Ortopeda Warszawa

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

wizyta już od 140
Dr Konieczny to wspaniały profesjonalista. Naprawdę "naprawił" mój kręgosłup i sprawił, że normalnie funkcjonuję. Miałam już niedowład stopy co powodowało trudności w poruszaniu się. Po operacji kręgosłup jest jak nowy, a noga działa normalnie. Gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Iwona
Warszawa Ortopeda lek. med. Adrian Rymarczyk

lek. med. Adrian Rymarczyk

ACHILLES Centrum Medyczne
Bobrowiecka 9 bud.B

Najlepszy lekarz na świecie! Podczas gdy inni spisywali mnie na straty i mówili "ciesz się, że chodzisz", Adrian Rymarczyk od początku nie obiecywał cudów, ale podjął się próby naprawienia mojego kolana i po kilku operacjach oprócz tego, że chodzę, to jakość mojego życia jest wielokrotnie lepsza, niż przed pierwszą wizytą w gabinecie. Dziękuję doktorze!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. med. Paweł Nosarzewski

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Polecam jak najbardziej tego lekarza. tydzień temu wykonał u mnie operację kręgosłupa. jestem bardzo zadowolona!!!
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Filip Dąbrowski

Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych
aleja Komisji Edukacji Narodowej 98/U 18
02-777 Ursynów, Warszawa

Z bólem biodra i przykurczem mięśni w prawej nodze do Dr F. Dąbrowskiego trafiłem z polecenia znajomych. Szybka i konkretna diagnoza - alloplastyka stawu biodrowego. Zabieg wykonany 24.11.2021 w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Za profesjonalizm, podejście do pacjenta, opiekę przed i po zabiegu bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Teraz ja będę Pana Doktora polecał innym.
Jak Pan Doktor obiecał - mogę tańczyć twista!
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Maciej Liszka

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna VITABENE Strefa Zdrowia
Powązkowska 44
01-797 Żoliborz, Warszawa

Warszawa Ortopeda dr n. med. Paweł Kołodziejski

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Poradnia logopedyczna "LOGANN"
Bartnicza 4

Kiedyś moim zmartwieniem były haluksy, ale już nie są. Doktor Kołodziejski skutecznie się ich u mnie pozbył. To świetny chirurg i jestem mu naprawdę wdzięczny, bo w końcu nie muszę kupować specjalnych szerokich butów, mieszczę stopę w każde.
Opinia dodana przez: batmann
Warszawa Ortopeda dr n. med. Piotr Żbikowski

dr n. med. Piotr Żbikowski

Centrum Rehabilitacji Sportowej
Przechodnia 2

Chciałbym tą drogą podziękować Dr Piotrowi Żbikowskiemu za nowe lewe kolano a żeby naprawdę pokazać, że nie jest to takie zwykle lewe kolano kilka słów wstępu. Jestem chory na ciężką postać hemofilii A. Jest to choroba charakteryzująca się wylewami krwi do stawów po najmniejszych urazach a nawet samoistnymi w ciężkiej postaci hemofilii tak jak to było u mnie. Setki wylewów dokumentnie zniszczyły mi staw kolanowy doprowadzając do bardzo dużej szpotawości ...
Opinia dodana przez: Marek W
Warszawa Ortopeda dr Rafał Mikusek

dr Rafał Mikusek

Przychodnia Wielospecjalistyczna MD Clinic
Sienna 83/189

Zdecydowanie odradzam wizytę u dr Mikuska. Wizyta trwała 4 min, koszt wizyty to 250 zł.
Jeżeli chodzi o podejście do problemu z barkiem(podejrzenie uszkodzenia typu slap II) odniosłem wrażenie pacjenta którego bardzo szybko trzeba się pozbyć. Liczyłem na szersze wyjaśnienie problemu czy też zobrazowanie niezrozumiałych mi kwestii. Informację którą otrzymałem to zapraszam jak będzie bolało.
Opinia dodana przez: N.
Warszawa Ortopeda dr n. med. Rafał Kamiński

dr n. med. Rafał Kamiński

SZPZLO Warszawa Wawer

Aleksandrów Drugi, Warszawa

wizyta już od 70
Doktor R.Kamiński to znakomity fachowiec w dziedzinie ortopedii.Sam szczegółowy opis dolegliwości bólowych podany przez pacjenta pozwala na postawienie przez Pana Doktora trafnej diagnozy.Pan Doktor nie potrzebuje wyników rezonansu,rtg,usg itp. (chyba to rzadkość),bo doskonale bez takich badań wie,co konkretnie pacjentowi dolega.Dla mnie to ogromne szczęście,że po 6-8 wizytach u innych specjalistów trafiłam na wizytę do Pana Doktora.Lepiej trafić się nie da.Polecam każdemu,kto szuka dobrego ortopedy.

dr n. med. Joanna Suchocka

wizyta już od 200
Pani Doktor jest doświadczonym ortopedą, zwykłe schorzenia diagnozuje i leczy prostymi metodami. Na podstawie wywiadu i badania palpacyjnego postawiła rozpoznanie i podała kortykosterydy do torebki stawowej. Zleca tylko konieczne zabiegi fizjoterapeutyczne. Jak była na urlopie, byłam u innego ortopedy, który strasznie dużo się nagadał, jak to on świetnie leczy, tak aby wyleczyć a nie żeby nawracało. Ale zażądał rezonansu magnetycznego, bo bez niego nie poda zastrzyku. Po rezonansie stwierdził, że ...
Opinia dodana przez: Jolanta

Ortopedzi w Warszawie