Lekarze Chirurg onkolog Gdańsk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia. Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...
Opinia dodana przez: Stanisław
                                       dr n. med. Tomasz Polec

dr n. med. Tomasz Polec

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

MORENOVA KLINIKA
Stanisława Lema 2
Gdańsk

Na poziomie. Z odpowiednim podejściem i kulturalna rozmową. Atmosfera bezpieczeństwa, pełen luz. Polecam wszystkim oczekującym fachowej pomocy.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg dziecięcy
                                       dr n. med. Marcin Łosin

dr n. med. Marcin Łosin

Chirurg dziecięcy

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
80-460 Gdańsk

Rozpoznał drobny wewnętrzny uraz u wnuczka, objawiający się ogromnym bólem a nie zdiagnozowany ani za granicą, ani w stolicy (aparatura i lekarze - bezradni) i skierował dziecko na natychmiastową operację. Udaną. Ogromne dzięki Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: maria
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Zarański

lek. dent. Tomasz Zarański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Perfect Smile Clinic
Konopnickiej 10
80-170 Gdańsk

Witam, gabinet znalazłam na portalu Trójmiasto.pl i po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam sie umowic. Miałam do powtórnego leczenia kanałowego dolna 6. Z terminem nie bylo zadnych problemów. Zostałam przyjęta punktualnie. Nawet przed sama wizyta Pani recepcjonistka zadzwoniła z potwierdzeniem wizyty. Trafiłam do Doktora Zaranskiego. Zostałam wysłuchana bez pospiechu.Zostałam poinformowana o mozliwosciach leczenia i kosztach.Zaskoczona byłam ekranem nad moja glowa na którym to, podczas leczenia wyświetlane były filmy przyrodnicze z uspokajająca ...
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Stomatolog
                                       dr n. med. Adam Michcik

dr n. med. Adam Michcik

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Gdańsk

Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Dziunko

lek. dent. Michał Dziunko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Gdańsk

Świetny stomatolog, rzeczowy i konkretny. Doradzi najlepszą metodę leczenia. Wyjątkowo dobry kontakt z przychodnią w celu umawiania wizyt - zarówno telefoniczny jak i mailowy.
Opinia dodana przez: anna
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

Chirurg naczyniowy, Flebolog

JBS Klinika
ul. Jaśkowa Dolina 17a
Gdańsk

Przeszłam zabieg laserowego usunięcia żylaków miały się wchłonąć żebym mogła iść na operację endoprotezy kolana . Żylaki się nie wchłonęły, operacji kolana nie miałam pieniądze wydałam . Byłam na wizycie z reklamacją za wizytę 500 zł i doktor może mi zrobić znowu na reklamację platna4500 i gwarancja że się uda to ok 50 procent nie polecam
                                       lek. med. Krzysztof Galant

lek. med. Krzysztof Galant

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Witam serdecznie, Pan Dr Krzysztof Galant jest DOSKONAŁYM LEKARZEM. Po pierwsze bardzo angażuje się w pomoc pacjentowi, tłumaczy o co chodzi w chorobie, jest bardzo miły i posiada niezwykłą empatię do ludzi. Poświęca czasu tyle ile trzeba. Ja miałam wrażenie, że mój strach nie jest mu obojętny, a to na prawdę połowa jeśli chodzi o chirurga. Na prawdę bardzo się bałam. Miałam usuwanego tłuszczaka na głowie. Temu lekarzowi poddałabym się ...
Opinia dodana przez: Ania
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg stomatolog
                                       lek. stom. Katarzyna Rutkowska

lek. stom. Katarzyna Rutkowska

Chirurg stomatolog

ul. Jana Heweliusza 3/3
80-890 Gdańsk

Jeśli był by program mam talent dla stomatologów to pani doktor by na pewno zdobyła główną nagrodę .W życiu byłem już u wielu lekarzy stomatologów efekt różny lepszy i gorszy uwierzcie , tak jak są wybitni muzycy,aktorzy,artyści i geniusze z jakiejś dziedziny taka jest pani doktor Katarzyna Rutkowska naprawdę nr1, nie byłem jeszcze w życiu u lepszego stomatologa naprawdę polecam z całą odpowiedzialnością i uczciwością , ocena numer 5 to ...

dr Dariusz Wyrzykowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego
ul. Powstańców Warszawy
80-803 Gdańsk

Pan Doktor zoperował po raz drugi mojego synka ze złożoną malformacją.Jest po prostu fenomenalny. Z całym oddaniem dla Pana, Panie Doktorze - dziękujemy, Kuba Z. z rodziną.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Jarosław Skokowski

Chirurg onkolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Dr. Skokowski jest lekarzem z powołania, rozumie pacjenta, wszystko wyjaśni, jest oazą spokoju, ma fach w ręku. Jestem po podwójnej mastektomia z rekonstrukcją i wyglądam rewelacyjnie, nikt nie dowierza, że jestem po amputacji. Doktor jest aniołem, sympatyczny, delikatny i gdy wchodzi na salę zawsze czuje spokój, bo wiem, że jestem w dobrych rękach. Za pięć dni znowu spotykam się z doktorem na sali operacyjnej, wiem, że wszystko przebiegnie perfekcyjnie
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Tomasz Wysocki

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Niezwykły człowiek, lekarz z powołania, bardzo empatyczny i zaangażowany. Doktor z powodzeniem przeprowadził u mojej mamy operację usunięcia guza jelita grubego. Po zabiegu dokładnie wszystko wytłumaczył, wskazał kolejne etapy leczenia. Moja mama została objęta profesjonalną opieką, czuła się bardzo bezpiecznie. Walczymy dalej! Na ten moment bardzo dziękuję Panie doktorze, za nadzieję na dalsze życie, którą dał Pan mojej mamie.
Opinia dodana przez: Malwina

dr hab. n. med. Rafał Dziadziuszko

Onkolog, Radioterapeuta

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Wspaniały człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu. Nigdy nie byłam tak dobrze potraktowana i wysłuchana przez żadnego lekarza a tym bardziej że to była wizyta na NFZ. Otrzymałam skierowania na bardzo drogie badania żeby wykluczyć przeżuty. Dał nam nadzieje której wcześniej nie otrzymałam. Nie wiem jak będzie z moją mamą ale to wspaniały lekarz. Cieszę się że pojechałam do niego na wizytę z Warszawy. Nie przekreślił mojej mamy. Dziękuję Panie Doktorze ...
Opinia dodana przez: Izabella

dr Daria Dobaczewska

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdańsk

Bardzo przyjemna obsługa na recepcji, pełen profesjonalizm u pani doktor, która wyjaśni krok po kroku. Przemiła atmosfera w czasie zabiegu, podczas którego bardzo się bałam ale wszystkie panie dołożyły wszelkich starań, abym się nie denerwowała. Z całego serce polecam klinikę pani doktor.
Opinia dodana przez: Malgorzata
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg dziecięcy
                                       dr n. med. Jacek Rogoń

dr n. med. Jacek Rogoń

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Gabinet Chirurgii Dziecięcej Jacek Rogoń
Goplańska 100
Gdańsk

Przemiły lekarz, wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył i uspokoił a co najważniejsze ma super podejście do małego pacjenta . 4-latka która potrafi zrobić u lekarza niezły cyrk u tego Dr-a nawet nie pisnela . Wyszła z uśmiechem na twarzy
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Miałam wyznaczony termin kwalifikacji do operacji stawu biodrowego. Przyjął mnie Pan Dr Krzysztof Klawonn i po zbadaniu, oraz krótkiej rozmowie, zostałam zaskoczona wyznaczonym terminem. Tego dnia dostałam długo wyczekiwane skierowanie do Sanatorium. Nie wiedziałam jaką podjąć decyzję. Pan Dr Krzysztof Klawonn ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miły i życzliwy. Oznacza się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do drugiego człowieka. Miałam świadomość, że trafiam na wspaniałego i wyjątkowego specjalistę ...
Opinia dodana przez: Teresa K.
Lekarz godny polecenia, wysokie kompetencje. Umie słuchać a tłumaczenia są szczegółowe i zrozumiale. W trakcie wizyty nie odczuwa się pośpiechu.
Opinia dodana przez: andrzej

dr n. med. Piotr Rak

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Wyspa Medycyny Przyjaznej
Toruńska 15
80-747 Gdańsk

Specjalista z dużym doświadczeniem, anielską cierpliwością i pewną ręką, chirurg doskonały, Wyczerpująco wyjaśnia propozycję i plan pracy, a przy tym wszystkim na poczucie estetyki, elegancji i umiaru, w tym, co robi, a to już nie tylko profesjonalizm, ale talent. Po 5 gwiazdek w każdej kategorii. Asystentka doktora idealnie wkomponowuje się w wysoki poziom obsługi, walory jej pracy także błyszczą 5 gwiazdkami.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Rafał Pawlaczyk

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Pan doktor wybitny fachowiec i wspaniały człowiek operował mojego tatę tętniak aorty występującej i wymiana zastawki aortalnej wielogodzinną operacja obarczona olbrzymim ryzykiem ,ale dzięki ogromnej wiedzy i umiejętnością Pana doktora wszystko się udało. Dodatkowo po zabiegu pan doktor zadzwonił z informacją,że wszystko się by udało wielki lekarz, jeszcze większy człowiek bardzo dziękuję jeszcze raz!
Opinia dodana przez: Emil Ogrodowczyk

lekarz Jacek Krajewski

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Bardzo dziękuję za przeprowadzony zabieg. Pan dr J. Krajewski jest godny polecenia, o wysokiej kulturze, zaangażowany, wkłada serce w swoją pracę, profesjonalny i życzliwy.
Opinia dodana przez: Marzena