Filtruj terminy

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia.
Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...

Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał mnie porady, pomocy. Zawsze odebrał telefon gdy dzwoniłem i udzielał odpowiedzi na nękające mnie pytania. Zapewnił mnie wszystkie możliwe i konieczne badania oraz konsultacje z innymi specjalistami. Potrafi wyjaśnić tok i zasadność leczenia mojej choroby, a co za tym idzie skutki uboczne które mają miejsce w takim czy innym leczeniu, a również po nich następująca poprawa.
Stąd też życzę innym pacjentom leczenia się u takiego lekarza, a efekty tego będą na pewno pozytywne.
Dziękuję!!! za dotychczasowe leczenie.

Opinia dodana przez: Stanisław Pobłocki

lekarz Tomasz Polec

mediart
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Opinia dodana przez: Weronika

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Wspanialy lekarz,ktory oprocz swojego profesjonalizmu jest niezwykle oddany swoim pacjentom nie zalujac czasu gdy na korytarzu czeka tlum ,potrafi tlumaczyc i doradzac co robic dalej w tak trudnych chwilach. Robi to z niezwykla zyczliwoscia i bezinteresownie.Otacza pacjentki opieka . To naprawde niezwykly czlowiek. Wielkie podziekowania dla Pana za bardzo ciezka i odpowiedzialna prace oraz niezwykle podejscie do pacjentow.

Opinia dodana przez: Jadwiga Lis

lekarz Dariusz Sokołowski

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

lek. med. Michał Kąkol

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Super specjalista. Konkretny w swoim działaniu. Bardzo uprzejmy i serdeczny. Warty polecenia. Na moje szczęście nie muszę już korzystać z Jego pomocy, ale gdyby była taka potrzeba to tylko On.

Opinia dodana przez: anonim

Gdańsk

Byłam po raz pierwszy u doktora Dariusz Sokołowskiego z torbielą z przegrodami. Niestety nie skierował mnie na biopsję ponieważ stwierdził że ona sama się wchłonie (aczkolwiek może tak być) i kazał przyjść na kolejną wizytę za pół roku. Natomiast po konsultacji z radiologiem stwierdziłam, że jednak zdecyduję się na biopsję żeby mieć 100% pewności aby za pół roku nie było niespodzianki.
Wizyta faktycznie była krótka i miałam wrażenie, że ...

Wizyta faktycznie była krótka i miałam wrażenie, że nie spojrzał na moje wyniki usg, piersi zbadał mi błyskawicznie (być może to jest kwestia wprawy)
Rozumiem, że doktor jest tylko człowiekiem i może się mylić, ale wolałabym dowiedzieć się więcej o mechanizmach powstania choroby a nie szukać sobie takich informacji u internecie.
Poza tym jest konkretny, bez zbędnych tkliwości, twarz bez emocji - uważam to za plus.

Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Jan Sapieżko

Torakochirurg, Chirurg onkolog

7 Szpital Marynarki Wojennej

80-305 Gdańsk

Bylam dwa raz na wizycie z roznych powodow, moja ocena jest bardzo pozytywna. Szczery, zyczliwy czlowiek, kompetentny specjalista.

Opinia dodana przez: Maria z gdańska

Gdański Uniwersytet Medyczny

Gdańsk

W 2006 mialam raka zoladka i pan doktor mi uratowal zycie..usunal mi zoladek i zylam spokijnie 11 lat..teraz mialam wylew i po wylewie atak padaczki i po badaniu tk glowy wyszlo ze mam zmiany meta w kosciach czaszki..dostalam kolejne badania tk i wyszlo ze liczne zmiany meta w kosciach..przerzuty raka zoladka do kosci..obecnie mam chemioterapie i nie wiem co dalej...czy to napewno rak zoladka?

Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Cezary Warężak

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Profesjonalista z dużym zacięciem estetycznym. W sposób jasny i rzeczowy wyraża stanowisko odnośnie proponowanej metody leczenia, jednocześnie potrafi uszanować wybór pacjenta. Dr Warężak wykonał mi biopsję mammotomiczną oraz zabieg kwadrantekomii oszczędzający pierś. Jestem bardzo zadowolona z wyniku operacji i finalnego efektu kosmetycznego. Miłe usposobienie, uprzejmość i cierpliwość w podejściu do pacjenta to dodatkowe cechy lekarza, którego z pełnym przekonaniem polecam każdemu, kto poszukuje doświadczonego fachowca z dziedzinie chirurgii.

Opinia dodana przez: Marzena

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Dr hab. n. med. Tomasza Jastrzębskiego poznałem w Klinice Chirurgii Onkologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Wraz z dr med. Kamilem Drucisem i lek . med. Pauliną Cichon przeprowadzili bardzo skomplikowaną wielogodzinną operację mojej siostry Barbary metodą ( HIPEC). Nowatorska metoda chemioterapii. W dr hab. n. med. Tomasz cenię wiedzę medyczną, otwartość i życzliwość tak w stosunku do pacjenta jak i rodziny. Bardzo życzliwy i sympatyczny lekarz. Wysokiej klasy specjalista, który potrafią stać i po 12 godzin przy stole operacyjnym by ratować życie człowieka.

Opinia dodana przez: Ks. Włodzimierz

Chirurdzy onkolodzy w Gdańsku