował mnie na zbieg laserowy,który sam wykonał.Teraz ciśnienie w oku mam prawidłowe,bardzo dziękuję doktorze.
Opinia dodana przez: Joanna

ul. Sikorskiego 3
82-300 Elbląg

Polecam Panią doktor ! Jest profesjonalna, kompetentna i ma świetne podejście do pacjenta. Przyjęła mnie poza godzinami pracy za co jestem bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Karolina

Grobla św. Jerzego 18 lok. 9
82-300 Elbląg

Lekarz, który świetnie przeprowadził moje 2 operacje (korekcja zeza) po nieudolnym wieloletnim leczeniu korekcyjnymi okularami przez innego niby specjalistę. Zdecydowanie polecam! Bywała zarówno z NFZ i prytanie. Podejście do pacjenta świetne, dobrze tłumaczy i potrafi wysłuchać. Kompetencja i rzetelność. Polecam i na pewno będę dalej korzystać z usług tego świetnego specjalisty.
Opinia dodana przez: katrinase

ul. Sikorskiego 3
82-300 Elbląg

Bez zarzutu. Moje oczekiwania zostały całkowicie spełnione. Doktor przyjmuje także w Spółdzielni Medyk. Polecam.

Okuliści w Elblągu