Lekarze Ortopeda Warszawa

Ortopeda, USG ortopedyczne

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Warszawa

Naprawdę polecam Pana doktora, profesjonalne podejście do pacjenta mam bardzo ciężki uraz kolana i szczerze żałuję że tak późno do dr Grzeszkiewicza trafiłam bo nareszcie jest jakaś poprawa.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Jan Moczkowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Bardzo przyjemny i miły. Leczył moja córkę, super podejście do dziecka niepełnosprawnego, z całego serca polecam.

lekarz Marcin Krysiak

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Dr.Krysiak 2 lata temu wyleczył moją nogę po skomplikowanym złamaniu, dobrze postawiona diagnoza, wizyty kontrolne zawsze dokładne badanie, rtg itd. Do dnia dzisiejszego jestem pod jego opieką i zwracam się z każdym problemem, bardzo życzliwy, kompetentny, fachowiec w swojej dziedzinie z dużą wiedzą. polecam
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Tomasz Ciećkiewicz

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Lekarz bardzo rzeczowy, niezwykle kompetentny, ma wszystkie pożądane cechy dobrego chirurga ortopedy, pewną rękę i duże doświadczenie. Ceni czas swój i pacjenta, tłumaczy konkretnie i zwięźle. Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Iwona Słowińska

Al. Niepodległości 148/9 A
02-554 Warszawa

Najlepsza jaka mogła być dla nas pacjentów. Najlepszy ortopeda. Najlepszy człowiek. [*] dziękuje za wszystko. Odpoczywaj w pokoju.[*] Na zawsze będzie w mojej pamięci. [*] Edyta
Opinia dodana przez: edyta

lekarz Adam Łazarski

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Doskonały diagnosta, szybko i dokładnie rozpoznał przyczynę moich problemów z kolanami. Inni ortopedzi mieli z tym problem. Miło i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Zastosował leczenie oraz rehabilitację, które przyniosło ulgę i poprawę działania stawów kolanowych. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Rafał
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

O obecnej służbie zdrowia mówi się zazwyczaj źle. Częściej na nią narzekamy. A ja chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat warszawskiej Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii, kierowanej przez prof. dr. hab. med. Roberta Gasika. Dziękuję neurochirurgom za przywrócenie mi sprawności i pomoc w powrocie do normalnego życia. Zgłosiłam się tu po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym szpitalem. ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Traumatolog
                                       lekarz Marcin Tomaszewski

lekarz Marcin Tomaszewski

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Moje pierwsze spotkanie z Panem Doktorem Marcinem Tomaszewskim jak pewnie większości osób, które trafiają do Pana Doktora, odbyło się 24 godziny po urazie, którego doznałam ( rozległy uraz kolana porwana łąkotka i zerwane krzyżowe). Pierwsze co rzuciło się w oczy i co zarazem ujęło mnie mimo ogromnego szoku w jakim byłam w owym czasie, było to, że lekarz otworzył drzwi od gabinetu, wyszedł po mnie z uśmiechem na twarzy, wziął ...
Opinia dodana przez: Patrycja
Wspaniały człowiek i znakomity lekarz - z powołania, pomógł mi wiele razy. Serdeczny, ciepły, troskliwy i bardzo mądry. Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Mariusz

Paweł Wojtyński

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Warszawa

Pan Dr Paweł Wojtyński to specjalista najwyższej klasy. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta pozwala czuć się osobie potrzebującej jego pomocy bardzo bezpiecznie. Jego niekwestionowana wiedza, zaangażowanie i empatia dla drugiej osoby budzi ogromny szacunek. To wspaniały i bardzo skromny człowiek. Jestem wdzięczna losowi za to, że trafiłam w ręce tego lekarza ponieważ nadal ma to bezpośredni wpływ na jakość mojego życia.
Opinia dodana przez: Edyta

dr hab. n. med. Ireneusz Babiak

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

W tym miesiącu Doktor Babiak przeprowadził operację wszczepienia endoprotezy w mój staw biodrowy. Nie mam słów podziękowania za troskę, profesjonalizm i kompetencje. To wysokiej klasy specjalista, precyzyjny, konsekwentny i posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie . Jestem mu wdzięczna za opiekę i za pełne zaufanie jakie mogłam mieć poddając się tej dużej operacji, to bardzo pomaga. Jeszcze raz dziękuję p.Doktorze .
Opinia dodana przez: Lidia

lek. med. Paweł Olszewski

Ortopeda, Traumatolog

Fizjoklinika s.c.
Al. Jerozolimskie 99 lok 57
02-001 Warszawa

Jestem 3 miesiące po operacji endoprotezy kolana, operacje przeprowadził pan doktor Paweł Olszewski polecony przez kuzyna .Ja również polecam gorąco pana doktora, który jest wybitnym specjalista w swojej dziedzinie ma bardzo przyjemne podejście do pacjenta podczas wizyty. Po zabiegu bardzo szybko dochodzę do sprawności, a komfort życia bardzo się poprawił. Mam teraz do operacji drugie kolano i już dziś wiem ze chce aby przeprowadził ja również ten doktor .Chciałabym aby ...
Opinia dodana przez: Jolanta

Tomasz Rossa

Oddział Arkadia
aleja Jana Pawła II 82
00-175 Warszawa

UWIELBIAM! 😍 Mój Pan Doktor ortopeda (też uwielbiam!) jak kieruje na USG, to zawsze z naciskiem zaznacza "Ale TYLKO do doktora Rossy!" ☺️
Opinia dodana przez: Dorota

lek. med. Tomasz Rudnicki

Ortopeda, USG ortopedyczne

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

I met Dr. Rudniczki at the emergency, Medicover Wilanow. He is very professional and friendly. He really knows what he is doing, takes his time to explain everything. Highly recommend him.
Opinia dodana przez: Ildi

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Grzegorz Benke

Chirurg ogólny, Ortopeda

medicover
Warszawa

Pod każdym względem polecam. Przy pierwszej wizycie konsultacja, badanie USG oraz konieczny zabieg, dały ogromny efekt i natychmiastową ulgę w poruszaniu się. Miałam do czynienia z wieloma ortopedami, ale na takiego profesjonalistę zaangażowanego w pacjenta trafiłam pierwszy raz.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Dariusz Danis

LinMed Rehabilitacja
Al. Komisji Edukacji Narodowej 97 (przy metro Stokłosy)
02-777 Warszawa

Dr Danis jest świetnym operatorem. Ma tzw. lekką rękę i talent. Byłam u niego operowana dwukrotnie . Darzę go ogromnym zaufaniem i bez obaw poddałabym się jeszcze raz za biegowi.

lekarz Andrzej Kolbuszewski

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Bardzo pozytywne wrażenia z wizyty i kontaktu z doktorem, szczerze mogę polecić - szczegółowe wyjaśnienia, jasne odpowiedzi na wszystkie pytania, pełne skupienie na pacjencie.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Krzysztof Kowalewski

szpital zachodni
daleka 11
Warszawa

Powinien być wzorem dla środowiska medycznego jak należy traktować chorych. Godny najszczerszego polecenia.