Filtruj terminy

Okulista, Okulista dziecięcy

Gabinet Okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

Polecam. Pełen profesjonalizm. Fachowa obsługa. Wysokie kompetencje i umiejętności. Pacjent czuje że trafil we właściwe ręce.
Opinia dodana przez: Tom
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Okulista
                                       dr n. med. Piotr Kanclerz

dr n. med. Piotr Kanclerz

Przychodnia Lekarska Hygeia
ul. Bema 80
82-300 Elbląg

Denerwowałam się wizytą, ale już po pierwszych słowach pana doktora stres minął. Najpierw przeprowadził dokładny wywiad potem wykonał badania. Stwierdził więcej problemów, ale on zajmie się najbardziej uciążliwym. Zrobił to tego samego dnia. Dał mi nadzieję, że kolejny zabieg jeszcze poprawi mój komfort życia. 😁Już jest lepiej, a minęło dopiero dziesięć dni od wizyty. Jestem mu bardzo wdzięczna, polecam pana doktora jest konkretny i ma dużą wiedzę.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Sebastian Szałach

ul. Bukowa 1
82-300 Elbląg

Profesjonalna i rzetelna porada. Bardzo dobre podejście do 2letniego syna. Wizyta odbyła się na NFZ, przebiegła spokojnie, bez pośpiechu. Cierpliwe podejście lekarza. Wszystko wytłumaczył. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Roman Jabłoński

Gwiezdna 21
82-300 Elbląg

Doktor Jabłoński to wspaniały lekarz, dwa razy usuwał mi gradówkę w szpitalu w Elblągu i obydwa zabiegi przebiegły szybko, bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze. Podsumowując: profesjonalista w 100%

lekarz Janusz Adamski

Oddział Okulistyki Jednego Dnia NZOZ "Twoje Oczy"
al. Grunwaldzka 33/2
82-300 Elbląg

Jestem pacjentem Pana J.A.od ponad 4 lat i śmiem twierdzić że tylko dzięki zaangażowaniu Pana doktora w ratowanie mojego "jaskrowego" i uczulonego na wszystkie krople p.jaskrowe oka,jeszcze co nieco widzę.Po 3 latach od wszczepienia implantu oko znów zaczyna wariować. Pan doktor teraz walczy o utrzymanie tego co udało się osiągnąć 3 lata temu.Jestem już facetem po 70-tce .Miałem już do czynienia z masą lekarzy.Ten jednak od początku zrobił na mnie ...
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Mariusz Doroszkiewicz

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
82-300 Elbląg

Miałam u Pana doktora badania okresowe opłacone przez pracodawcę i bez żadnych kropli i maszyn poinformował mnie o złym stanie oczu. Oczywiście nie przejmowałam się do momentu gdy pojechałan do kliniki w Trójmieście zrobić laserową korekcję. Tam po badaniu na wszystkich maszynach oraz kroplach stwierdzili to samo i okazało się że laserowo korekcji nie da rady zrobić.
Opinia dodana przez: AgnieszkaJ

lekarz Jacek Trzyna

WSzZ
82-300 Elbląg

Byłem u Tego lekarza z powodu zaczerwienienia oka,przepisane leki szybko pomogły.Polecam bardzo uprzejmy i kompetentny okulista.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Magdalena Bryk-Siniarska

Królewiecka 146
82-300 Elbląg

Bardzo dziękuję pani doktor za profesjonalne wykonanie zabiegu powiek polecam z całego serca jest najlepsza pani doktor Magdalena Bryk Siniarska
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Beata Bałasz-Duda

Gabinet Okulistyczny Beata Bałasz Duda
Niepodległości 18
82-300 Elbląg

Polecam Panią doktor ! Jest profesjonalna, kompetentna i ma świetne podejście do pacjenta. Przyjęła mnie poza godzinami pracy za co jestem bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Marian Duda

ul. Sikorskiego 3
82-300 Elbląg

Bez zarzutu. Moje oczekiwania zostały całkowicie spełnione. Doktor przyjmuje także w Spółdzielni Medyk. Polecam.

lekarz Maria Dziąbowska

Hetmańska 11/6
82-300 Elbląg

okropna baba jako lekarz i jako zwyczajny człowiek bez żadnego ludzkiego traktowania. Nie polecam nikomu nawet wrogowi

lekarz Andrzej Witkowski

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "ZAWADA" S.C.
ulica Wiejska 18
82-300 Elbląg

Jak żyje takiej sytuacji nigdy nie spotkałam... Pan ,który określa sie okulistą dziecięcym, nie przyjął chorego dziecka z ostrym zapaleniem spojówek. Wizytę dziecko miało umówioną do tegoż jego mościa,ale z jakiś powodów Pan stwierdził, że oko cztero i pół latka, różni się czymś od oka pięciolatka i starszego latka,a on bada dzieci ktore ukończyły 5 lat.Dziecko po dwóch godzinach jazdy z innej miejscowości po dotarciu na miejsce zostało bezpardonowo odesłane ...
Opinia dodana przez: Anna

Jadwiga Brzoza

Ślepa 2 lok. 2

lekarz Jarosław Mierka

Lekarz medycyny pracy, Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Elbląskie Przewozy Medyczne"
Elizy Orzeszkowej 6

lekarz Marian Duda