lek. med. Adrian Rymarczyklek. med. Adrian Rymarczyk - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. med. Adrian Rymarczyk

Traumatolog, Ortopeda

Adrian Rymarczyk, specjalista chirurg ortopeda traumatolog

Adrian Rymarczyk, specjalista chirurg ortopeda traumatolog

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 1997 roku (wydział lekarski); od 2005 roku lekarz specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Reprezentuje 25-letnie doświadczenie w chirurgii kolana, barku, kręgosłupa i stawu skokowego (artroskopie, rekonstrukcje, endoprotezoplastyki stawów), leczeniu urazów sportowych i schorzeń przewlekłych więzadeł, ścięgien. W październiku 2014 r. doktor Rymarczyk uzyskał w Strasbourgu dyplom Europejskiego Specjalisty Kręgosłupa, certyfikowany przez SSE (Spine Society of Europe). Jest aktywnym członkiem międzynarodowych towarzystw medycznych – m.in. ISAKOS (Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Kolana, Artroskopii i Medycyny Sportowej), SSE (Europejskie Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa), STMS (Towarzystwo Nauki i Medycyny w Tenisie Ziemnym), ESSKA (Europejskie Towarzystwo Chirurgii Kolana i Artroskopii). Autor ponad 50 publikacji w pismach medycznych (m.in. Spine, European Spine Journal) i prezentacji na zjazdach i konferencjach medycznych, prowadził zajęcia dla studentów i lekarzy w trakcie specjalizacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestnik staży i stypendiów europejskich (Szwajcaria, Hiszpania, Anglia, Francja, Austria, Szwecja) oraz wielu zagranicznych specjalistycznych kursów i warsztatów. Jego pasja to wyprawy górskie, narciarstwo, jazda na rowerze i tenis ziemny.

Więcej informacji na stronie internetowej www.achillesmed.pl.

Znajomość języków obcych:
-angielski - bardzo dobra;
-rosyjski - dobra.

Uprawiam czynnie różne sporty boks, bieganie, squash, narty. Zgłosiłam się do doktora z niekończącym się problemem z Achillesem. Wcześniej bywałam już u kilku lekarzy, ale po ich zaleceniach problem zawsze wracał po miesiącu lub dwóch. Miałam bóle głównie przy schodzeniu po schodach lub na szpilkach, które oprócz trampek są nieodzownym elementem mojego życia. Doktor postawił na terapię manualną i regularne rozciąganie, co czynię do dzisiaj. Na początku podchodziłam sceptycznie do tego co mówił, wydawało mi się to upierdliwe i mało skuteczne, ale już teraz wiem że było warto. Od ponad roku nie mam problemów z Achillesem. Mogę uprawiać sporty , chodzić w szpilkach i nic mnie nie boli.
Doktor jest konkretny i pewny siebie i „nie pieści się” z pacjentami co uważam za jego ogromny atut.
Większość ludzi idąc do lekarzy oczekuje od nich mówiąc kolokwialne „ pogłaskania po główce” i często robią z siebie ofiary losu zamiast po prostu wysłuchać fachowej porady , wziąć się w garść i realizować krok po kroku zalecenia.
Doktor Rymarczyk jest bardzo stanowczy w tym co mówi i jedyne co trzeba zrobić to po prostu mu zaufać. Gdyby nie jego profesjonalizm i determinacja w działaniu pewnie dzisiaj bym dalej krążyła między gabinetami lekarskimi.
Zdecydowanie polecam!!!! Talent, charyzma i profesjonalizm w jednym!!!

Świetny lekarz! Zoperował synowi staw skokowy (zerwane więzadło, torebka stawowa). Dziś proces leczenia zakończył się. Noga nie boli, wszystko pięknie zagojone, usg pokazuje stan lepszy niż przed kontuzją. Wielkie dzięki!

Lecze sie u DR. Rymarczyka juz od 4 lat. Jestem po 3 skomplikowanych operacjach. Tylko dzieki jemu i jego odwadze, cierpliwosci, ogromnej wiedzy i jeszcze wiekszego serca chodze. Jest genialnym lekarzem i jeszcze lepszym czlowiekiem.

Leczyłem się u doktora Rymarczyka i miałem szczęście, że do niego trafiłem. Szczerze polecam! 5 lat po zabiegu kolano po rekonstrukcji więzadła krzyżowego sprawuje się bez zastrzeżeń.

Leczylam sie u niego jak jeszcze byl w szpitalu w Zakopanem, interesuje sie pacjentem, specjalista, " nic co ludzkie nie jest mu obce" Polecam !!

To Wielki Człowiek i wspaniały lekarz. Dziękuje za wszystko

To Wielki Człowiek i wspaniały lekarz. Dziękuje za wszystko

Lekarz bardzo fajny. Bardzo konkretny, wszystko wytłumaczy. Lecze sie u niego juz pół roku i naprawde polecam!!

Żeby wszyscy lekarze byli tacy to by nam się lepiej żyło... Jeszcze raz dziękuje za wszystko

Żeby wszyscy lekarze byli tacy to by nam się lepiej żyło...
Jeszcze raz dziękuje za wszystko

Pan bardzo kompetetny, profesjonalista z odpowiednim podejściem do pacjenta! Niesamowicie uprzejmy! Szczerze polecam!

U Pana Rymarczyka przeprowadziłem rekonstrukcję więzadła kolanowego - wszystko jak najbardziej w porządku i na najwyższym poziomie.