lekarz Janusz Adamski

Bylam u dr Adamskiego w Gabinecie w budynku UNI-MED-u pierwszy raz i bylam pod WIELKIM wrazeniem i to zarowno wystroju, obslugi Pani w Rejestracji. Nareszcie otrzymalam leki, ktore WRESZCIE dzialaja.

Super lekarz, super profesjonalny! Od razu widać, że "zjadł zęby" na tym co robi! Cierpliwie tłumaczy, daje altarnatywy leczenia, jednocześnie proponując metodę która w danym przypadku będzie najodpowiedniejsza! 100% zadowolenia!!! Żeby każdy lekarz taki był...

100% zadowolenia!!!
Żeby każdy lekarz taki był...

super!Adamski dobral mi specjalne okulary,teraz w pracy sie nie mencze przy komputerze.UWAGA TERAZ PRZYJMUJE NA ul.GDYNSKIEJ 51

bardzo dobry specjalista, który do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Przed 2 miesiącami przeszłam skomplikowaną operację jaskry i zaćmy /na skierowanie/. Operacja powiodła się. Jestem pod stałą kontrolą P.doktora,ponieważ leczę się od kilku lat, mam do niego pełne zaufanie. A.K.

Po prostu rewelacyjny, dobrze leczy. Wykonał zabieg starszej osobie, która wiele mu zawdzięcza.

mialam klopoty z oczyma od wielu m-cy,bylan u wielu okulistow i nareszcie uzyskalam oczekiwana poprawe

Jestem pacjentką p.Adamskiego od kilku lat i mam całkowite zaufanie. Bywam u innych okulistów (w związku z miejscem w którym aktualnie przebywam)i słyszałam wiele bardzo dobrych opini na temat jego kompetencji od profesorów, znanych autorytetów w dziedzinie okulistyki.

super specjalista.wykonał 2 zabiegi jeden prywatnie na fakturę super obsługa w szpitalu /koszt około 2.000 zł/termin oczekiwania na zabieg 2 m- ce. drugi zabieg na ubezpieczenie w szpitalu /termin oczekiwania 2 lata !!!! obydwa zabiegi super. polecam wszystkim nawet malkontentom !!!

super specjalista.wykonał 2 zabiegi jeden prywatnie na fakturę

Polecam, wiele lat leczy moje dziecko, kiedyś w Gdańsku teraz w Elblągu. Miły, sympatyczny i ma czas dla pacjenta. A co najważniejsze choroba nie postępuje ;)

Super lekarz, kompetenty, uratował moje oko, polecam serdecznie.

Super lekarz, kompetenty, uratował moje oko, polecam serdecznie.