Chirurg Dziecięcy

Wolny termin: dzisiaj o 15:15. Sprawdź inny. # 1
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 2
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina
Wolny termin: 21 Cze o 09:00. Sprawdź inny. # 3
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

40-101 Katowice

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara

Chirurg stomatolog, Stomatolog

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Profesjonalna klinika - polecam! Kompleksowa obsługa, życzliwość Pani Doktor. Jestem naprawdę zadowolona :)

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: 21 Cze o 17:30. Sprawdź inny. # 6
Chirurg dziecięcy Warszawa lek. med. Orest Szczygielski

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Wspaniały lekarz :) Jak najbardziej godny polecenia. Po obustronnym rozczepie wargi i podniebienia zostały tylko cieniutkie blizny.

Opinia dodana przez: Anita
Wolny termin: 22 Cze o 11:30. Sprawdź inny. # 7
Chirurg dziecięcy Warszawa prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg dziecięcy, Chirurg szczękowo twarzowy

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Profesjonalista godny naśladowania. Dobre podejście do dziecka jak i dorosłego - wszystko dokładnie omówione i wytłumaczone. Jako rodzic jestem bardzo zadowolona. Polecam

Wolny termin: 25 Cze o 15:00. Sprawdź inny. # 8
Chirurg dziecięcy Warszawa dr n. med. Margareta Budner

dr n. med. Margareta Budner

Chirurg dziecięcy, Chirurg plastyczny

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!

Wolny termin: 25 Cze o 16:00. Sprawdź inny. # 9

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Wspaniały fachowiec, człowiek, którego nie da się nie lubić. Podejście za równo do dzieciaków jak i rodziców idealne, zawsze znajduje czas na rozmowę. Przy każdej z operacji jako rodzice oddawaliśmy dziecko pod jego opiekę w pełni spokojni i świadomi na czym będzie polegać dany zabieg. Nasza córka wręcz go uwielbia. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.

Opinia dodana przez: Grzegorz
Wolny termin: 26 Cze o 16:30. Sprawdź inny. # 10