lekarz Alina Hedrych-Ozimina

Byłem operowany przez Panią dr .-nowotwór powieki- bardzo rzeczowo zostałem poinformowany o planowanym zabiegu .Po zabiegu Pani dr powiedziała co zostało zrobione i jakie mogą być niedogodności. Dopiero po zmianie opatrunku miałem okazję zobaczyć efekt pracy Pani dr . Nie znam się , ale dla mnie bomba . Widać , że Pani dr ma talent w rękach . Minimalne blizny . Samo podejście do pacjenta również na najwyższym poziomie . Życzę wszystkim kontakt tylko z takimi lekarzami jak Pani Alina Hedrych Ozimina.

Miałam wykonywany zabieg labioplastyki wargi sromowych, jestem bardzo zadowolona! Gorąco polecam i dziekuje!!!