Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 130
Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.

lekarz Piotr Dybek

Przychodnia EMC przy Daszyńskiego
Daszyńskiego 2a
56-400 Oleśnica

wizyta już od 170
Pan doktor miły, zainteresowany pacjentem. podczas wizyty dokladnw badanie usg. Szczerze polecam wizytę u tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jakub
Warszawa Ortopeda lek. med. Rafał Konieczny

lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

wizyta już od 140
Gorąco polecam wszystkim doktora Koniecznego ,cechuje go profesjonalizm ,empatia,mile usposobienie, cierpliwość.27lutego miałam operację odcinka szyjnego i wybór doktora był najlepszym moim wyborem.Dziekuje z całego serducha.Ela.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Sławomir Gajewski

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Sławomir Gajewski
Duboisa 39A
Opole

Z czystym sumieniem polecam dr.Gajewskiego, wielu ortopedów miałam na swojej drodze, dopiero gdy trafiłam z polecenia do doktora konkretnie mnie zbadał, był konkretny i nie owijał w bawełnę, nie należy do osób wylewnych i czułych, ale dla mnie ważne jest nie jego sposób bycia, a kompetencja. Dzięki niemu mam naprawioną nogę, a mogło być gorzej, 3 ortopedów zbagatelizowało problem po wtórnym skręceniu stawu skokowego, poza doktorem który po wywiadzie i ...
Opinia dodana przez: Marta
Poznań Ortopeda dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

MotiMed Gabinety Lekarskie Nobel Tower
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77A
60-101 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

lek. med. Wojciech Wichłacz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 135
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Polecam pana doktora.Uprzejmy z poczuciem humoru.Córka miała spuchniętą nogę,po miesięcznym opatrunku gipsowym.Od miesiąca jeździliśmy od lekarza do lekarza,zaliczając również dwutygodniowy pobyt w szpitalu.Były diagnozy najróżniejsze w tym min.zapalenie stawów,zapalenie żył.Dostawała sterydy,zalecano zastrzyk dostawowy hormonalny,na który nie wyraziłam zgody dopóki nie skonsultuję tego z ortopedą.Okazało się,że zrobiłam słusznie.Doktor Wichłacz po obejrzeniu USG i innych badań oraz zbadaniu córki stwierdził,że to typowy stan po gipsie i absolutnie nie należy podawać leków.Rzeczywiście opuchlizna ...
Opinia dodana przez: danka

dr n. med. Andrzej Krynicki

Centrum Medicover Plac Andersa
Plac Andersa 5
61-894 Poznań

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Jeżeli to jest ten lekarz który w Gorzowie leczył moje kolano, to uwazam , że to wysokiej klasy specjalista. Przyszedłem po wypadku z uszkodzonym kolanem i powiedziałem : Doktorze młody jestem, napraw mi pan dobrze to kolano. No i spisał sie na medal. nawet jakies zabiegi pooperacyjne wykonywał sam nie dopuszczajac do mnie pielegniarek. Jestem mu bardzo wdzięczny za naprawe kolana. od zabiegu minełu juz 12 lat i nic mi ...
Wrocław Ortopeda lek. med. Jacek Minkiewicz

lek. med. Jacek Minkiewicz

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek
Kraków Ortopeda dr n. med. Tomasz Sorysz

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortopeda

Sportoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Kałuży 1, 30-111 Kraków

Wizyta bardzo konkretna, dużo informacji lekarz przekazał mimo iż dość szybka. Jednak Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem, wnikliwe sprawdził nogę i badania. Jestem zadowolona, to początek leczenia więc jeszcze nie wiem ile przede mną ale Pan Sorysz wzbudza zaufanie swoją wiedzą i kolejna wizyta też u niego. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
62-300 Września

POLECAM TAK WSPANIEŁEGO LEKARZA . PRZEMIŁY ,WYTŁUMACZY WSZYSTKO DOKŁADNIE. NIE LICZY SIĘ WIEK PACJENTA .WSZYSCY TWIERDZILI ,ZE MAMA NIE MOŻE MIEĆ ZROBIONEJ PROTEZY W KOLANIE W WIEKU 81 LAT .PAN DOKTOR WYKONAŁ MAMA DZIĘKI PANU DOKTOROWI CHODZI NIE WIE CO TO BÓL. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.ŚWIETNY SPECJALISTA.
Opinia dodana przez: Jolanta