Chirurg Dziecięcy Gdańsk

Goplańska 100

Super lekarz z powołania bardzo oddany pacjentom taki swój człowiek

Super lekarz z powołania bardzo oddany pacjentom taki swój człowiek

Gdańsk

Pan doktor przeprowadził operację mojej córeczki, która urodziła się z przepukliną oponowo - rdzeniową. Ola jest zdrowa, rozwija się prawidłowo. Biega, skacze, jest szczęśliwa. Dziękuję Jemu z całego serca, niech Mu Bóg wynagrodzi.

Opinia dodana przez: Asia

lekarz Marian Cimaszewski

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Gdańsk

Rewelacja, polecam wszystkim!Oby było wśród lekarzy więcej takich wspaniałych i oddanych pacjentom lekarzy.

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!

Opinia dodana przez: Juliusz Uss
Chirurg dziecięcy Gdańsk dr n. med. Marcin Łosin

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

80-460 Gdańsk

To był dla mnie zaszczyt powierzyć ukochanego synka w ręce p. dr Łosina. Dziękuję za serdeczność, profesjonalizm i cudowne podejście do dziecka.

Opinia dodana przez: Monia

dr Dariusz Wyrzykowski

Chirurg dziecięcy, Chirurg naczyniowy

Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego
ul. Powstańców Warszawy
80-803 Gdańsk

Synek urodził się z olbrzymim znamieniem barwnikowym na nóżce.Doktor na pierwszej wizycie rozwiał wszelkie wątpliwości,wyznaczył termin operacji,wskazał najlepsze rozwiązanie.Obecnie jesteśmy po dwóch przeszczepach i wiem,że to była najlepsza droga jaką Doktor Wyrzykowski wyznaczył.Do tej pory nie sądziłam,że możemy w naszym kraju mieć takiego wspaniałego lekarza.Dziękuję Bogu,że zesłał nam pana Doktora,jest to niezwykły lekarz,ale i człowiek,sumienny,uczciwy,poświęcający swój cenny czas,lekarz z prawdziwego powołania.Wiem,że mój syn w lepszych rękach być już nie może.Szanowny Panie Doktorze z CAŁEGO SERCA WIELKIE DZIĘKUJĘ i z całego serca polecam-mama Filipka i ten ,,mały człowieczek''.

Opinia dodana przez: joanna

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

al. Grunwaldzka 58/2
80-241 Gdańsk

Bardzo polecam. Korzystam z usług Pani Asi odkąd mieszkam w trójmieście czyli już jakieś 9lat i do nikogo innego bym nie poszłą. Lekarz z dużą empatią, cierpliwością i gotowością. Może nie należy do najtańszych, ale ceny mieszczą sie w granicach normalnośći. Do każdego pacjęta dr podchodzi indywidualnie, a pani Mariolka (pielegniarka) jest przeciepłą i uprzejmą osobą. To napewno moja dentystka, szkoda że nie znalazłam jeszcze lekarzy o innych specjalizacjach świadczących usługi na tym poziomie. Polecam
Alicja

Medicover Opieka Ambulatoryjna
ulica Beniowskiego 23
80-382 Gdańsk

Cierpliwy, miły, uśmiechnięty, rzeczowy, dobry specjalista, udzielający wyczerpujących informacji na temat zdrowia pacjenta. Gorąco polecam! i życzę innym pacjentom tak dobrej opieki na Oddziale Chirurgii i Urologii GUMed

Opinia dodana przez: Edyta

Partyzantów 49b
Gdańsk

Super lekarz godny polecenia... bardzo dobrze,potrafi wytlumaczyc co dolega dziecku.. A szczegolnie I najwazniejsze ze pomogl mojej coreczce... dzieki niemu bedzie mogla normalnie I bez lekow zyc dziekuje...

Opinia dodana przez: justa

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

wspaniały lekarz i miły człowiek. Tłumaczy wszystko cierpliwie- może nie jest "nadskakujący"ale nie o to chodzi w medycynie.

Opinia dodana przez: Monika