dr n. med. Wojciech Skrzypczak

Laryngolog

Wspaniały lekarz i człowiek, co - to trzeba podkreślić- zdarza się ostatnio bardzo rzadko. Kompetentny, profesjonalny, dokładnie przeprowadza wywiad i badanie, bardzo trafnie diagnozuje, świetnie tłumaczy i jest niezwykle uprzejmym człowiekiem. Traktuje przychodzącego człowieka partnersko a nie z góry. Pan Doktor był 5! lekarzem u którego byłam i jestem zachwycona podejściem, wytłumaczeniem i przepisanymi , prostymi, środkami. Zdecydowanie polecam.

Pełen profesjonalizm,wiedzą i siła spokoju. Lekarz z prawdziwym powołaniem (w dzisiejszych czasach coraz mniej takich ludzi) Szybka i trafna diagnoza,sposób wytłumaczenie choroby powoduje ,że mam siłę do wałki DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

Pełen profesjonalizm,wiedzą i siła spokoju.
DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

Powinienem dać 1* żeby ludzie nie walili drzwiami i oknami i tym samym nie wydłużyli kolejek do doktora Skrzypczaka ;) Natomiast szczerze należy się 5* w każdej kategorii. Lekarz-pasjonat. Ewidentnie kocha to co robi a przy tym wykracza poza swoją dziedzinę patrząc na problem pacjenta możliwie kompleksowo. Tłumaczy szczegółowo, sugeruje różne rozwiązania, dopowiada rozsądne wybory. Drąży temat do skutku - czyli do poznania przyczyny problemów i poradzenia sobie z nimi. Szczerze POLECAM!!

Gdyby było 6 gwiazdek to Pan Doktor dostałby je z pewnością ode mnie! Lekarz z powołania, uprzejmy, konkretny, wspaniały człowiek. Dzięki za pomoc! Polecam z czystym sercem.

Bardzo dobry lekarz. Polecam z całego serca. Zasluguje na dużo więcej niż ocena 5. Dzięki Panu doktorowi mam szansę na dłuższe życie. Bardzo bardzo dziękuję.

Wspaniały lekarz taki z powołania. Bardzo mi pomógł. Dobrze dobrane leki to droga do uporania się z chorobą.W nawale pracy zawsze znalazł czas dla mnie. Dziękuję Panie Doktorze. Jolanta z Olsztyna

Dziękuję Panie Doktorze.
Jolanta z Olsztyna

Lekarz z prawdziwym powołaniem. Powiązał wiele elementów mojego życia i postawił kompleksową diagnostykę z wielu dziedzin. Jakby takich lekarzy było więcej byśmy mniej i krócej chorowali.

Świetny diagnostyk, wspaniałe podejście do pacjenta, super lekarz, gorąco polecam, mi bardzo pomógł.

Najmilszy i najlepszy lekarz, którego znam. Zawsze z wizyty wychodziłam zadowolona, a na kolejne wizyty szłam spokojna. To dla mnie ważne.

Lekarz , który wrócił nadzieję. Odwiedziłam wielu lekarzy przed nim, a dopiero dr Skrzypczak zrozumiał o co chodzi, zdiagnozował, przepisał leki. Mimo dość żackiej choroby nie zbył mnie jak inny lekarze, ale poświęcił ogrom czasu i przyjmował w razie konieczności. Dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować, chodzić do pracy i w końcu wiem co mi jest.