lekarz Janusz Adamski

Elzbieta Polecam leczenie zacmy u Pana dr Adamskiego.Wszystko odbywa się Fachowo i szybko Polecam i dziekuje

Jestem pacjentem Pana J.A.od ponad 4 lat i śmiem twierdzić że tylko dzięki zaangażowaniu Pana doktora w ratowanie mojego "jaskrowego" i uczulonego na wszystkie krople p.jaskrowe oka,jeszcze co nieco widzę.Po 3 latach od wszczepienia implantu oko znów zaczyna wariować. Pan doktor teraz walczy o utrzymanie tego co udało się osiągnąć 3 lata temu.Jestem już facetem po 70-tce .Miałem już do czynienia z masą lekarzy.Ten jednak od początku zrobił na mnie wyjątkowe dobre wrażenie.Moje zaufanie jest więc absolutne. Relacje pomimo 4ro letniego już okresu kontaktów są czysto służbowe. Po 4 operacjach i pobytach na oddziale którego jest ordynatorem mogę powiedzieć że życzę wszystkim takiego lekarza,operatora,ordynatora. Ja liczę że moje zaufanie nie ulegnie zmianie a Pan doktor wygra walkę o moje oko a ostatecznym wygranym będę ja.

Niedawno p. doktor wykonał zabieg zaćmy na moim prawym oku . No cóż -chwalić można tylko do pewnego momentu , potem to są już banały . Mój świat się odnowił . Odnośnie zabiegu -wszystko szybko ,zgrabnie ,miło i bezproblemowo . Jak dla mnie : GLORY !

Dr.Janusz Adamski już nie przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej 33/2 od dwóch lat.pod numer telf.556427570 NIE AKTUALNY.

Jestem pełna uznania dla fachowości dr.Janusza Adamskiego ordynatora oddz. okulistycznego WSZ w Elblągu. W maju 2012r. byłam operowana z powodu jaskry i zaćmy oka lewego i dzięki Panu nie oślepłam. Dziękuję.

alergia oczu to straszna rzecz! ale dzieki Dr Adamskiemu swiat znow jest piekny! jeszcze raz dziekuje Bardzo

jeszcze kilka tygodni temu musialam chodzic w okularach +6,0 a do czytania korzystalam z okularow + 8,5! zaczelam gorzej widziec. Dr Adamski stwierdzil zacme i powiedzial,ze przy okazji takiej operacji mozna zmniejszyc wade a nawet zmniejszyc koniecznosc korzystania z okularow! i rzeczywiscie-poniewaz mam wszcepione specjalne soczewki moge widziec na rozne odleglowsi bez okularow….male okulary 0,5 zakladam tylko do dluzszego korzystania z komputera! jeszcze raz goraco dziekuje

Znakomity lekarz.Profesjonalista w każdym calu.Można powiedzieć,że uratował mojej mamie wzrok.Wspaniały człowiek,troszczący się o pacjenta.Polecam całym sercem.

Pasłęk dn.20.06.2013r.-Ocena:Bardzo dobry. Mieszkam w Pasłęku.Kiedy w czerwcu 2012r dowiedziałem się,że z powodu szalejącego ciśnienia jaskry w jednym oku tracę wzrok bezpowrotnie byłem co najmniej głęboko przestraszony.Trafiłem jednak w ręce fantastycznego specjalisty-okulisty dr.Janusza Adamskiego-ordynatora z W.Sz.Z w Elblągu.Kiedy leczenie farmakologiczne okazało się niemożliwe i nieskuteczne doktor Adamski podjął się operacji choć miał ON i ja miałem świadomość o dużym ryzyku. Zaćma powikłana podwichnięta,PEX, jaskra to wcale nie mała jak na jedno oko.Konieczna okazała się implantacja pierścienia napinającego torebkę wszczepionej sztucznej soczewki.O zaangażowaniu osobiście w dalsze leczenie operowanych pacjentów świadczy fakt,że przez 2,5 m-ca po operacji doktor Adamski 14 razy kontrolował przebieg mojego zdrowienia.Dziś mam ustabilizowane ciśnienie w granicach normy,nie mam wysięku a i widzenie jest znacznie lepsze jak przed operacją.Jestem naprawdę wdzięczny i pełen podziwu zarówno dla wiedzy jak i profesjonalizmu Pana doktora . Chylę czoło. Pozdrawiam!!! St. M.......

Uzyskałem pełną profesjonalną poradę, dobrane super soczewki!! Mogę swobodnie uprawiać sport.Gabinet prywatny, elegancki, dobrze wyposażony w specjalistyczny sprzęt.Poczekalnia i inne potrzebne pomieszczenia(WC) o wysokim standardzie.Obsługa też miła.Gabinet dr Adamskiego jest chyba najładniejszy w mieście-no i parking przy Uni-Medzie. Polecam tego lekarza.

Uzyskałem pełną profesjonalną poradę, dobrane super soczewki!!