dr hab. n. med. Tomasz Jastrzębski

Chirurg onkolog

Dr hab. n. med. Tomasza Jastrzębskiego poznałem w Klinice Chirurgii Onkologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Wraz z dr med. Kamilem Drucisem i lek . med. Pauliną Cichon przeprowadzili bardzo skomplikowaną wielogodzinną operację mojej siostry Barbary metodą ( HIPEC). Nowatorska metoda chemioterapii. W dr hab. n. med. Tomasz cenię wiedzę medyczną, otwartość i życzliwość tak w stosunku do pacjenta jak i rodziny. Bardzo życzliwy i sympatyczny lekarz. Wysokiej klasy specjalista, który potrafią stać i po 12 godzin przy stole operacyjnym by ratować życie człowieka.

Bardzo miły człowiek. Super specjalista! Godny zaufania i polecenia! Dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i osobą towarzyszącą pacjentowi! Dziękuję za opiekę nad mamą i za cenny czas, który poświęcił Pan na rozmowy dotyczące przebiegu leczenia mojej mamy! Specjalista godny polecenia osobom potrzebującym pomocy fachowca! Gorąco pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!

Są takie zdarzenia losowe, po których nawet silny człowiek oraz jego rodzina staje się słaba i bezsilna. Dzięki Pana profesjonalizmowi i dobroci serca odzyskaliśmy wiarę że najgorsze za nami. Wdzięczna za wzorowo przeprowadzony zabieg HIPEC dla mojej siostry Haliny-Urszula Miara ze Świebodzina

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, z "ludzkim" podejściem. Miałam raka którego już nikt nie chciał leczyć a profesor podjął się tego i jestem zdrowa

Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Bardzo szybko zadziałał w przypadku mojej mamy. Przeprowadził skomplikowaną operację, zajął się nią w trakcie rekonwalescencji. W prostych słowach wytłumaczył nam wszystko co się dzieje i co trzeba zrobić. Oszczędził mamie pierś chociaż miała dużego guza oraz przerzuty na węzły chłonne. Mama jest po operacji już 4 rok i jesteśmy bardzo zadowolone z pracy lekarza. GODNY POLECENIA.

Odpowiedzialny i kompetentny .Wzbudza zaufanie , bo kompleksowo podchodzi do problemu.

Tyle tytułów itp itd. Jednak bycia profesjonalistą czasami wymaga rówież przyznania się do tego ,ze nie ma się kompetencji i boi sie przeprowadzić skomplikowana operację zamiast zbywać pacjenta i pozostawić go "sobie samemu".... Czas leci i niekiedy każdy dziń jest szansą na przeżycie!!! Nie ładnie Panie doktorze! Jestem ogromne zawiedziona OGROMNIE!!!!

Czas leci i niekiedy każdy dziń jest szansą na przeżycie!!!
Nie ładnie Panie doktorze! Jestem ogromne zawiedziona OGROMNIE!!!!

Wysokiej klasy specjalista onkolog, oszczędził mi pierś za co mu jestem bardzo wdzięczna.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM JAKIEKOLWIEK LECZENIE U TEGO PANA PSEUDO DOKTORA!!! PARTACZ I JESZCZE RAZ PARTACZ.