lek. med. Jacek Redko

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 130
Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.
Warszawa Ortopeda lek. med. Rafał Konieczny

lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

wizyta już od 140
Dr Konieczny to wspaniały profesjonalista. Naprawdę "naprawił" mój kręgosłup i sprawił, że normalnie funkcjonuję. Miałam już niedowład stopy co powodowało trudności w poruszaniu się. Po operacji kręgosłup jest jak nowy, a noga działa normalnie. Gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Iwona
Poznań Ortopeda dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

MotiMed Gabinety Lekarskie Nobel Tower
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77A
60-101 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.
Wrocław Ortopeda lek. med. Jacek Minkiewicz

lek. med. Jacek Minkiewicz

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek
Kraków Ortopeda dr n. med. Tomasz Sorysz

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortopeda

Sportoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Kałuży 1, 30-111 Kraków

Tak naprawdę, to Doktor Tomasz Sorysz zasługuje na to, aby napisać o nim co najmniej poemat lub epos chansons de geste. Uwierzcie mi, gdybym potrafiła, zrobiłabym to bez wahania. Jednakże, z racji braku jakiegokolwiek talentu w tym zakresie, jestem zmuszona wyrazić swój podziw i bezkresną wdzięczność marną prozą.
Doktor Sorysz to Człowiek. Człowiek przez duże „C”. Zasadniczy i profesjonalny. Empatyczny i Kulturalny. Cierpliwy i Zaangażowany. To Wiedza i Doświadczenie połączone ...
Opinia dodana przez: Sandra
Kościerzyna Ortopeda dr n. med. Marek Krzemiński

dr n. med. Marek Krzemiński

Medycyna estetyczna, Ortopeda

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Krzemiński
Lubomira Szopińskiego 1/5
83-400 Kościerzyna

Najlepszy ortopeda jakiego w życiu spotkałam. Leczę się od lat ze względu na wypadek samochodowy, jednak dopiero w Kościerzynie u dr Krzemińskiego uzyskałam całościową usługę. Zajął się moim biodrem i nogą. Dzieki niemu jestem znowu sprawna, mogę cieszyć się życiem po 10 latach nieudanych prób u innych lekarzy. Dr Krzemiński to człowiek wielkiego seca, całkowicie bezinteresowny, wszystkie opracje zostały zrealizowane na NFZ, płaciłam tylko za prywatne wizyty zgodnie z cennikiem ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
62-300 Września

POLECAM TAK WSPANIEŁEGO LEKARZA . PRZEMIŁY ,WYTŁUMACZY WSZYSTKO DOKŁADNIE. NIE LICZY SIĘ WIEK PACJENTA .WSZYSCY TWIERDZILI ,ZE MAMA NIE MOŻE MIEĆ ZROBIONEJ PROTEZY W KOLANIE W WIEKU 81 LAT .PAN DOKTOR WYKONAŁ MAMA DZIĘKI PANU DOKTOROWI CHODZI NIE WIE CO TO BÓL. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.ŚWIETNY SPECJALISTA.
Opinia dodana przez: Jolanta
Zielona Góra Ortopeda  Stanisław Szymanik

Stanisław Szymanik

Centrum Medycyny Sportowej "OLIMP" Robert Zapotoczny
Urszuli 10
65-147 Zielona Góra

Byłem na wizycie prywatnie bo do jak jest na NFZ każdy wie.
Lekarz popatrzył na rezonans i po 5 minutach wiedzialem wszystko o co zapytałem.
Powiedział że niestety na dzień dzisiejszy nie jest w stanie zrobić mi zabiegu na NFZ bo są kolejki.
W ZWIAZKU ZE NIE BYŁ MI W STANIE WIECEJ POMÓC ZWROCIŁ PIENIADZE ZA WIZYTE !!!

TO SIE NAZYWA UCZCIWOŚĆ I KLASA !!!

Opinia dodana przez: Marcin
Warszawa Ortopeda lek. med. Adrian Rymarczyk

lek. med. Adrian Rymarczyk

ACHILLES Centrum Medyczne
Bobrowiecka 9 bud.B

Najlepszy lekarz na świecie! Podczas gdy inni spisywali mnie na straty i mówili "ciesz się, że chodzisz", Adrian Rymarczyk od początku nie obiecywał cudów, ale podjął się próby naprawienia mojego kolana i po kilku operacjach oprócz tego, że chodzę, to jakość mojego życia jest wielokrotnie lepsza, niż przed pierwszą wizytą w gabinecie. Dziękuję doktorze!
Opinia dodana przez: Piotr