dr n. med. Paweł Kołodziejskidr n. med. Paweł Kołodziejski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Traumatolog, Ortopeda

Dr n. med. Paweł Kołodziejski jest chirurgiem stopy, specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii, współtwórca Poradni Chorób Stopy. Ukończył wiele staży w znanych klinikach ortopedycznych za granicą, gdzie zdobył cenne umiejętności praktyczne stosowania nowoczesnych metod i technik operacyjnych w zakresie chirurgii stopy i stawu skokowego. Dodatkowo jest wykładowcą na kursach kształcenia podyplomowego dla lekarzy oraz promotorem prac licencjackich i magisterskich.

Kiedyś moim zmartwieniem były haluksy, ale już nie są. Doktor Kołodziejski skutecznie się ich u mnie pozbył. To świetny chirurg i jestem mu naprawdę wdzięczny, bo w końcu nie muszę kupować specjalnych szerokich butów, mieszczę stopę w każde.

Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście jak dr Kołodziejski, to z pewnością więcej pacjentów byłoby zadowolonych. Wizyta to dokładny wywiad, badanie i jeszcze dodatkowe zlecone. Dopiero potem diagnoza i plan leczenia. Konieczne było wykonanie osteotomii, teraz rehabilitacja.

Pan doktor jest wybitnym specjalistą. Usuwał u mnie haluks z jednej stopy. Bardzo szybko mi się wszystko wygoiło. W końcu mogę nosić normalne buty. Wszystko się udało. Bardzo za to dziękuje :)

Wizyta wzorowa pod kątem podejścia lekarza do pacjenta. Dr Kołodziejski zbadał dokładnie moją stopę, zlecił dokładne prześwietlenie i dopiero wtedy plan leczenia zaplanował. Miałam wykonany zabieg osteotomii. Duża ulga teraz.

Do Pana Doktora zgłosiłam się z urazem prawej kostki. Uraz został szybko i precyzyjnie zdiagnozowany, a wdrożone leczenie poskutkowało tym że na dzień dzisiejszy cieszę się całkowitą sprawnością w stawie. Wszsytkim osobom, które mają problemy ze stawem skokowym lub stopą zdecydowanie polecam, bo ciężko o lepszego ortopedę w tej dziedzinie

Leczę u pana doktora uraz sportowy. Nie spodziewałem się, że tak szybko wrócę do zdrowia i do biegania przede wszystkim. Pan doktor jest wybitnym specjalistą. Zasługuje na najwyższa ocenę tutaj.

Pan doktor przeprowadzał u mnie operację stopy. Operacja była dość skomplikowana ale na szczęście wszystko się udało. To zasługa Pana dr Kołodziejskiego. Jest świetnym specjalistą. Zasługuje na najwyższą ocenę!

Trafiłam do pana doktora z dużym bólem stopy. Wcześniejsi lekarze wdrażali jakieś leczenie ale nie potrafili postawić prawidłowej diagnozy. Pan doktor od razu rozpoznał się w temacie. Jesteśmy w trakcie leczenia ale już widzę u siebie duże postępy. Panu doktorowi zdecydowanie należy się 5 gwiazdek.

Trafiłem na doktora Kołodziejskiego z polecenia. Jako jedyny podjął się operacji mojego stawu skokowego, reszta lekarzy bała się ryzyka. I było warto, bo pełen sukces! Dr Kołodziejski fachowiec przez duże F. Bardzo profesjonalne podejście do problemu, operacji i rehabilitacji. Polecam

Pan doktor wykonywał u mnie korekcję płaskostopia podłużnego. To bardzo dobry specjalista ale też życzliwy człowiek, wytłumaczył co i jak "po ludzku", a nie tylko medycznym językiem. Zdecydowanie polecam leczyć się u niego. Mi pomógł, to i Wam pomoże.