Chirurg Ogólny Gdańsk

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia.
Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...

Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał mnie porady, pomocy. Zawsze odebrał telefon gdy dzwoniłem i udzielał odpowiedzi na nękające mnie pytania. Zapewnił mnie wszystkie możliwe i konieczne badania oraz konsultacje z innymi specjalistami. Potrafi wyjaśnić tok i zasadność leczenia mojej choroby, a co za tym idzie skutki uboczne które mają miejsce w takim czy innym leczeniu, a również po nich następująca poprawa.
Stąd też życzę innym pacjentom leczenia się u takiego lekarza, a efekty tego będą na pewno pozytywne.
Dziękuję!!! za dotychczasowe leczenie.

Opinia dodana przez: Stanisław Pobłocki
Chirurg ogólny Gdańsk dr n. med. Daniel Maliszewski

Art Vein
ul. Hynka 6 II piętro, lokal 9
Gdańsk

Mimo młodego wieku miałam bardzo brzydkie i obwisłe piersi poprzez ciągłą zmianę wagi. Po drodze wycięto mi guza piersi i torbiele. Na szczęście trafiłam do Pana Doktora Daniela, który powiększył, podniósł i przerobił mi piersi. Wybraliśmy wspólnie rozmiar i kształt. Zależało mi przede wszystkim na tym aby były podniesione. Nie mogłam sobie wyobrazić ja to będzie wyglądało i czy da się coś z tym zrobić. Efekt przerósł moje oczekiwania :) Mam piękne piersi, czuję się kobieco i nareszcie mogę chodzić bez biustonosza. Bardzo miła atmosfera a zarazem profesjonalne podejście do pacjenta. Ból nie był taki straszny jak go opisują, a nie należę do najbardziej wytrzymałych. Polecam każdej kobiecie!!! Dziękuje za wszystko i pozdrawiam:)

Opinia dodana przez: Natalia
Chirurg ogólny Gdańsk lek. med. Piotr Konefka

lek. med. Piotr Konefka

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

NAJLEPSZY CHIRURG NACZYNIOWY MOJA MAŁŻONKA MIAŁA U NIEGO OPERACJE ALE JUŻ NIE MA GO W SZPITALU I JEST BARDZO ZADOWOLONA TERAZ CZUJE SIĘ ŚWIETNIE POZDRAWIAM

Opinia dodana przez: PACJENT
Chirurg ogólny Gdańsk lek. med. Krzysztof Galant

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Witam serdecznie,

Witam serdecznie,
Pan Dr Krzysztof Galant jest DOSKONAŁYM LEKARZEM. Po pierwsze bardzo angażuje się w pomoc pacjentowi, tłumaczy o co chodzi w chorobie, jest bardzo miły i posiada niezwykłą empatię do ludzi. Poświęca czasu tyle ile trzeba. Ja miałam wrażenie, że mój strach nie jest mu obojętny, a to na prawdę połowa jeśli chodzi o chirurga. Na prawdę bardzo się bałam. Miałam usuwanego tłuszczaka na głowie. Temu lekarzowi poddałabym się każdej interwencji chirurgicznej ze spokojem i zaufaniem. Jest bardzo delikatny i sprawia, że człowiek mu UFA a to na prawdę dzisiaj jest bardzo potrzebne.....
Ania z Gdańska z podziękowaniami i poleceniem dla innych potrzebujących ...

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Tomasz Polec

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

mediart
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Opinia dodana przez: Weronika

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Zazwyczaj zabieg chirurgiczny jest nagły i ciężko sobie wybrać lekarza, ale gdybym miała jeszcze kiedykolwiek taką konieczność i miała czas na wybór, to bez mrugnięcia dam się "pokroić" Panu Doktorowi. Rok temu operował mnie w bardzo ciężkim stanie, usuwał część jelit. Dlatego wiem, że można Mu zaufać bez granic.

To jest ten lekarz, który kocha to co robi, wkłada serce i doskonałe umiejętności, do tego dokłada jeszcze wysoką kulturę osobistą, jowialność, szczerość i bardzo dużo cierpliwości. Nie mam pojęcia jak przy takim nawale zajęć, ilości skomplikowanych przypadków, można to wszystko ogarnąć i wciąż być dobrym człowiekiem? ale można!!!

Opinia dodana przez: gdynianka lilly

dr Daria Dobaczewska

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdańsk

O Pani dr Dobaczewskiej mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. Moja mama była pacjentką pani dr. Cierpiała na bakteryjne owrzodzenie podudzi na tle żylno-miażdżycowym. Reakcja lekarza po 1-wszej wizycie była błyskawiczna. W ciągu tygodnia przyjęta na oddział, a w następnym poddana zabiegowi. W tej chwili mama nie cierpi z bólu (męczyła się 2,5 roku), a rana goi się. Jestem wdzięczna Pani Doktor za szybką reakcję, zrozumienie i fachowość. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Joanna

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Z całym sercem polecam! Pan Jacek fachowo odpowie na każde pytanie. Konkretny, a przy tym bardzo wyrozumiały i sympatyczny. W najbardziej krytycznych momentach zabiegu, zagaduje pacjenta oraz stale monitoruje jego stan. Z czystym sumieniem polecam :)

Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Piotr Rak

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Wyspa Medycyny Przyjaznej
Toruńska 15
80-747 Gdańsk

To lekarz z powołania. Jest wyjątkowy, posiada niesamowitą charyzmę. Potrafi uspokoić nawet najbardziej niepewnego i niespokojnego pacjenta. Pielęgniarka, która jest jego asystentką w Przychodni na Morenie to Kobieta-Anioł. Pięknie się uzupełniają. Jest w pełni kompetentna i niezwykle życzliwa. Nigdy nie spotkałam takiej pary :) Z całego serca dziękuję za pomoc, mnie i Ojcu.

Opinia dodana przez: Monika

Tkacka 25/26
Gdańsk

Nigdy nie lubiłem pisać. Dlatego skopiowałem z poprzedniej opinie . Nic dodać nic ująć."Tacy lekarze to niestety rzadkość. Fachowy, cierpliwy i najważniejsze posiadający poczucie humoru. W trudnych przypadkach jest to ważne, gdyż to pomaga przejść ciężkie leczenie i dać nadzieję na wyleczenie. GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!"

Chirurdzy ogólni w Gdańsku