dr n. med. Irena Grobelny

Chirurg plastyczny

3,7
3,9

Zawsze to powtarzałam i będę powtarzać. Pani Dr Irena Grobelny to mistrzyni w swoim fachu. Jedyny chirurg plastyczny, którego polecam. Kilka lat temu w innym gabinecie miałam nieudaną operację nosa, następnie trafiłam do Pani Dr, która pięknie zrekonstruowała wszystko to co wcześniejszy chirurg popsuł. Bez wątpienia, jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w moim życiu.

Witam nazywam sie Krzysiek.Biegański niedawno miałem korekcje uszu . Przeprowadziłą ją pani doktor Irena Grobelny . Pierwszy dzień miałem nałożony opatrunek przypominajacy chełm na drugi dzień został zdjety i założony opatrunek lecz tylko na uszy a na to opaska . Nastepnie trzeba nosić opaska 24h przez tydzień po tygodniu opaske zakłada sie tylko na noc . W drugi dzień po operacji dosyć mocno swedziała mnie głowa lecz dlatego że włosy były tłuste i maiłęm łupież polecam branie wapna i objawy przechodza . Pani lekarz jest wspaniała łarwo sie z nia rozmawia wytłumaczyła na czym to polega podczas operacji tłumaczyła czynności i rozmawialą o moim hobby . Po operacji pytała sie czy wszystko jest ok . Na zdjeciu szwów również pytała sie o stan zdrowia i samopoczucie. Zna sie na swojej robocie i gdybym jeszcze raz miał wybrać lekarza to wybrałbym właśnia panią Irene . Za miesiac znowu do niej jade aby zrobiła zdjecie uszu po operacji . POLECAM TEGO LEKARZA :D

dlugo szukalam odpowiedniego lekarza, az wkoncu sie zdecydowalam na dr.Irene G.(u mnie nie byla prosta sprawa z operacja piersi- duza roznica miedzy 1 a 2 piersia) na poczatku (pierwsza wizyta) odnioslam wrazenie ze pani dr jest hmmm... malo wylewna. ale co sie pozniej okazalo byla zupelnie inna- kakretna, smialam sie ze ma "zlote raczki" ma bardzo male dlonie( moze dlatego robi takie malutkie blizny?)od poczatku pani Irena powiedziala mi ze nie beda idealne( duza roznica)uprzedzala mnie o tym, ale jak sama powiedziala bede zadowolona i tak tez jest. zaufalam jej w stu procentach i powiedzialam ze sama ma zdecydowac o wielkosci piersi (ja chcialam c) a pani doktor zrobila mi ladniutkie D :) - i bardzo dobrze bo gdyby mnie posluchala sadze ze nie bylabym zadowolona.ciesze sie ze zdecydowalam sie wlasnie na tego lekarza- zna sie na rzeczy!!- trzeba jej tylko zaufac - naprawde wie co robi. moja operacja trwala 3,5 godziny ( zmniejszala mi jedna piers)moge pania dr polecic z czystym sumieniem- wiem ze jest bardzo dobra w tym co robi. gdybym cokolwiek jeszcze kiedys chciala zrobic- to napewno tylko u niej.

Przeszedlem zabieg usuniecia ginekomastii drugiego stopnia w grudniu 2012 roku w Perfect Medica w Gdansku. Dlugo szukalem dobrego lekarza i zdecydowalem sie skorzystac z dr Grobelny. po konsultacji stwierdzilem ze dr Grobelny to wlasciwy lekarz. Pani doktor poprosila na start o komplet wynikow badan krwi+ USG+ konsultacje Urologiczna i endokrynologiczna. a tuz przed zabiegiem dodatkowo zdjecie RTG i EKG. po zabiegu jestem bardzo zadowolony, a dr Grobelny oraz asystujacy jej dr Grudzinski spisali sie super. Teraz stwierdzam , ze sama pani doktor jest osoba bardzo konkretna, a do tego sympatyczna ...

po zabiegu jestem bardzo zadowolony, a dr Grobelny oraz asystujacy jej dr Grudzinski spisali sie super. Teraz stwierdzam , ze sama pani doktor jest osoba bardzo konkretna, a do tego sympatyczna i wyjasnia wszystko w bardzo przystepny sposob. Polecam kazdemu kto chce zoperowac ginekomastie, Naogladalem sie na internecie jak wygladaja blizny po operacji i musze przyznac ze efekt pracy pani doktor przeszedl moje oczekiwania. Naciecia byly bardzo male i sie super zabliznily.Dr Grobelny nie jest najtansza ale z pewnoscia najlepsza. naprawde warto.

Uderzyła mnie Jej niespotykana osobowość: spokój,rzeczowość i konkretność, błyskotliwość ze zdolnością do przejrzewania osoby, wyczywalna uczciwość, brak jakichkolwiek tendencji do tzw. "kasowania pacjenta", z czym się u lekarzy spotykałem. Miałem, budzący we mnie głębokie kompleksy, problem swego bardziej niż "klukowatego" i przekrzywionego nosa. Był on już dawniej 2-krotnie operowany u warszawskiego (X)i pomorskiego (Y) "specjalistów", z coraz gorszym efektem. Czas mojego załamania bezpowrotnie minął już dawno: po spotkaniu z Panią Dr Ireną Grobelny; po udzieleniu mi przez Nią prostych, rzeczowych i profesjonalnych informacji na temat możliwych niepowodzeń po spartolonych dotąd zabiegach; po Jej niespotykanym zaangażowaniu w mój życiowy problem; po Jej, mimo moich obiekcji, spolegliwym przekonywaniu do poddania się zabiegowi; wreszcie - PO WYNIKACH TEGOŻ ZABIEGU. Od tamtego czasu mój nos jest klasyczny, zyskałem "power" do życia, założyłem rodzinę CUDO. Krótko: Pani Dr Irena Grobelny uczyniła mnie szczęśliwym człowiekiem !! Na Wasze ewentualne pytanie: "czy Ją polecam" - odpowiedźcie sobie Sami.

Dr.Grobelny , bardzo niesympatyczna osoba , miałam okazje rozmawiać z nią przez telefon . Osoba bardzo uniosła , zadufana w sobie ,może jest dobrym chirurgiem nie wiem i na pewno się o tym nie przekonam , ponieważ po minucie rozmowy miałam wrażenie że dla pani dr. (bo tak kazała się określać )osoba potrzebująca pomocy to nikt !! jestem bardzo zniesmaczona

Mialam operacje nosa. Niestety na nosie pojawila mi sie kostnina z jednej strony i chcialam ja tylko spilowac (nie wiedzialam nawet ze moze sie pojawic bo doktor mnie nie poinformowala o takim czyms). Dzwonilam ile kosztuje poprawka i wtedy dowiedzialam sie, ze mam zaplacic jak za kolejna operacje i to za reoperacje, koszt 8 tys. , (czyli za operacje poprawkowa po jej operacje mam zaplacic jak za kolejna operacje). Moja kolezanka miala operacje u innego chirurga i za poprawke nic nie placila, takze jak mam znow tyle pieniedzy zaplcic to wole juz do innego chirurga isc.
Jak ktos bierze na kredyt lub ciezko zbieral na operacje to nie polecam bo efektu nigdy nie da sie przewidziec, a u tej pani trzeba placic za kolejne poprawki i to duzo placic.

Doktor Irena Grobelny to wspaniały pewny siebie specjlista.To dzięki tej lekarce jej wiedzy i talentowi moje powieki górne które mogły jedynie odstraszać ludzi, a mnie codziennie wprowadzać w zakłopotanie wyglądają dziś można uczciwie powiedzieć pięknie.Oczy po operacji i to już prawie po miesiącu nabrały nowego blasku, który do niedawna pamiętałam jedynie z odległej przeszłości.Mimo ,że mam już 57 lat to nie widzę tego wieku u siebie.Dodam jeszcze, że operacja moja była przeprowadzona dwa lata temu , a więc już zdecydowanie można oceniać jej efekty.Efekt operacji przeszedł wszelkie moje oczekiwania.Decydując się na nią liczyłam nie tyle co na poprawę wyglądu co na poprawę komfortu codziennego życia.Udało się osiągnąć dwa w jednym dlatego jestem bardzo szczęśliwa i gorąco polecam panią doktor.

Świetna! Poprostu wspaniała osoba:) razem z dr Grudzinskim usunęli wszystkie moje kompleksy! Potrafiła doradzić, do niczego nie namawiala, rzetelnie wytłumaczyła przebieg op i możliwe komplikacje. Efekt? Oszałamiający! Sama w życiu bym nie pomyślała ze będę tak bardzo zadowolona!

Jakiś czas temu (chyba dwa i pół roku) operowałam u Pani doktor nos. Dziś już nawet nie pamiętam, że była jakakolwiek operacja :) Wszystko poszło szybko, sprawnie - i co najważniejsze - w ogóle nie odczuwałam bólu. Bardzo kompetentna i sprawna opieka Pani Doktor oraz pracowników kliniki. Polecam każdemu, kto naprawdę potrzebuje i chce skorzystać z usług chirurga plastycznego.