Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Chirurg Onkolog Gdańsk

- 17 lekarzy
Gdańsk Chirurg onkolog dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

liczba opinii: 18

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia.
Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...
Opinia dodana przez: Stanisław
Gdańsk Chirurg onkolog dr n. med. Tomasz Polec

dr n. med. Tomasz Polec

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

liczba opinii: 16

MORENOVA KLINIKA
Stanisława Lema 2
Siedlce, Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Na poziomie. Z odpowiednim podejściem i kulturalna rozmową. Atmosfera bezpieczeństwa, pełen luz. Polecam wszystkim oczekującym fachowej pomocy.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Maciej Świerblewski

Chirurg onkolog

liczba opinii: 39

Gdański Uniwersytet Medyczny

Gdańsk

Średnia ocen: 4,4/5
Z wielkim przekonaniem mogę polecić dr Świerblewskiego. Dzięki znakomitemu podejściu do pacjenta z każdej wizyty wychodziliśmy podbudowani psychicznie. Doktor w sposób dokładny i zrozumiały wyjaśnia przebieg leczenia. Mimo olbrzymiej liczbie pacjentów zawsze znajdzie chociaż chwilkę na rozmowę z pacjentem lub jego rodziną.
Wielkim szczęściem było dla nas spotkanie dr Macieja. Jestem rok po operacji jelita grubego i wciąż znajduję się pod opieką doktora.
Opinia dodana przez: Misiek z Mazur

dr n. med. Jarosław Skokowski

Chirurg onkolog

liczba opinii: 19

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Dr. Skokowski jest lekarzem z powołania, rozumie pacjenta, wszystko wyjaśni, jest oazą spokoju, ma fach w ręku. Jestem po podwójnej mastektomia z rekonstrukcją i wyglądam rewelacyjnie, nikt nie dowierza, że jestem po amputacji. Doktor jest aniołem, sympatyczny, delikatny i gdy wchodzi na salę zawsze czuje spokój, bo wiem, że jestem w dobrych rękach. Za pięć dni znowu spotykam się z doktorem na sali operacyjnej, wiem, że wszystko przebiegnie perfekcyjnie
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Cezary Warężak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

liczba opinii: 19

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Średnia ocen: 4,5/5
Mam 78 lat, poza schorzeniami alergicznymi, astmatycznymi, tarczycowymi, kardiologicznymi, słabą odpornością i fibromialgią, zdiagnozowano u mnie raka piersi. Po konsultacjach z różnymi lekarzami trafiłam do Pana dr Cezarego Warężaka. Najpierw wykonał biopsje, a później operację usunięcia nowotworu piersi. Operacja była dla mnie ogromnym stresem i wielką niewiadomą przy moich schorzeniach. Doktor Warężak przeprowadził ją idealnie! Nadal czuwa nad sytuacją poza zabiegową i ciągle myśli o dobru pacjentki, żeby nie obciążać ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Jan Sapieżko

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 18

7 Szpital Marynarki Wojennej

80-305 Gdańsk

Średnia ocen: 4,6/5
Widzę, że nie tylko moja rodzina miała wątpliwą przyjemność korzystania z usług "doktora" Sapieżko. Kilkanaście lat temu przeprowadził mojemu tacie operację zwiadowczą (tak jak w komentarzu niżej), ponieważ tata miał ból w mostku i wszystkie wyniki dobre. Lekarz zaprosił moją mamę do gabinetu, nonszalancko stwierdził, że tacie został 1 miesiąc życia, ponieważ ma "raka trzustki". Nawet rysował jej na kartce, gdzie rzekomo umiejscowiony jest guz. Wszyscy byliśmy zdruzgotani, ja byłam ...
Opinia dodana przez: K

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg onkolog

liczba opinii: 17

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 4,4/5
Byłam pod opieką doktora Sokołowskiego kilka lat z powodu torbieli w piersiach. Konkretny, rzeczowy, wizyta zawsze trwała krótko, zlecenia na mammografię i zazwyczaj uzupełniająco usg piersi i ok. Zawsze słyszałam po badaniu: torbiel, z torbieli raka nie będzie. Do czasu... W grudniu '21 stawiłam się na kolejną kontrolę, bo pojawił się kolejny guz, który również został uznany przez lekarza za torbiel, ale już usg wykazało coś innego. Dostałam skierowanie na ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr hab. n. med. Tomasz Jastrzębski

Chirurg onkolog

liczba opinii: 11

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Średnia ocen: 4,4/5
Dr hab.med Tomasz Jastrzębski jest doskonałym chirurgiem i onkologiem, który uratował mi życie. Cenię jego wiedzę medyczną i życzliwość. Wysokiej klasy specjalista ratujący ludzkie życie.
Dziękuję Panie Profesorze. Wdzięczna pacjentka Marzena K.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. med. Michał Kąkol

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

liczba opinii: 6

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Średnia ocen: 4,9/5
Lekarz godny polecenia . Ma w sobie tyle wsparcia ,ciepła i delikatności dla pacjentek. Miałam szczęście , że trafiłam na takiego lekarza. Chirurg o wielkim sercu .
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Wojciech Kropidłowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

liczba opinii: 5

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Średnia ocen: 4,2/5
Zjawiłam się u Pana Doktora w celu wycięcia zmiany skórnej; wysłał mnie dermatolog, strasząc, że to może być coś poważnego. Zabieg przebiegł szybko i sprawnie. Pan Doktor bardzo rzeczowy i zaangażowany. Dokładnie wyjaśnił mi wszystko, o co pytałam. Uspokoił mnie, że to nie musi być nic groźnego. Mam spokojnie czekać na wynik badania wycinka - i rzeczywiście wynik był dobry. Nie było czego się bać. Bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Margaret

Chirurdzy onkolodzy w GdańskuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat