dr n. med. Marcin Domżalski

Ortopeda

3,9

Serdecznie POLECAM! Mój przypadek był bardzo trudny, odwiedziłem wielu lekarzy w tym kilku uznawanych za renomowanych na warszawskim rynku a i jeden ze Szwajcarii zdalnie oglądał badania. Wszyscy proponowali podobne do siebie rozwiązania, bardzo inwazyjne i jak się okazało błędne. W najlepszym wypadku szczerze mówili, że nie potrafią pomóc. Prof. dr hab. n. med Marcin Domżalski postawił właściwą diagnozę i przeprowadził DOSKONAŁY zabieg. Sprawa dotyczy zerwania ACL i 3 rekonstrukcji a historia ma łącznie 10 lat ze szczęśliwym finałem u Pana Marcina do którego trafiłem na końcu. Pan Marcin jako ...

Pan Marcin jako jedyny z ponad 10 lekarzy zauważył coś więcej i finalnie poprawnie zrekonstruował ACL możliwie mało inwazyjnie biorąc pod uwagę historię. Wcześniej miałem dwie rekonstrukcje u innych lekarzy (łącznie 3 zerwania, oryginał i 2 przeszczepy).  Pierwsze zerwanie ACL zdarzyło się około 10 lat temu, mocny trzask, gigantyczne przeciążenie i ból, było to na piłce nożnej ostatnie minuty meczu, 2 lata później rekonstrukcja i ponowne zerwanie, ale przeciążenie na nodze było kilkukrotnie mniejsze, diagnoza - statystyka 1 na 10 operacji nie wychodzi.... (a może raczej są po prostu to te trudniejsze przypadki - dziś to wiem), odwiedziłam kilku lekarzy i podjąłem się kolejnej  próby rekonstrukcji z przeszczepem z więzadła podrzepkowego licząc, że nie trafię dwa razy z rzędu pecha:) Operacja miała miejsce 2 lata od poprzedniego zerwania, noga osłabiona już podwójnie, niestety rok później to samo, zerwanie, kompletnie bez przeciążeń na nodze. Małe załamanie, sport jest dla mnie bardzo ważny. Następne diagnozy i propozycje od wielu lekarzy to osteotomia, korekta kanałów śrub, przeszczep więzadła a materiał z drugiej nogi lub okolicy stopy (2-3 operacje).... W końcu dotarłem po raz pierwszy do Pana Marcina, który postawił zupełnie inną diagnozę, trafną i przeprowadził jedną mało inwazyjną dobrze przemyślaną i przygotowaną rekonstrukcję ale nie mam zamiaru zdradzać jego tego co zostało zrobione, bo to jest know-how Pana Marcina. Nie będę też wymieniał nazwisk lekarzy, którzy byli w błędzie i trzepią seryjnie te samo standardowe operacje, traktując pacjentów czysto komercyjnie. Pana Marcin jest przykładem nie tylko ultra profesjonalisty który cały czas się doszkala, ale i wspaniałej postawy jako człowieka. Prawdziwy pasjonat.

Jestem rok po ostatniej rekonstrukcji, noga działa zupełnie inaczej, wiem, że będzie funkjonować możliwie poprawnie. Po tylu przejściach znam ją dobrze i wiem jaka była różnica po poprzednich dwóch rekonstrukcjach.

Jeszcze raz Dziękuję Panie Marcinie i Bardzo Państwu go Polecam! Nie tylko "naprawił" Pan moją nogę ale w pewien sposób zmienił także życie. Nie tylko przez powrót do niektórych aktywności ale i przez to, że spotkanie takich ludzi jak Pan Marcin dodaje wiary w nasz gatunek ogólnie. Postaram się przyjechać na kontrolę jak tylko znajdę czas :)

Witam wszystkich, Zapewne moja opinia o Panu doktorze nie wpłynie na osąd osoby Pana doktora przez wielu z Was, ponieważ dr Domżalski ma ugruntowaną pozycję w branży. Jednak muszę potwierdzić opinie innych osób co do pewnych „wpadek” ze strony Pana doktora. Moja pierwsza (i zapewne już ostatnia) wizyta miała miejsce 2 sierpnia 2010 r. na którą czekałem po zapisaniu się ok. półtora miesiąca, Pan doktor przyjął mnie i w sposób rzeczowy i konkretny zdiagnozował uraz stawu kolanowego. Zadziwiła mnie jego kompetencja i sposób podejścia do pacjenta. Miły, uśmiechnięty, dający poczucie, ...

Witam wszystkich,
Zapewne moja opinia o Panu doktorze nie wpłynie na osąd osoby Pana doktora przez wielu z Was, ponieważ dr Domżalski ma ugruntowaną pozycję w branży. Jednak muszę potwierdzić opinie innych osób co do pewnych „wpadek” ze strony Pana doktora. Moja pierwsza (i zapewne już ostatnia) wizyta miała miejsce 2 sierpnia 2010 r. na którą czekałem po zapisaniu się ok. półtora miesiąca, Pan doktor przyjął mnie i w sposób rzeczowy i konkretny zdiagnozował uraz stawu kolanowego. Zadziwiła mnie jego kompetencja i sposób podejścia do pacjenta. Miły, uśmiechnięty, dający poczucie, że trafiło się w „odpowiednie ręce”. Jako jedyny bezbłędnie rozpoznał uszkodzenie łąkotki, z którą „bujałem się” prawie rok, byłem po 3 rehabilitacjach a inni lekarze zalecali jazdę na rowerze i machanie nogą na krawędzi łóżka. Wybawieniem miała być artroskopia. Pan doktor podał przybliżoną datę kontaktu, podczas którego ustali wykonanie zabiegu, który miał być refundowany. Dał mi szansę na wyzdrowienie. Dał i na tym się wszystko skończyło. Już nigdy się nie odezwał, nie odbierał telefonów, nie odpowiadał na sms-y. Postanowiłem zadzwonić do rejestracji i poprosiłem o kontakt, powiedziałem, że nie mogę dodzwonić się na numer Pana doktora podany na wizytówce a miał mi Pan doktor wyznaczyć termin operacji i chciałbym się tylko dowiedzieć, czy nasza umowa jest jeszcze aktualna a zabieg może się odbyć w tym roku, czy mam czekać cierpliwie, na co sekretarka odpowiedział dość niemiło, że „Pan doktor ma dużo pacjentów” i dlatego nie odbiera. Zapomniała dodać, że nie tylko nie odbiera, on również nie oddzwania. I tak straciłem kolejne 3 miesiące z życia i nadal się „bujam” z chorą nogą a Pan doktor ma to w szczerym poważaniu. Podejrzewam, że cała sprawa polega na tym, że chyba próbują „przetrzymać” pacjenta ile się da aby ponownie zapisał się na wizytę, zapłacił kolejne 100 złotych i dowiedział się, że jeszcze nie czas na zabieg i że ma czekać dalej. Na szczęście są jeszcze inni dobrzy lekarze, mogący dać poczucie profesjonalizmu. Nie mam pretensji do Pana Domżalskiego, że na zabieg trzeba czekać, zresztą wszyscy czekają, jedni krócej inni dłużej, chodzi tylko o zwykłą przyzwoitość i poszanowanie pacjenta, o czym Pan doktor chyba zapomniał. Mam nadzieję, że będę ostatnim takim „zapomnianym” przypadkiem a inni nie stracą do niego zaufania.
Jaką ocenę mogę wystawić Panu doktorowi?
Raczej nie polecę Pana Domżalskiego nikomu, zresztą Wam też, skończyły się czasy, kiedy lekarzom uchodziły takie zachowania bezkarnie, dzisiaj mamy Internet a szybkość wymiany informacji pomoże zweryfikować takie przypadki jak opisałem.
Pozdrawiam wszystkich, Pana doktora też.

tez nie polecam Pana doktora. na pierwszej wizycie powiedzial ze zoperuje mi kolano ale kazal przyjechac za 3 miesiace zeby ustalic konkretony termin operacji. kazda wizyta platna. na drugiej wizycie za ktora zaplacilam 190PLN dowiedzialam sie, ze Pan doktor mnie nie zoperuje bo mu sie odwidzialo. tak sie nie robi. zgadzam sie z poprzednikiem takie zachowanie jest po prostu nieludzkie i tez mam wrazenie ze chodzi o wyciagniecie kasy.

wszyscy zachwycają sie tym lekarzem ja niestety mam trochę inne zdanie.jestem po 2 operacjach(ostania robił pan Domżalski)i mimo ze upłynęło 4 mies zostałam w punkcie wyjścia bez zadnej poprawy a jest coraz gorzej.straciłam już nadzieję że kiedyś będzie lepiej :(

wiec tak powiem> mialo byc tak swietnie>pan dokktor domzalski przyjal mnie na wizyte prywatna czekalem ok poltora miesiaca powiedzial ze jest zajety ale wcisnie mnie gdziees tam uwierzylem..pozniej byla nastepna wizyta i znow ten tekst i pozniej nastepna kolejny termin kolejna polata za wizyte w koncu jeste termin mialo byc 1 lub piatego czerwca ubieglego roku wiec co pojechcalem do lodzi na okolo tydzien przed tak dopytac sie bo nic nie wiedzialem uslyszalem niestety sory ale nie tym razem nie moge i takie tam...zagrzewka we mnie wezbrala mialem z nim juz pocisnac ale mowie sobie uspokoj sie nie jestes przeciez patolem olej go i .....olalem ...teraz jest niezle....poszedlem wiec do doktora Krochmalskiego bylem u niego tylko raaz dogadalem sie postawil diagnoze umowilem sie za dwa tygodnie operacja..minal juz rok nie narzekam trenuje kickboxing biegam zrobilem sobie kurs ratownika trenuje tez parter ...wszystko oczywiscie z wyczuciem ale nie moge narzekac...podsumowuje,koszt4lub 5 wizyt plus koszt 4 lub 5 dojazdow 150 km i nic nie zrobione jaka moze byc ocena odpowiedzcie samim....

Witam. Miałem niedawno rekostrukcję ACL w Łodzi na ul. Przędzalnianej przed doktora Domżalskiego. Znieczulenie ogólne, przez cały zabieg spałem, nie żaden kręgosłup tak jak to niektórzy robią, a co się okazuje, ludzie, którzy mają znieczulenie w kręgosłup to cierpią strasznie po operacji. U mnie praktycznie niewiele boli, jestem pod wrażeniem, ból jest mniejszy, niż po zerwaniu wiązadła. Zdecydowanie polecam. Noga z dnia na dzień coraz bardziej odzyskuje sprawność. Oprócz tego bardzo miłe pielęgniarki potrafią rozluźnić stresująca atmosferę przedoperacyjna :)

Jestem po rekonstrukcji więzadła krzyżowego kolana.Operacja odbyła się w Poddębicach (bardzo miły personel). Przy okazji chcę podziękować p. dr anestezjolog-nie znam nazwiska,przemiły.Z całą stanowczością polecam Pana dr Domżalskiego.Jeśli chcesz się oddać w dobre ręce i mieć fachową pomoc oczywiście:)Dziękuję PANIE DOKTORZE. Jola.

uratował moje kolano, a padła cała konsrukcja. . . . mija rok od rekonstrukcji ACl i smigam prawie tak jak przed kontuzja. W miedzy czasie dalem namiar paru osobom na "Domżala" i oni tez są gosciem zachwyceni . Fachura 1 liga

Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza, kżdemu kto potrzebuje dobrego specjalisty.Szczegółowo wyjaśnia problem, pokazuje wszelkie skutki rożnych rozwiązań i szczerze mówiąc udało mu się odwieść mnie od chęci operacji stopy, która od dziecka ma pewną wadę budowy i zalecił mi wkładki ortopedyczne.niestety chyba przez moją głupotę zaniedbałam problem i nie korzystałam z nich odpowiednio często dlatego zmuszona jestem odwiedzić go ponownie.Teraz jednak zostaje tylko operacja.:(

Ja miałam rekonstrukcję kolana i naprawę ACl na Przędzalnianej. Doktor jest konkretny, rzeczowy i nie bawi się w rozmowy w stylu pitu pitu, krótko i treściwie opisuje cały zabieg. Jest naprawdę ok. Teraz wracam do formy a że to kości to trochę trzeba poczekać żeby znów startować za autobusem ,)Polecam Dr Domżalskiego