dr n. med. Marcin Domżalski

Najlepszy specjalista jakiego znam. Po złym leczeniu innych ortopedów profesor zrobił mi plastykę ścięgna mięśnia piersiowego. Będę mu zawsze wdzięczny...za ludzkie podejście, za wiedzę, za perfekcyjnie przeprowadzoną operację, za to że będę mógł w pełni wrócić do sportu. Wyjatkowy człowiek, osobowość i lekarz. Dziękuję profesorze.

Dziękuję profesorze.

Zostałam źle zdiagnozowana przez pana profesora. Stwierdził, że mam uszkodzoną chrząstkę trójkątną TFCC na podstawie rezonansu, podał mi osocze PRP, uporczywy ból w nadgarstku nie ustąpił. Udałam się do innego specjalisty ponieważ straciłam zaufanie do pana profesora po tym jak wizyty trwały 4-5 minut a ból w nadgarstku po zabiegu nie ustępował. Kiedy udałam się do innego specjalisty, okazało się, że w moim nadgarstku jest duży stan zapalny. Doktor który pomógł mi, rozpoznał u mnie reaktywne zapalenie stawu. Całe szczęście, że postanowiłam szukać pomocy u kogoś innego i i zostałam trafnie zdiagnozowana. Doktor do którego trafiłam zastosował miejscowo steryd, działający przeciwzapalnie i nareszcie mam zdrowy nadgarstek. Nie rozumiem jak osoba z takim wykształceniem jak profesor, nie dostrzegła w wyniku rezonansu tak rozległego stanu zapalnego (tak rozległego płynu zajmującego cały staw w nadgarstku) i zdecydowała się na podanie osocza które wywołało dodatkowy stan zapalny. Zabieg wykonany przez profesora Domżalskiego nie pomógł mi, sprawił że odczuwałam dodatkowy dyskomfort. Nie polecam pana profesora strata czasu i pieniędzy.

Tak jak w przypadku każdego lekarza rozumiem że zdania mogą być podzielone,lekarz też człowiek i może mieć gorszy dzień niestety Domrzalski jak zarobił na mnie kilka tysięcy złotych (każda wizyta 350, zlecone badania nie wiadomo po co od 250 do 400 no i nie wspomnę o operacji z polecenia profesora u jego ucznia i kolegi 12.000) to wszystkie dni miał złe i zachowywał się jak bym mu w czymś w życiu zawinił.Ale po krótce od początku jestem kulturystą i mam nadzieję że będzie to co napiszę przestrogą dla sportowców żeby nie dali się nabrać tak jak ja.Pierwsza wizyta i od razu znalazłem się w raju,lewy bark i klatka do zrobienia zgodnie z terminem NFZ profesor tylko oczywiście zlecił kilka nie tanich badań żeby zakwalifikować to do operacji i czekam na termin ale gorzej z prawym barkiem tu trzeba operować już oczywiście za pieniądze i to nie małe.Tu pan profesor dzwoni do zaprzyjaźnionej osoby umawia cenę i natychmiastowy termin.Po kilku miesiącach jestem po trzech operacjach.... pytanie dlaczego po trzech?Bo najpierw zakażenie a potem!!!!Zaszyto mi kawałek narzędzia chirurgicznego!!!!No cóż dla mnie ważne były kolejne wizyty u profesora Domrzalskiego i operacja mojej lewej strony klatki i barku,w końcu USG i inne badania zakwalifikowały mnie do operacji na NFZ no i profesor klepał mnie po ramieniu i mówił zrobimy to.No i przychodzi do terminu operacji i co... nie ten lekarz, uśmiech zniknął z twarzy profesora i niestety na dwa tygodnie przed terminem na który czekam prawie dwa lata okazuje się że operacja to dla mnie koniec sportu... więcej nie tylko startów i sportu wyczynowego ale koniec sprawności (to po ch...... taka operacja?)no ale cóż kolejne płatne badania żeby zdążyć przed operacją bo profesor ma chyba amnezję i nie pamięta kwalifikacji do tej operacji i co?Zjawiam się w szpitalu a tu znowu profesor ma zły dzień i każe jechać do domu a jak będzie bolało to żeby przyjechać... wiecie jak to zabrzmiało.A co z klatką?Niech naprawi ten co zepsuł!!!!! Chciało by się napisać z całym szacunkiem ale nie przechodzi mi to przez gardło.Tak nie powinien się zachowywać lekarz ale tak jak napisał ktoś w opinii dla profesora liczą się już chyba tylko pieniądze.Mam nadzieję że może ku przestrodze innym sportowcom uważajcie na doktora bo nawet jak zapłacicie tyle co ja to może być za mało a nie tylko pieniądze mi zabrał ale również chciał zabrać nadzieję...na szczęście są jeszcze lekarze którzy mają dobro pacjenta wpisane w etykę tego zawodu.Więc sportowcy i nie tylko...gorąco odradzam

Trudno mi ocenić kompetencje, gdyż profesor nie wykazał żadnego zainteresowania, nie przekazał żadnych informacji. Zapewne widzę posiada, ale lata zaangażowania w pracę zdecydowanie ma już za sobą. Teraz raczej skupia się na zyskach finansowych, ale do rzeczy. Za pierwszą wizytę zapłaciłam 400 zł otrzymałam krytykę poprzednich ortopedów, niestety nic w zamian, choć miałam ze sobą pełną dokumentację medyczną, łącznie z rezonansem wykonanym na kilka dni przed tą wizytą. Po 15 minutach krytyki innych lekarzy usłyszałam sugestie,że moje bóle spowodowane są infekcją bakteryjną, więc należy wykonać masę badań (prywatnie) na wszelkie możliwe bakterie. Po tej wizycie nie wyciągnęłam wniosków i postanowiłam dalej iść tą drogą. Na drugiej wizycie, tym razem koszt 350zł usłyszał krytykę o moim lekarz pierwszego kontaktu i choć wyniki krwi były prawidłowe i nic nie wskazywało na infekcję bakteryjną profesor uznał, że potrzebuje konsultacji reumatologicznej oczywiście u niego w przychodni "Sporto" u dr Lewandowskiej w celu przepisania antybiotyku. Reasumując doświadczenie kosztowało mnie 750zł, z bólem biodra przyszłam i z tym samym bólem wyszłam. Nasuwa się tylko jeden wniosek, należy omijać "profesora" Domżalskiego wielki łukiem.

Polecam w imieniu mamy z całego serca. Profesor jest wspaniałym fachowcem ale również serdecznym człowiekiem. Pełen poświęcenia pomógł jej trzykrotnie za co jest bardzo wdzięczna. Oby więcej takich lekarzy dla których pomaganie to priorytet .

Lekarz z wiedzą, doświadczeniem i w pełni profesjonalnym podejściem. Słuchający, cierpliwy i okazujący chęć pomocy, człowiek o dobrym sercu i bardzo empatyczny. Dziękuję za wszystko!

Żeby nie przedłużać. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Rzeczowy, konkretny , fachowiec. Co jeszcze ważne a może, głównie ważne. Normalny ,ludzki lekarz.

Witam opiszę swoją sytuację miałem wypadek na hulajnodze bardzo ciężki uraz kolana od zwichnięcia po roztrzaskane kości i zerwane więzadła aktualnie jestem po operacji Pan profesor jako jedyny podjol się wyzwania bardzo szczegolowo mi opisał jak operacjia będzie przebiegać ile czasu potrwa rekonwalescencji widomo że to też zależy od mojego samo zapracia fachura jedyny w swoim rodzaju może i są lepsi ale dla mnie jest Pan Marcin Domżalski najlepszy pomógł mi dla mojego dobra nawet przeniósł mnie do siebie do szpitala wojskowego w Łodzi

Serdecznie POLECAM! Mój przypadek był bardzo trudny, odwiedziłem wielu lekarzy w tym kilku uznawanych za renomowanych na warszawskim rynku a i jeden ze Szwajcarii zdalnie oglądał badania. Wszyscy proponowali podobne do siebie rozwiązania, bardzo inwazyjne i jak się okazało błędne. W najlepszym wypadku szczerze mówili, że nie potrafią pomóc. Prof. dr hab. n. med Marcin Domżalski postawił właściwą diagnozę i przeprowadził DOSKONAŁY zabieg. Sprawa dotyczy zerwania ACL i 3 rekonstrukcji a historia ma łącznie 10 lat ze szczęśliwym finałem u Pana Marcina do którego trafiłem na końcu. Pan Marcin jako ...

Pan Marcin jako jedyny z ponad 10 lekarzy zauważył coś więcej i finalnie poprawnie zrekonstruował ACL możliwie mało inwazyjnie biorąc pod uwagę historię. Wcześniej miałem dwie rekonstrukcje u innych lekarzy (łącznie 3 zerwania, oryginał i 2 przeszczepy).  Pierwsze zerwanie ACL zdarzyło się około 10 lat temu, mocny trzask, gigantyczne przeciążenie i ból, było to na piłce nożnej ostatnie minuty meczu, 2 lata później rekonstrukcja i ponowne zerwanie, ale przeciążenie na nodze było kilkukrotnie mniejsze, diagnoza - statystyka 1 na 10 operacji nie wychodzi.... (a może raczej są po prostu to te trudniejsze przypadki - dziś to wiem), odwiedziłam kilku lekarzy i podjąłem się kolejnej  próby rekonstrukcji z przeszczepem z więzadła podrzepkowego licząc, że nie trafię dwa razy z rzędu pecha:) Operacja miała miejsce 2 lata od poprzedniego zerwania, noga osłabiona już podwójnie, niestety rok później to samo, zerwanie, kompletnie bez przeciążeń na nodze. Małe załamanie, sport jest dla mnie bardzo ważny. Następne diagnozy i propozycje od wielu lekarzy to osteotomia, korekta kanałów śrub, przeszczep więzadła a materiał z drugiej nogi lub okolicy stopy (2-3 operacje).... W końcu dotarłem po raz pierwszy do Pana Marcina, który postawił zupełnie inną diagnozę, trafną i przeprowadził jedną mało inwazyjną dobrze przemyślaną i przygotowaną rekonstrukcję ale nie mam zamiaru zdradzać jego tego co zostało zrobione, bo to jest know-how Pana Marcina. Nie będę też wymieniał nazwisk lekarzy, którzy byli w błędzie i trzepią seryjnie te samo standardowe operacje, traktując pacjentów czysto komercyjnie. Pana Marcin jest przykładem nie tylko ultra profesjonalisty który cały czas się doszkala, ale i wspaniałej postawy jako człowieka. Prawdziwy pasjonat.

Jestem rok po ostatniej rekonstrukcji, noga działa zupełnie inaczej, wiem, że będzie funkjonować możliwie poprawnie. Po tylu przejściach znam ją dobrze i wiem jaka była różnica po poprzednich dwóch rekonstrukcjach.

Jeszcze raz Dziękuję Panie Marcinie i Bardzo Państwu go Polecam! Nie tylko "naprawił" Pan moją nogę ale w pewien sposób zmienił także życie. Nie tylko przez powrót do niektórych aktywności ale i przez to, że spotkanie takich ludzi jak Pan Marcin dodaje wiary w nasz gatunek ogólnie. Postaram się przyjechać na kontrolę jak tylko znajdę czas :)

tez nie polecam Pana doktora. na pierwszej wizycie powiedzial ze zoperuje mi kolano ale kazal przyjechac za 3 miesiace zeby ustalic konkretony termin operacji. kazda wizyta platna. na drugiej wizycie za ktora zaplacilam 190PLN dowiedzialam sie, ze Pan doktor mnie nie zoperuje bo mu sie odwidzialo. tak sie nie robi. zgadzam sie z poprzednikiem takie zachowanie jest po prostu nieludzkie i tez mam wrazenie ze chodzi o wyciagniecie kasy.