Ortopeda

Wolny termin: 28 Cze o 10:00. Sprawdź inny. # 1

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Bardzo pozytywny i wzbudzający zaufanie lekarz. Z pewnością posiada dużą wiedzę, jednak mam lekki niedosyt odnośnie otrzymanych informacji. Mimo wszystko polecam, bo to dobry specjalista.

Koszarowa 17
62-300 Września

Bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek! Lekarz który dla innych może być przykładem, nie "odkłada pacjenta na bok" ( poprzedni ortopeda zobaczył wyniki badań i od razu zdecydował o operacji ) a Pan Janiak wnikliwie obejrzał, pytał się co robię, czy mnie boli itd. i postawił diagnozę, rehabilitację i dzięki niemu wszystko jest ok, a ja jestem pod kontrolą lekarza. Przyznam tez, że uśmiech ma bardzo ładny. Dziękuję i pozdrawiam Pana Michała

Ortopeda Kraków dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16

Wizyta bardzo konkretna, dużo informacji lekarz przekazał mimo iż dość szybka. Jednak Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem, wnikliwe sprawdził nogę i badania. Jestem zadowolona, to początek leczenia więc jeszcze nie wiem ile przede mną ale Pan Sorysz wzbudza zaufanie swoją wiedzą i kolejna wizyta też u niego. Polecam

Wolny termin: jutro o 11:20. Sprawdź inny. # 4
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Profesjonalne podejście do pacjenta sprawia , że mam całkowite zaufanie do Pana doktora.
Zastrzyki z osoczem i kwasem biorę od września.

Zastrzyki z osoczem i kwasem biorę od września.
Ból stopy i kolana nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Każdy dzień zaczynałam od środków przeciwbólowych. Na dzień dzisiejszy zapomniałam o środkach przeciwbólowych.
Stopa działa normalnie, kolano do artroskopii ale póki co mogę chodzić bez bólu.
Przy okazji poprawił mi się stan mięśnia uda który po uszkodzeniu przyczepu obsuną się pod kolano i przeszkadzał w chodzeniu.

Polecam !.

01-355 Bemowo, Warszawa

MEDIQ Szpital i Poradnie Specjalistyczne
Józefa Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze Pana Petelewicza. Nie tak całkiem przypadkiem, bo szukałam, dzwoniłam i faktycznie potwierdzam poniższe opinie. Lekarz zbadał moje kolano dokładnie - nie jak inni lekarze którzy tylko na szybko zerknęli. Zlecił badania, jestem po kolejnej wizycie i wiem co i jak mam robić. Jak na razie idzie dobrze, więc zabieg w moim przypadku nie jest konieczny dzięki wiedzy Pana doktora. Polecam!

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pan Dubiel jest wspaniałym lekarzem :-) Nie zamieniła bym go na innego. Tłumaczy bardzo szczegółowo i jest bardzo miły i sympatyczny :-). Polecam :)

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 w Sosnowcu Kliniczny Oddział Ortopedii
Plac Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Jestem emerytowanym sportowcem, który uprawiał bardzo kontuzjogenną dyscyplinę sportu. Pan Marcin trzy razy musiał otwierać moje kolano. Chodzę, mogę biegać - najlepsza rekomendacja tego, co potrafi dr. Pierchała. Dwa lata temu uległem wypadkowi na torze wyścigowym koło Radomia - zwichnięcie stawu barkowego któregoś tam stopnia. W szpitalu w Radomiu zakwalifikowali mnie do operacji. Wykonałem telefon do Pana Marcina - muszę to zobaczyć, powiedział doktor. Po konsultacji z kolegami decyzja doktora - tego nie będziemy operować. Długa rehabilitacja i dzisiaj z małymi sukcesami gram w tenisa.

Opinia dodana przez: Andrzej

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej

Pan dr F.Dąbrowski jest znakomitym lekarzem i mam do Niego absolutne zaufanie. Jeżeli komuś, kiedyś wśród mojej rodziny czy też przyjaciół potrzebna będzie pomoc z zakrasu ortopedii będę szukała Pana Doktora aż do skutku. Jest dla mnie autorytetem, darzę Go szacunkiem i podziwiam Jego kulturę osobistą - tak niezwykle zjawisko w obecnym szalonym świecie.

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72