dr n. med. Tomasz Polecdr n. med. Tomasz Polec - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Polec

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Na poziomie. Z odpowiednim podejściem i kulturalna rozmową. Atmosfera bezpieczeństwa, pełen luz. Polecam wszystkim oczekującym fachowej pomocy.

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka! Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji! Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Dzięki wiedzy i fachowości doktora jestem sprawny aktywny i zdrowy.Zostałem zoperowany starannie a kontakt z lekarzem był doskonały.Polecam jak najbardziej.

polecam wszystkim tego lekarza , jest bardzo dobrym fachowcem operował mojego tatę 3 lata temu , dziś tata to zdrowy człowiek ;)

Byłam dwukrotnie operowana przez dr Polca,polecam innym pacjentom tego lekarza.Jest oddanym i zaangażowanym lekarzem

Gorąco polecam, bardzo uprzejmy i rzeczowy lekarz. Jestem zadowolona z konsultacji, polecam.

Przypadkowo zostałam pacjentką Pana doktora. Skorzystałam z badań kontrolnych. Okazał się bardzo kompetentnym lekarzem. Miły człowiek to przede wszystkim.

Wspaniały lekarz,jestem dwa tygodnie po operacji a blizna prawie niewidoczna.Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Kompetentny, empatyczny i zainteresowany losem drugiego człowieka - dość nieczęste. Serdecznie pozdrawiam i polecam.Pacjentka.

Jest tak mało lekarzy, którzy poświęcają swoim pacjentom tyle czasu ile jest wymagane i są uprzejmi. Dziękuję za obiektywną ocenę sytuacji, pomimo, że nie była ona do końca po mojej myśli.