Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 130
Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.

lek. med. Arkadiusz Madej

Ortopeda, Traumatolog

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
lek.med.Arkadiusz Madej zalecił mi wymiane biodra, wybaczcie mi mówienie własnym jezykiem 15,11,2021 doktór wykonał zabieg wymiany wyżej wspomnianego biodra lewego w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim.
Jestem zadowolony z przebiegu procesu leczenia.Z doktorem można podyskutować,pytac i usłyszeć fachowe odpowiedzi oprócz kompetencji widać duzą osobistą kulturę pana doktora Z gabinetu wyszedłem ogromnie uspokojony.Wszystkim którym dokuczaja podobne problemy zdrowotne bardzo ale naprawdę bardzo mocno POLECAM DR.ARKADIUSZA MADEJA TERESIN POWIAT SOCHACZEW.
Pozwolę sobie doktorze ...
Opinia dodana przez: Andrzej z Teresina

Ortopeda

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93

wizyta już od 160
Pełen profesjonalizm , bardzo dobry kontakt z pacjentem , odpowie na każde pytanie i wątpliwość , wizyta przebiega w spokojnej atmosferze . Pan Doktor Weiss posiada obszerną wiedzę i doświadczenie zrobi naprawdę wszystko aby pomóc pacjentowi.Bardzo dziękuję Panie Doktorze za trzy udane operacje moich rąk. Kryztyna Laskowska
Opinia dodana przez: Krystyna

Przychodnia EMC przy Daszyńskiego
Daszyńskiego 2a
56-400 Oleśnica

wizyta już od 150
Jestem:świeżo po zabiegu artroskopii kolana prawego. Doktor zna się na rzeczy., stawia precyzyjne diagnozy, tłumaczy ze szczegółami, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Po wielu lekarzach korzystam tylko i wyłącznie z usług Pana Piotra. Lekarz godny polecenia, doskonały kontakt z pacjentem polecam w 100%, konkretny i rzeczowy????bardzo miły i uprzejmy, a pobyt w szpitalu w Miliczu na ortopedii też wspominam pozytywnie.Panie pielęgniarki mimo nawału pracy bardzo miłe i na każde wezwanie:)
Opinia dodana przez: Joanna Dybowska
Warszawa Ortopeda lek. med. Rafał Konieczny

lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

wizyta już od 140
Dr Konieczny to wspaniały profesjonalista. Naprawdę "naprawił" mój kręgosłup i sprawił, że normalnie funkcjonuję. Miałam już niedowład stopy co powodowało trudności w poruszaniu się. Po operacji kręgosłup jest jak nowy, a noga działa normalnie. Gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Iwona
Poznań Ortopeda dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

MotiMed Gabinety Lekarskie Nobel Tower
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77A
60-101 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.
Wrocław Ortopeda lek. med. Jacek Minkiewicz

lek. med. Jacek Minkiewicz

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek