Chirurg Dziecięcy Gdańsk

Gdańsk Chirurg dziecięcy dr n. med. Marcin Łosin

dr n. med. Marcin Łosin

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

80-460 Gdańsk

Rozpoznał drobny wewnętrzny uraz u wnuczka, objawiający się ogromnym bólem a nie zdiagnozowany ani za granicą, ani w stolicy (aparatura i lekarze - bezradni) i skierował dziecko na natychmiastową operację. Udaną. Ogromne dzięki Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: maria

dr Dariusz Wyrzykowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego
ul. Powstańców Warszawy
80-803 Gdańsk

Pan Doktor zoperował po raz drugi mojego synka ze złożoną malformacją.Jest po prostu fenomenalny. Z całym oddaniem dla Pana, Panie Doktorze - dziękujemy, Kuba Z. z rodziną.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Leszek Komasara

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Jako mama małego pacjenta o Doktorze mogę wypowiadać się jedynie w samych superlatywach . Doktor operował mojego syna. Ogromny profesjonalista. Godny zaufania człowiek.

lekarz Marek Królak

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Lekarz chirurg na pewno znajacy sie na swojej pracy, godny polecenia w przypadku choroby hirszprunga. Doktor ma specyficzne podejscie do pacjenta i rodzicow ale z czasem da sie lubic ;) polecamy
Opinia dodana przez: Tomasz
Gdańsk Chirurg dziecięcy dr n. med. Jacek Rogoń

dr n. med. Jacek Rogoń

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Gabinet Chirurgii Dziecięcej Jacek Rogoń
Goplańska 100

wizyta już od 180
Przemiły lekarz, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył i uspokoił a co najważniejsze ma super podejście do małego pacjenta . 4-latka która potrafi zrobić u lekarza niezły cyrk u tego Dr-a nawet nie pisnela . Wyszła z uśmiechem na twarzy
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Andrzej Gołębiewski

Partyzantów 49b
Gdańsk

Super lekarz godny polecenia... bardzo dobrze,potrafi wytlumaczyc co dolega dziecku.. A szczegolnie I najwazniejsze ze pomogl mojej coreczce... dzieki niemu bedzie mogla normalnie I bez lekow zyc dziekuje...
Opinia dodana przez: justa

lekarz Maciej Murawski

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Wspaniały człowiek, anioł na ziemi. Od pierwszego kontaktu, rozmowy, ujął mnie swoim podejściem do pacjenta. Cierpliwy i wyrozumiały. Zaangażowany w dobro pacjenta i dążący do powrotu do zdrowia. Komunikatywny, wzbudzający ogromne zaufanie. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście, nie byłoby chorych dzieci. Serdecznie dziękujemy Panie doktorze za pomoc, oddanie i powrót do zdrowia córki, życzymy wszystkiego najlepszego. Krzysztofa Reszczyńska
Opinia dodana przez: Krzysztofa i córka Daria

dr n. med. Marcin Ulasiński

Gdańsk

Z całym sercem polecam!!! Nasz synek urodził się z wrodzonym kręczem szyi, oczywiście zaczęliśmy od intensywnej rehabilitacji, natomiast nie przynosiła ona pożądanych efektów. Trafiliśmy do Pana dr na konsultację, gdzie przyjął nas podczas dyżuru i nie wziął za to ani złotówki. Jako jedyny już po badaniu palpacyjnym stwierdził że synek kwalifikuje się do zabiegu i to jak najszybciej, gdzie wszyscy powtarzali nam jak mantre, że tego się nie operuje, a ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Ireneusz Dauksza

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Doktor zawsze uprzejmy, miły, polecił nam szpitale w których są wykonywane takie zabiegi jak miał mieć synek i gdzie najszybciej można się dostać. Polecam lekarza :)
Opinia dodana przez: Donata

lekarz Jacek Wojciechowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

Chirurg naczyniowy, lekarz Jacek Wojciechowski jest bardzo dobrym fachowcem, operował mnie kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Przed zabiegiem wytłumaczył mi co będzie robione z moimi tętnicami i jaki może być efekt zabiegu. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Gerard

Chirurdzy dziecięcy w Gdańsku