Ortopeda Warszawa

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
lek.med.Arkadiusz Madej zalecił mi wymiane biodra, wybaczcie mi mówienie własnym jezykiem 15,11,2021 doktór wykonał zabieg wymiany wyżej wspomnianego biodra lewego w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim.
Jestem zadowolony z przebiegu procesu leczenia.Z doktorem można podyskutować,pytac i usłyszeć fachowe odpowiedzi oprócz kompetencji widać duzą osobistą kulturę pana doktora Z gabinetu wyszedłem ogromnie uspokojony.Wszystkim którym dokuczaja podobne problemy zdrowotne bardzo ale naprawdę bardzo mocno POLECAM DR.ARKADIUSZA MADEJA TERESIN POWIAT SOCHACZEW.
Pozwolę sobie doktorze ...
Opinia dodana przez: Andrzej z Teresina

lekarz Bartosz Weiss

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93

wizyta już od 160
Pełen profesjonalizm , bardzo dobry kontakt z pacjentem , odpowie na każde pytanie i wątpliwość , wizyta przebiega w spokojnej atmosferze . Pan Doktor Weiss posiada obszerną wiedzę i doświadczenie zrobi naprawdę wszystko aby pomóc pacjentowi.Bardzo dziękuję Panie Doktorze za trzy udane operacje moich rąk. Kryztyna Laskowska
Opinia dodana przez: Krystyna
Warszawa Ortopeda lek. med. Rafał Konieczny

lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

wizyta już od 140
Dr Konieczny to wspaniały profesjonalista. Naprawdę "naprawił" mój kręgosłup i sprawił, że normalnie funkcjonuję. Miałam już niedowład stopy co powodowało trudności w poruszaniu się. Po operacji kręgosłup jest jak nowy, a noga działa normalnie. Gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Iwona
Warszawa Ortopeda lek. med. Adrian Rymarczyk

lek. med. Adrian Rymarczyk

ACHILLES Centrum Medyczne
Bobrowiecka 9 bud.B

Najlepszy lekarz na świecie! Podczas gdy inni spisywali mnie na straty i mówili "ciesz się, że chodzisz", Adrian Rymarczyk od początku nie obiecywał cudów, ale podjął się próby naprawienia mojego kolana i po kilku operacjach oprócz tego, że chodzę, to jakość mojego życia jest wielokrotnie lepsza, niż przed pierwszą wizytą w gabinecie. Dziękuję doktorze!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. med. Paweł Nosarzewski

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Polecam jak najbardziej tego lekarza. tydzień temu wykonał u mnie operację kręgosłupa. jestem bardzo zadowolona!!!
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Filip Dąbrowski

Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych
aleja Komisji Edukacji Narodowej 98/U 18
02-777 Ursynów, Warszawa

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Super lekarz, bardzo dobre i konkretne podejście do pacjenta. Aloplastyka całkowita bez cementowa prawego stawu biodrowego w Grodzisku Mazowieckim (21.04.2021r.) Czeka mnie jeszcze lewe bioderko. Pozdrawiam i Polecam
Opinia dodana przez: Iwona
Warszawa Ortopeda dr hab. n. med. Paweł Łęgosz

dr hab. n. med. Paweł Łęgosz

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Praga-Południe, Warszawa

wizyta już od 250
Pragnę złożyć serdeczne podziękowania oraz wyrazić ogromną wdzięczność za możliwość powrotu do zdrowia bez codziennego bólu.
Dzięki zaangażowaniu pana dr hab. Pawła Łęgosza, jego troskliwości a przede wszystkim ogromnemu profesjonalizmowi, powróciłem do sprawności ruchowej.
Przez cały okres leczenia miałem świadomość, że jestem w dobrych rękach, które zrobią wszystko abym chodził.
Przy okazji, dziękuję całemu personelowi Oddz. II Endoprotezoplastyki w Szpitalu przy ulicy Lindleya w Warszawie, który otoczył mnie ...
Opinia dodana przez: Władysław
Warszawa Ortopeda dr n. med. Paweł Kołodziejski

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Poradnia logopedyczna "LOGANN"
Bartnicza 4

Kiedyś moim zmartwieniem były haluksy, ale już nie są. Doktor Kołodziejski skutecznie się ich u mnie pozbył. To świetny chirurg i jestem mu naprawdę wdzięczny, bo w końcu nie muszę kupować specjalnych szerokich butów, mieszczę stopę w każde.
Opinia dodana przez: batmann
Warszawa Ortopeda dr n. med. Piotr Żbikowski

dr n. med. Piotr Żbikowski

Centrum Rehabilitacji Sportowej
Przechodnia 2

Chciałbym tą drogą podziękować Dr Piotrowi Żbikowskiemu za nowe lewe kolano a żeby naprawdę pokazać, że nie jest to takie zwykle lewe kolano kilka słów wstępu. Jestem chory na ciężką postać hemofilii A. Jest to choroba charakteryzująca się wylewami krwi do stawów po najmniejszych urazach a nawet samoistnymi w ciężkiej postaci hemofilii tak jak to było u mnie. Setki wylewów dokumentnie zniszczyły mi staw kolanowy doprowadzając do bardzo dużej szpotawości ...
Opinia dodana przez: Marek W

Ortopedzi w Warszawie