dr n. med. Irena Grobelny

Chirurg plastyczny

Niepunktualna, zarozumiala. Mialam operacje nosa 10 lat temu u tej pani, ale to chyba jakis ponury zart. Efekt wizualny raczej marny, na pewno mozna bylo o wiele lepiej.

W listopadzie 2019r miałam plastykę powieki górnej która ciążyła mi całe życie ...Zdecydowałam się na zabieg u Dr.Grobelny z polecenia przez innego lekarza. Szczerze - najlepsza decyzja w moim życiu.... Oczy mam teraz duże nic mi nie ciąży, jestem bardzo zadowolona z efektu.

Szczerze - najlepsza decyzja w moim życiu....
Oczy mam teraz duże nic mi nie ciąży, jestem bardzo zadowolona z efektu.

Zawsze to powtarzałam i będę powtarzać. Pani Dr Irena Grobelny to mistrzyni w swoim fachu. Jedyny chirurg plastyczny, którego polecam. Kilka lat temu w innym gabinecie miałam nieudaną operację nosa, następnie trafiłam do Pani Dr, która pięknie zrekonstruowała wszystko to co wcześniejszy chirurg popsuł. Bez wątpienia, jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w moim życiu.

Dr.Grobelny , bardzo niesympatyczna osoba , miałam okazje rozmawiać z nią przez telefon . Osoba bardzo uniosła , zadufana w sobie ,może jest dobrym chirurgiem nie wiem i na pewno się o tym nie przekonam , ponieważ po minucie rozmowy miałam wrażenie że dla pani dr. (bo tak kazała się określać )osoba potrzebująca pomocy to nikt !! jestem bardzo zniesmaczona

Mialam operacje nosa. Niestety na nosie pojawila mi sie kostnina z jednej strony i chcialam ja tylko spilowac (nie wiedzialam nawet ze moze sie pojawic bo doktor mnie nie poinformowala o takim czyms). Dzwonilam ile kosztuje poprawka i wtedy dowiedzialam sie, ze mam zaplacic jak za kolejna operacje i to za reoperacje, koszt 8 tys. , (czyli za operacje poprawkowa po jej operacje mam zaplacic jak za kolejna operacje). Moja kolezanka miala operacje u innego chirurga i za poprawke nic nie placila, takze jak mam znow tyle pieniedzy zaplcic to wole juz do innego chirurga isc.
Jak ktos bierze na kredyt lub ciezko zbieral na operacje to nie polecam bo efektu nigdy nie da sie przewidziec, a u tej pani trzeba placic za kolejne poprawki i to duzo placic.

Dzięki dr. Grobelny moja córka musiała przejść az 7 operacji zanim 3. Nigdy nie zapomne tej pani doktor bo dzięki niej tyle cierpienia przeszła zarówno córka jak i ja. Operacja rozszczepu wargi i podniebienia.

Świetna! Poprostu wspaniała osoba:) razem z dr Grudzinskim usunęli wszystkie moje kompleksy! Potrafiła doradzić, do niczego nie namawiala, rzetelnie wytłumaczyła przebieg op i możliwe komplikacje. Efekt? Oszałamiający! Sama w życiu bym nie pomyślała ze będę tak bardzo zadowolona!

Zdecydowanie nie polecam, 3 lata temu miałam operację nosa (części chrzęstnej) i jestem niezadowolona z efektów. Nos rzeczywiście jest trochę mniejszy, ale kształt wciąż jest nieładny i nie taki jak oczekiwałam. Pani doktor powiedziała, że po roku się to zmieni, niestety tak się nie stało. Pieniądze wyrzucone w błoto, co więcej czeka mnie kolejna kosztowna operacja.

Witam nazywam sie Krzysiek.Biegański niedawno miałem korekcje uszu . Przeprowadziłą ją pani doktor Irena Grobelny . Pierwszy dzień miałem nałożony opatrunek przypominajacy chełm na drugi dzień został zdjety i założony opatrunek lecz tylko na uszy a na to opaska . Nastepnie trzeba nosić opaska 24h przez tydzień po tygodniu opaske zakłada sie tylko na noc . W drugi dzień po operacji dosyć mocno swedziała mnie głowa lecz dlatego że włosy były tłuste i maiłęm łupież polecam branie wapna i objawy przechodza . Pani lekarz jest wspaniała łarwo sie z nia rozmawia wytłumaczyła na czym to polega podczas operacji tłumaczyła czynności i rozmawialą o moim hobby . Po operacji pytała sie czy wszystko jest ok . Na zdjeciu szwów również pytała sie o stan zdrowia i samopoczucie. Zna sie na swojej robocie i gdybym jeszcze raz miał wybrać lekarza to wybrałbym właśnia panią Irene . Za miesiac znowu do niej jade aby zrobiła zdjecie uszu po operacji . POLECAM TEGO LEKARZA :D

Przeszedlem zabieg usuniecia ginekomastii drugiego stopnia w grudniu 2012 roku w Perfect Medica w Gdansku. Dlugo szukalem dobrego lekarza i zdecydowalem sie skorzystac z dr Grobelny. po konsultacji stwierdzilem ze dr Grobelny to wlasciwy lekarz. Pani doktor poprosila na start o komplet wynikow badan krwi+ USG+ konsultacje Urologiczna i endokrynologiczna. a tuz przed zabiegiem dodatkowo zdjecie RTG i EKG. po zabiegu jestem bardzo zadowolony, a dr Grobelny oraz asystujacy jej dr Grudzinski spisali sie super. Teraz stwierdzam , ze sama pani doktor jest osoba bardzo konkretna, a do tego sympatyczna ...

po zabiegu jestem bardzo zadowolony, a dr Grobelny oraz asystujacy jej dr Grudzinski spisali sie super. Teraz stwierdzam , ze sama pani doktor jest osoba bardzo konkretna, a do tego sympatyczna i wyjasnia wszystko w bardzo przystepny sposob. Polecam kazdemu kto chce zoperowac ginekomastie, Naogladalem sie na internecie jak wygladaja blizny po operacji i musze przyznac ze efekt pracy pani doktor przeszedl moje oczekiwania. Naciecia byly bardzo male i sie super zabliznily.Dr Grobelny nie jest najtansza ale z pewnoscia najlepsza. naprawde warto.