Traumatolog Warszawa

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni.
Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Opinia dodana przez: Małgorzata
Wolny termin: jutro o 14:30. Sprawdź inny. # 2

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Wolny termin: 23 Lip o 14:30. Sprawdź inny. # 3

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Pan doktor to wspaniały specjalista, godny polecenia.
Poświęcił nam wiele czasu i wszystko wytłumaczył.
Wanda

Wolny termin: 25 Paź o 16:45. Sprawdź inny. # 4
Traumatolog Warszawa lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

Wybitny specjalista, wspaniały lekarz, praca jest jego pasją, nie tylko chce pomóc ale naprawdę pomaga. Chodziłam do różnych specjalistów, leczono mnie 3 lata i dalej cierpiałam. Dopiero Pan pomógł. Panie doktorze dziękuje Panu za wspaniale przeprowadzoną operację odcinka szyjnego kręgosłupa, koronkowa robota, dziękuję Panu za dalsze życie bez bólu. Gdybym miała jeszcze jedną operacje to tylko oddałabym się w Pana ręce. Podziękowania również należą się Pana rodzicom, że wychowali i wyuczyli tak wspaniałego człowieka i lekarza.

Opinia dodana przez: Wanda

Znakomity specjalista. Od operacj minęło już 5 lat i wszystko w porządku. Polecam każdemu, kto ma problemy z haluksami.

Opinia dodana przez: Beata

LIM

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

ul. Patriotów 110/20a

Polecam lekarza,ktory we własciwy spodób podchodzi do pacjeta,mila,fachowa obsługa -naprawdę polecam!!!

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5

Pan doktor doprowadził do ładu moje kolano w, którym doszło do zerwania więzadeł krzyżowych. Pomógł mi w momencie kiedy już byłem przekonany,że nie da się nic z tym zrobić. Wytłumaczył mi,że uszkodzenie ACL wiąże się z długotrwałym leczeniem, wykonał zabieg jego rekonstrukcji i dokładnie objaśnił jak powinienem postepować dalej aby wszystko wróciło do normy. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Paweł

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

Chciałabym podzielić się opinią o lekarzu. W listopadzie 2010 r poddałam się operacji halluxa i palców koślawych, operacja nie udała się. W marcu 2011 r noga była powtórnie operowana przez tego samego lekarza, bez skutku. Nie mogłam chodzić szukałam pomocy w kilku placówkach służby zdrowia, jednak nikt nie chciał podjąć się kolejnej próby operacji. Po 9 miesiącach zwolnienia z chorą nogą wróciłam do pracy. Przez przypadek znajomy lekarz polecił mi dr. Tarkowskiego, który w październiku 2012r podjął się operacji rekonstrukcji stopy. Po operacji stopa była ładna, palce- równiutkie. W marcu 2014 r zdecydowałam się na operację drugiej stopy. Wiedziałam że skoro będzie ją operował dr. Tarkowski to musi się udać. Tak też się stało operacja udała się. Stopa jest ładna, bez halluxa, palce są równiutkie. Po kilkunastu latach chodzenia w lato w krytych butach, będę mogła założyć zwykłe sandały. To wszystko dzięki Panu dr. Tarkowskiemu. Za co jeszcze raz bardzo dziękuję.
z poważaniem Alina Rogalska

Opinia dodana przez: Alina

dr Łukasz Buczyński

Traumatolog, Ortopeda

ul.barska

Jestem pacjentką Przychodni Arnika w Starych Babicach.Doktór Łukasz Brodziński jest taki jakim powinien być lekarz w obecnym czasach; komunikatywny , kompetentny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący na czym polega schorzenie oraz terapia. Poleciłam go swojej przyjaciółce.Jolanta Jach

Traumatolodzy w mieście Warszawa