Chirurg Dziecięcy

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr Piotr to profesjonalista i dentysta z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Bardzo polecam wszystkim osobą , które boją się leczenia kanałowego. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było.
Dr Puchała jest naprawdę godny zaufania . Nie mogę też pominąć całego zespołu stomatologii " Artyści uśmiechu" cały zespół bardzo miły ,uprzejmy , kompetentny oraz bardzo ...
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Marek Rybkiewicz

ulica Tyniecka 41
71-019 Szczecin

Rewelacyjny człowiek o wielkim sercu i świetny specjalista z niesamowitym podejściem do dzieci!!!!!!! Nic dodać, nic ująć!!
Z czystym sumieniem polecam!!
Opinia dodana przez: Kasia
Warszawa Chirurg dziecięcy prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

wizyta już od 320
Nie wiedzieliśmy co zrobić z wadą naszej córki, różni lekarze rozkładali ręce. Znajoma pediatra powiedziała nam, że jeżeli zabiegu nie podejmie się profesor Dudkiewicz, to w Polsce nie mamy już gdzie szukać. Pojechaliśmy do Babic do Formmedu. Pani Profesor dokładnie wszystko obejrzała i powiedziała, że się musi zastanowić jak to zrobić. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny. Po 2 tygodniach pojawiliśmy się na kolejnej konsultacji, w trakcie której Pani Profesor opowiedziała ...
Opinia dodana przez: Maria
Katowice Stomatolog dziecięcy lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

wizyta już od 100
Patrzeć przez różowe okulary można też w "Artystach Uśmiechu" :). Z całego serca polecam tę Klinikę !! 💗 Pełen profesjonalizm i zaangażowanie całego zespołu, w szczególności Pana dr Karola Babińskiego, który mistrzowsko modeluje wypełnienia, wyglądają naturalnie i są wykonane z najdrobniejszym detalem. Będąc na wizycie jest się zaopiekowanym pod każdym względem. Doktor Babiński obala mit bolącego znieczulenia; w jego wykonaniu jest to wprost nieodczuwalny zabieg ! 😮❤️
Wiele kobiet uważa, ...
Opinia dodana przez: Emilia
Grudziądz Chirurg dziecięcy dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.
Gdańsk Chirurg dziecięcy dr n. med. Marcin Łosin

dr n. med. Marcin Łosin

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

80-460 Gdańsk

Rozpoznał drobny wewnętrzny uraz u wnuczka, objawiający się ogromnym bólem a nie zdiagnozowany ani za granicą, ani w stolicy (aparatura i lekarze - bezradni) i skierował dziecko na natychmiastową operację. Udaną. Ogromne dzięki Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: maria
Bełchatów Chirurg dziecięcy lek. med. Paweł Polityło

lek. med. Paweł Polityło

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

Wspaniały lekarz, profesjonalista, zdecydowanie godny polecenia. Wzór dla wszystkich lekarzy ! Bez zbędnych wizyt, konkretny i uprzejmy. Operował naszego synka (4 lata), operacja przebiegła świetnie, synek po kilku godzinach już chciał biegać. POZDRAWIAMY
Opinia dodana przez: Marcin
Warszawa Chirurg dziecięcy dr n. med. Orest Szczygielski

dr n. med. Orest Szczygielski

wizyta już od 220
Jesteśmy z córeczką półtorej roku po operacji przeszczepu wargi i podniebienia, teraz czekamy na przeszczep wyrostka zebodolowego. Doktor Orest dokonal cudu w przypadku naszej dziewczynki dzisiaj trudno uwierzyc, ze miala tak duzy ubytek. Z calego serca polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magdalena