lekarz Janusz Adamski

dokładnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia i poświęca dużo czasu pacjentom

dokładnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia i poświęca dużo czasu pacjentom

To było parę lat temu, ale po pierwszej udanej wizycie z małym dzieckiem!!!gdzie w publicznej nie chcieli zrobić badania twierdząc że na pewno sobie nie pozwoli!!nie próbowali nawet!! P.Janusz zrobił z podejściem pedagogicznym badanie:) więc z innymi problemami prowadziłam do niego resztę rodziny:) a teraz szukam go sama... ale jak czytam chyba będzie za drogi dla mnie..niestety..po latach,ale wart na pewno..SUPER LEKARZ!!

Lekarz z powołania. Bardzo kompetentnie prowadzi pacjenta, często poświęca swój czas na konsultacje.

Chce dobrze leczyć.Jest fachowcem w swojej dziedzinie.Moja Mama jest bardzo zadowolona z efektów leczenia,a był to trudny przypadek.Polecam.

Wyjątkowo dobry w swoim zawodzie. Uczciwie oddziela załatwianie spraw i prywatnie i z NFZ, który nie przydziela wystarczająco dużo środków na zabiegi bezpłatne i stąd ograniczona ich ilość i duże kolejki oczekiwania w czasie. Ilość chętnych do darmowych zabiegów o dobrego lekarza jest bardzo duża, dlatego przydzielane fundusze z NFZ są za małe dla dobrych lekarzy.

Kompetentny lekarz.Człowiek z ogromnym sercem

Kompetentny lekarz.Człowiek z ogromnym sercem