dr n. med. Marcin Łosindr n. med. Marcin Łosin - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marcin Łosin

Chirurg dziecięcy

Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii dziecięcej, pracuje w Klinice Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizacja z zakresu chirurgii dziecięcej zdana z wyróżnieniem.

Główne przedmioty zainteresowań medycznych: chirurgia przełyku, chirurgia małoinwazyjna, chirurgia rekonstrukcyjna

Sprawowane funkcje:
2012-2014 roku Sekretarz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej.
Od 2014 roku Przewodniczący Oddziału Gdańskiego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej.

Odbył liczne staże w zagranicznych klinikach chirurgii dziecięcej, takich jak: Oregon Health & Science University (OHSU), Portland, USA, Universitätsklinik für Kinder- und Jugendmedizin, Tübingen, Niemcy, Children’s Hospital Boston, Harvard University, USA.

Jest autorem i współautorem ponad 70 prac naukowych oraz doniesień zjazdowych opublikowanych między innymi w czasopismach Neoplasia, European Journal of Pediatric Surgery, Journal of Pediatric Surgery oraz Videosurgery.

Rozpoznał drobny wewnętrzny uraz u wnuczka, objawiający się ogromnym bólem a nie zdiagnozowany ani za granicą, ani w stolicy (aparatura i lekarze - bezradni) i skierował dziecko na natychmiastową operację. Udaną. Ogromne dzięki Panie Doktorze.

To był dla mnie zaszczyt powierzyć ukochanego synka w ręce p. dr Łosina. Dziękuję za serdeczność, profesjonalizm i cudowne podejście do dziecka.

Cudowny człowiek i specjalista!!! Operował naszą maleńką córeczkę.Lekarz z powołania i co ważne z podejściem do rodzica i dziecka. Przed operacją wytłumaczył wszystko dokładnie ,rozwiał wątpliwości i poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Oby więcej takich lekarzy. Dziękujemy za wszystko Panie doktorze!!!

Profesjonalny, uprzejmy, rzetelny, operował mojemu synkowi plastykę spodziectwa. Polecam oby chociaż połowa lekarzy była taka.

Wszystkie pozytywne opinie jak najbardziej zasłużone. Niesamowite zaangażowanie, cudowne podejście do pacjenta, zawsze poświęcony czas i wyjaśnienie rodzicom przebiegu zabiegu. Dziękujemy

podpisuję się pod wszystkimi dobrymi opiniami o Doktorze.Przeprowadził bardzo skąplikowana operację mojego synka i jestem mu bardzo wdziędzna. słowo DZIĘKUJĘ to za mało

goraco polecam,bardzo dobry lekarz.Wiedza,kompetencja,uprzejmosc.

goraco polecam,bardzo dobry lekarz.Wiedza,kompetencja,uprzejmosc.

Świetny lekarz, brak odpowiednio pozytywnych słów aby opisać jego uprzejmość oraz zaangażowanie. Wszystko spokojnie i zrozumiale wytłumaczy. Dla dr Łosina skala 1-5 jest zdecydowanie za mała! Oby było więcej takich lekarzy!

Polecam. Doktor ma świetny kontakt z pacjentem. Konsultuje sie z innymi lekarzami.

Świetny lekarz, kontaktowy, widać, że z powołania. Operował mojego synka. Dziękuję