Filtruj terminy

Gabinet Okulistyczny
Hetmańska 47E
Elbląg

wizyta już od 200
Panią Agnieszkę polecił mi kolega, gdy szukałam lekarza okulisty, który podjął by się zbadania oczu mojemu 11 miesięcznemu wnukowi.
Byłam niezwykle zaskoczona sposobem komunikacji Pani doktor z dzieckiem, jej cierpliwości i staranności w postawionej diagnozie.
Ponownie spotkałam się z Panią doktor gdy udałam się po pomoc ze swoją 84 letnia mamą.
Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz..
Kompetencje Pani doktor, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość, podejście oraz wnikliwa diagnostyka są nieocenione.
Nie ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
Elbląg Okulista dr n. med. Piotr Kanclerz

dr n. med. Piotr Kanclerz

Przychodnia Lekarska Hygeia
ul. Bema 80

wizyta już od 100
Uważam że Pan Doktor jest wspaniały i bardzo dobrym fachowcem.. Bardzo miły i uczciwy , nie obiecuje wiele ale dokonuje niesamowitych rzeczy. Byłem po zabiegu zaćmy w mojej miejscowości i po roku wzrok mi się tak pogorszył że bardzo słabo widziałem i byłem załamany. Pan doktor nie obiecywał mi że będę aż tak dobrze widział. Po przeprowadzeniu operacji dziś minął już rok i cieszę się wspaniałym wzrokiem i dziękuję mu ...
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Jacek Trzyna

WSzZ

82-300 Elbląg

Byłam u doktora ze skierowaniem na HRT.Ciepły człowiek o dużej wiedzy,skierował mnie na zbieg laserowy,który sam wykonał.Teraz ciśnienie w oku mam prawidłowe,bardzo dziękuję doktorze.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Janusz Adamski

Okulista

Oddział Okulistyki Jednego Dnia NZOZ "Twoje Oczy"
al. Grunwaldzka 33/2
82-300 Elbląg

Jestem pacjentem Pana J.A.od ponad 4 lat i śmiem twierdzić że tylko dzięki zaangażowaniu Pana doktora w ratowanie mojego "jaskrowego" i uczulonego na wszystkie krople p.jaskrowe oka,jeszcze co nieco widzę.Po 3 latach od wszczepienia implantu oko znów zaczyna wariować. Pan doktor teraz walczy o utrzymanie tego co udało się osiągnąć 3 lata temu.Jestem już facetem po 70-tce .Miałem już do czynienia z masą lekarzy.Ten jednak od początku zrobił na mnie ...
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Mariusz Doroszkiewicz

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

82-300 Elbląg

Uwielbiam tego lekarza. Najlepszy, do którego do tej pory chodziłam. Poświęca dużo czasu na rozmowę i wytłumaczenie gdzie leży problem. Tłumaczy co znaczą wyniki, uspokaja i sprawia wrażenie ludzkiego. Nie traktuje pacjenta jak produkt na taśmie produkcyjnej.

lekarz Beata Bałasz-Duda

ul. Sikorskiego 3
82-300 Elbląg

Polecam Panią doktor ! Jest profesjonalna, kompetentna i ma świetne podejście do pacjenta. Przyjęła mnie poza godzinami pracy za co jestem bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Marian Duda

ul. Sikorskiego 3
82-300 Elbląg

Bez zarzutu. Moje oczekiwania zostały całkowicie spełnione. Doktor przyjmuje także w Spółdzielni Medyk. Polecam.

lekarz Sebastian Szałach

ul. Bukowa 1
82-300 Elbląg

Jestem zachwycona podejściem pana doktora Szałacha. Z pewnością jest to lekarz z powołania, godny polecenia! Wysłucha oraz zawsze wyjaśni pochodzenie objawów i wytłumaczy jak można im zapobiegać. Przesympatyczny lekarz, dokładnie wykonujący swoją pracę, korzystając przy tym z nowoczesnych przyrządów, przebadał mnie pod każdym kątem, udzielając odpowiedzi na pytania nawet wykraczające poza zakres specjalizacji pana doktora. Bardzo dziękuję Natalia z rodziną :-) z Gdynii
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Roman Jabłoński

Gwiezdna 21
82-300 Elbląg

Doktor Jabłoński to wspaniały lekarz, dwa razy usuwał mi gradówkę w szpitalu w Elblągu i obydwa zabiegi przebiegły szybko, bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze. Podsumowując: profesjonalista w 100%

lekarz Andrzej Witkowski

Okulista

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "ZAWADA" S.C.
ulica Wiejska 18
82-300 Elbląg

Jak żyje takiej sytuacji nigdy nie spotkałam... Pan ,który określa sie okulistą dziecięcym, nie przyjął chorego dziecka z ostrym zapaleniem spojówek. Wizytę dziecko miało umówioną do tegoż jego mościa,ale z jakiś powodów Pan stwierdził, że oko cztero i pół latka, różni się czymś od oka pięciolatka i starszego latka,a on bada dzieci ktore ukończyły 5 lat.Dziecko po dwóch godzinach jazdy z innej miejscowości po dotarciu na miejsce zostało bezpardonowo odesłane ...
Opinia dodana przez: Anna

Okuliści w Elblągu