Traumatolog Warszawa

Traumatolog, Ortopeda

wizyta już od 98

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni.
Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Opinia dodana przez: Małgorzata

Centrum Medyczne Gamma
Broniewskiego 3

No tak, same 5, ale taka jest o nim prawda. Inteligentny, sumienny a przede wszystkim fachowiec. Jeśli ktoś lubi wiedzieć to cierpliwie wytłumaczy ale jeśli nie masz smykałki do analizowania to i bez obaw i wnikania można spokojnie przyjąć to co zaleci. W moim przypadku i znajomego zrobił to trafnie i pomógł. No i zachował wrażliwość i empatię co udaje się niewielu lekarzom. Jeśli chodzi o koszty to nie nabija dodatkowych wizyt niepotrzebnymi badaniami czy kontrolami.

Opinia dodana przez: Mirosław
Traumatolog Warszawa lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

Wybitny specjalista, wspaniały lekarz, praca jest jego pasją, nie tylko chce pomóc ale naprawdę pomaga. Chodziłam do różnych specjalistów, leczono mnie 3 lata i dalej cierpiałam. Dopiero Pan pomógł. Panie doktorze dziękuje Panu za wspaniale przeprowadzoną operację odcinka szyjnego kręgosłupa, koronkowa robota, dziękuję Panu za dalsze życie bez bólu. Gdybym miała jeszcze jedną operacje to tylko oddałabym się w Pana ręce. Podziękowania również należą się Pana rodzicom, że wychowali i wyuczyli tak wspaniałego człowieka i lekarza.

Opinia dodana przez: Wanda
Traumatolog Warszawa dr n. med. Paweł Kołodziejski

Poradnia logopedyczna "LOGANN"
Bartnicza 4

Super lekarz, którego polecam z czystym sumieniem. Operował moje haluksy po czym dokładnie wyjaśnił mi jak powinnam dbać o swoje stopy po zabiegu.

Opinia dodana przez: Anastazja
Traumatolog Warszawa dr n. med. Piotr Żbikowski

Centrum Rehabilitacji Sportowej
Przechodnia 2

Chciałbym tą drogą podziękować Dr Piotrowi Żbikowskiemu za nowe lewe kolano a żeby naprawdę pokazać, że nie jest to takie zwykle lewe kolano kilka słów wstępu. Jestem chory na ciężką postać hemofilii A. Jest to choroba charakteryzująca się wylewami krwi do stawów po najmniejszych urazach a nawet samoistnymi w ciężkiej postaci hemofilii tak jak to było u mnie. Setki wylewów dokumentnie zniszczyły mi staw kolanowy doprowadzając do bardzo dużej szpotawości nogi. Dodatkową trudnością i przeszkodą w wykonaniu operacji były owrzodzenia podudzi – występujące w hemofilii jako efekt uboczny złego krążenia krwi w nogach. Tylko Dr Piotr Żbikowski podjął się wstawienia mi endoprotezy wraz z przeszczepem kości – w moim przypadku było to konieczne z uwagi na całkowite zniszczenie stawu. Jak widać całkowita jazda po bandzie bez trzymanki !!! Dla mnie Dr Piotr Żbikowski to ABSOLUTNY UNIKAT, zarówno jako człowiek jak i lekarz – pierwszy tej klasy spośród poznanych mi lekarzy, a lecząc się kilkadziesiąt lat poznałem ich niemało. Wysoka kultura. zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm, precyzja w działaniu na stole operacyjnym. A to wszystko połączone z dużą serdecznością, zwyczajnym ludzkim podejściem do pacjenta, troską o niego przed i po operacji co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Dr Piotr Żbikowski zawsze ma czas dla chorego, nie zna słowa nie, nie mogę, nie dam rady, nie mam czasu, nie mogę nic na to poradzić – to po prostu prawdziwy pasjonat, pełen profesjonalizm lekarski i ludzka empatia – a więc prawdziwe powołanie lekarskie. Przepraszam za ten długi wpis ale zawarłem absolutnie samą esencję a niemożliwe staje się możliwe. Operację miałem 18.11.2010 r. i jest realna szansa. że po rehabilitacji w tym roku zacznę chodzić bez kul – jeszcze raz dziękuje Dr Piotrowi Żbikowskiemu za nowe lewe kolano. Marek W.

Opinia dodana przez: Marek W phumw

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Znakomity specjalista. Od operacj minęło już 5 lat i wszystko w porządku. Polecam każdemu, kto ma problemy z haluksami.

Opinia dodana przez: Beata

LIM

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

ul. Patriotów 110/20a

Polecam lekarza,ktory we własciwy spodób podchodzi do pacjeta,mila,fachowa obsługa -naprawdę polecam!!!

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5

Pan doktor doprowadził do ładu moje kolano w, którym doszło do zerwania więzadeł krzyżowych. Pomógł mi w momencie kiedy już byłem przekonany,że nie da się nic z tym zrobić. Wytłumaczył mi,że uszkodzenie ACL wiąże się z długotrwałym leczeniem, wykonał zabieg jego rekonstrukcji i dokładnie objaśnił jak powinienem postepować dalej aby wszystko wróciło do normy. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Opinia dodana przez: Paweł

Traumatolodzy w Warszawie