Chirurg Ogólny Gdańsk

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Lekarz jakich brakuje dziś! Bardzo pomocny choć informacje ciężkie się otrzymuje. Umie wytłumaczyć i wyjaśnić. Dziękuję raz jeszcze !

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Tomasz Polec

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

mediart
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Opinia dodana przez: Weronika
Chirurg ogólny Gdańsk dr n. med. Daniel Maliszewski

Art Vein
ul. Hynka 6 II piętro, lokal 9
Gdańsk

Doktora poznałam przed operacją usunięcia guza piersi. Bardzo miły rzeczowy lekarz. Niezwykle życzliwy człowiek.
Oby więcej takich lekarzy.

Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Elzbieta

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Panie doktorze kilka lat temu dokonał Pan wycięcia u mnie guzka. Cieszę się ogromnie że to właśnie Pan przeprowadził ten zabieg. Jest Pan wspaniałym człowiekiem, bezinteresownym, no i przede wszystkim bardzo dobrym fachowcem. Nie ma skali którą można Pana ocenić.Dzięki Bogu są na świecie jeszcze takie osoby -lekarze jak Pan.Powiem skromniejeszcze raz. BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ.

Pacjentka

dr Daria Dobaczewska

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdańsk

O Pani dr Dobaczewskiej mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. Moja mama była pacjentką pani dr. Cierpiała na bakteryjne owrzodzenie podudzi na tle żylno-miażdżycowym. Reakcja lekarza po 1-wszej wizycie była błyskawiczna. W ciągu tygodnia przyjęta na oddział, a w następnym poddana zabiegowi. W tej chwili mama nie cierpi z bólu (męczyła się 2,5 roku), a rana goi się. Jestem wdzięczna Pani Doktor za szybką reakcję, zrozumienie i fachowość. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Joanna

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Z całym sercem polecam! Pan Jacek fachowo odpowie na każde pytanie. Konkretny, a przy tym bardzo wyrozumiały i sympatyczny. W najbardziej krytycznych momentach zabiegu, zagaduje pacjenta oraz stale monitoruje jego stan. Z czystym sumieniem polecam :)

Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Piotr Rak

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Wyspa Medycyny Przyjaznej
Toruńska 15
80-747 Gdańsk

Taki powinien być każdy lekarz, dziękuję Panie Doktorze, dał Mi Pan nadzieję i siłę do dalszej walki z chorobą.

Opinia dodana przez: grażyna

Tkacka 25/26
Gdańsk

Nigdy nie lubiłem pisać. Dlatego skopiowałem z poprzedniej opinie . Nic dodać nic ująć."Tacy lekarze to niestety rzadkość. Fachowy, cierpliwy i najważniejsze posiadający poczucie humoru. W trudnych przypadkach jest to ważne, gdyż to pomaga przejść ciężkie leczenie i dać nadzieję na wyleczenie. GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!"

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Chodzę już do doktora osiem miesięcy jestem bardzo zadowolony bardzo kopetentny szczery człowiek mało takich w przychodniach wie co robić i jak leczyć szacunek panie doktorze Jan.

Opinia dodana przez: Jan

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia perfekcyjna,kompetentna specjalistka w dziedzinie chirurgii onkologicznej i plastycznej.Z powodu nowotworu piersi dr.Chruscicka przeprowadzila mastektomie z jednoczesna rekonstrukcja piersi w 2etapowym procesie wstawienie ekspandera a potem wymiana na implant.Efekt wspanialy wszystko wyglada fantastycznie .To najlepsza specjalistka w zakresie rekonstrukcji piersi.

Opinia dodana przez: Ewa