Lekarze Ortopeda Warszawa

lek. med. Paweł Nosarzewski

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Pan doktor Paweł w 2008 roku przeprowadził u mnie bardzo trudną i ryzykowną operację 2 etapową skoliozy neurogennej obustronne skrzywienia 140 stopni wynikające z MPD i nieprawidłowego leczenia poprzedniego lekarza trafiłam do Pana doktora w stanie zagrożenia życia w ciągu 6 tygodni znalazłam się na bloku operacyjnym skolioza została zmniejszona o 100 stopni a to jest bardzo dużo. Pan doktor to świetny specjalista pełen profesjonalizm opiekuńczy codziennie Przychodził po kilka ...
Opinia dodana przez: Natalia

dr Dariusz Szydłowski

Traumatolog, Ortopeda

ul. Patriotów 110/20a
04-844 Warszawa

Bardzo kompetentny, dociekliwy, bardzo uprzejmy, poważnie taktujący pacjenta, odpowiedzialny - godny polecenia

lekarz Sławomir Święcicki

Fabryczna 11/10
05-077 Warszawa

Lekarz kompetentny, cierpliwy, tłumaczy pacjentowi problemy. Podczas wizyty czułam, ze koncentruje się na moich problemach. Chętnie wrócę, gdy zaistnieje potrzeba.
Opinia dodana przez: Krystyna
Super specjalista. Dokładna diagnoza, profesjonalne podejscie. Widać, że ortopedia i chirurgia jest powołaniem dr. Pawła.

Lucyna Nowakowska

Ortopeda dziecięcy, Psycholog

goławicka 4/32
Warszawa

Takich psychologów jak pani Nowakowska ze świecą szukać!!! Profesjonalistka z ogromem doświadczenia, mimo to rutyna jest jej obca i do każdego przypadku podchodzi ze stu procentowym zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: Izabella

dr Piotr Chomicki-Bindas

Klinika Rehabilitacji Sportowej Ortoreh
Solec 18/20
00-410 Warszawa

Doskonały fachowiec. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania - nie jest nastawiony na kasę. Miałem u dr Chomickiego zabieg artroskopii oraz rekonstrukcji więzadeł stawu skokowego. Gdy dowiedziałem się, że muszę poddać się zabiegowi pojawił się strach, ale po doskonałym wytłumaczeniu, przez doktora, na czym polega uraz i jak będzie przebiegał zabieg - obawy zniknęły. W niecałe 1/2 roku po dość skomplikowanym zabiegu w pełni powróciła sprawność - nawet wróciłem ...

dr n. med. Cezary Wasilczyk

Wasilczyk Medical Clinic
Kosiarzy 37/80
02-953 Warszawa

05.10.2022r. Szanowny Panie Doktorze! Z potrzeby serca zapragnęłam napisać poniższe PODZIĘKOWANIE. W 2013 roku byłam operowana na kolano. Po operacji zaczęły się komplikacje. Przede wszystkim ogromny ból. Po dwóch tygodniach lekarz, który mnie operował, stwierdził, że potrzebna jest kolejna operacja. I miała miejsce. Ból jednak NIE mijał. W międzyczasie lekarz prowadzący stwierdził, iż potrzebna jest kolejna operacja. Planował włożenie płytek platynowych. (skracam) NIE zgodziłam się. Trafiłam do Pana Doktora Cezarego ...
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       dr Karol Mochocki

dr Karol Mochocki

Ortopeda, USG ortopedyczne

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Miałam wykonywane badanie usg w placówce,pan doktor bardzo ale to bardzo miły, empatyczny, wszystko mi dokładnie pokazał, wytłumaczył, jestem bardzo wdzięczna za indywidualne podejście i za bycie po prostu ludzkim w tym wszystkim. Dziękuje, oby więcej takich dobrych lekarzy :)
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Marta Burbul

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

LEKARZ WIDZĄCY PACJENTA PODMIOTOWO - NIE JAKO PRZYPADEK CHOROBOWY. Do mojego problemu - poluzowanie trzpienia endoprotezy biodra - Pani Doktor podeszła z pełnym zaangażowaniem aż do ustąpienia problemu. Serdecznie dziękuję PANI DOKTOR!!!!!
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Jan Kośmider

Chirurg urazowy, Ortopeda

Warszawa

Wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem. Zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie moje pytania. Poświęca na wizytach tyle czasu ile w danym momencie potrzeba, a nie przysłowiowe 5 minut. Bardzo kulturalny i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Łukasz Buczyński

Traumatolog, Ortopeda

ul.barska
Warszawa

Jestem pacjentką Przychodni Arnika w Starych Babicach.Doktór Łukasz Brodziński jest taki jakim powinien być lekarz w obecnym czasach; komunikatywny , kompetentny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący na czym polega schorzenie oraz terapia. Poleciłam go swojej przyjaciółce.Jolanta Jach
Byłam bardzo zadowolona. Lekarz poświęcił mi bardzo dużo czasu, dokładnie tłumacząc, skąd są moje dolegliwości i co robić, żeby ich nie mieć. Nie zapisał mi żadnych tabletek mówiąc, że w ortopedii nie leczy się tabletkami.

lekarz Piotr Misiak

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Dobry specjalista. ma świetne podejscie do pacjenta. Polacam wszystkim szukajacym ortopedy
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Olgierd Strzelecki

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Miałam skomplikowane złamanie bliższej nasady kości ramiennej. Doktor Strzelecki bardzo dobrze przeprowadził operację. Dzięki temu dzisiaj ruszam ręką. Gdyby mi nie pomógł, byłabym niepełnosprawna. Jestem bardzo wdzięczna, bo operacja się udała.

dr n. med. Marcin Ziółkowski

Ortopeda, Traumatolog

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Na kolana! Tylko dr Ziółkowski! Doskonały diagnosta, chirurg i lekarz , na zastrzyki teraz chodzę dla miłego kontaktu z Panem Doktorem
Opinia dodana przez: Jakub

dr Mariusz Chomicki

Ortopeda dziecięcy

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Pan Doktor ma świetne podejście do dzieci i co najważniejsze do rodziców. Martwiliśmy się o stopy synka, doktor nam wszystko wytłumaczył, zalecił odpowiednie ćwiczenia. Polecamy z czystym sumieniem.

dr Konrad Małachowski

Chirurg ortopeda

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101
04-041 Warszawa

Lekarz z powołania, wiek nie ma znaczenia. Kocha swoją pracę i są efekty, przynajmniej w moim przypadku. Polecam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       lek. med. Michał Drwięga

lek. med. Michał Drwięga

Mirai Instytut Rehabilitacji
Wolska 96
01-876 Warszawa

Bardzo Miły Lekarz. Od paru lat zmagałem się z zniszczonym barkiem. Jeżdżąc po całej Polsce nikt nie chciał się podjąć tej operacji. Aż miałem wizytę z Panem Michałem. Po zrobieniu wszystkich wyników podjął się operacji dając nadzieję że będzie lepiej. Jestem już 4 miesiące po operacji, nie mam już problemu z barkiej na to co było wcześniej jest SUPER, Co prawda to jest jeszcze krótki czas ale czuję poprawę. Jako ...
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Beata Żwańska

SPZOZ Warszawa Ursynów
ulica Zamiany 13
02-786 Warszawa

Pani doktor godna polecenia!!! Jestem bardzo zadowolona z leczenia córki. Zawsze na wizycie otrzymuję informację na temat przebiegu schorzenia dziecka.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wojciech Maciejewski

Stomatologia MM dent
ul. Strumykowa 35/lok. U 1
03-138 Warszawa

Z wielką przyjemnością stwierdziłem, że Pan Wojciech Maciejewski jest lekarzem z prawdziwego powołania i co jest super ważne, jest dobrym człowiekiem. Leczeniem jestem w pełni usatysfakcjonowany i jestem niezmiernie wdzięczny. Zbigniew Małowiecki
Opinia dodana przez: Zbigniew Małowiecki