lekarz Marcin Tomaszewskilekarz Marcin Tomaszewski - zdjęcie profilowe

lekarz Marcin Tomaszewski

Traumatolog, Ortopeda

Lekarz medycyny, specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od 2010 roku aktywny zawodowo ortopeda, dbający o pełną sprawność ruchową w życiu codziennym i
sportowym oraz poszukujący nowych terapii umożliwiających skrócenie czasu niezbędnego do powrotu pacjenta do pełnej formy.

Moje pierwsze spotkanie z Panem Doktorem Marcinem Tomaszewskim jak pewnie większości osób, które trafiają do Pana Doktora, odbyło się 24 godziny po urazie, którego doznałam ( rozległy uraz kolana porwana łąkotka i zerwane krzyżowe). Pierwsze co rzuciło się w oczy i co zarazem ujęło mnie mimo ogromnego szoku w jakim byłam w owym czasie, było to, że lekarz otworzył drzwi od gabinetu, wyszedł po mnie z uśmiechem na twarzy, wziął od rodziny wszystkie dokumenty, widząc mój stan zamknął drzwi i powiedział.... " Widzę, że bardzo boli, więc nawet nie będę kolana dotykał ale powiem tak .. przygotuję Panią na wszystko powoli i bez cierpienia, sprawa jest poważna, ale tego co się wydarzyło nie da się zmienić, ale możemy wspólnie spowodować, że szybko wróci Pani do zdrowia. MR potwierdza najgorsze operacja jest nieunikniona, ale damy rady " I to jest to co cechuje tego lekarza i dobrego człowieka. Z tygodnia na tydzień, mimo ogromnego bólu, uszkodzenia kolana i stanu psychicznego, dochodziłam do siebie pod kontrolą tego wyjątkowego specjalisty. Gdyby ktoś 4 września 2021 powiedział mi, że za rok będę biegać nie uwierzyłabym. A tak się stało. Dziś jestem po operacji kolana, które wygląda i sprawuje się jak nowe, po długiej rehabilitacji pod okiem Pana Doktora oraz szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze takiego kompetentnego specjalistę. Kompetencja to jedno, a cechy dzięki, którym pacjent nawet w najgorszej traumie czuje, że jest w bezpieczny w dobrych rękach to drugie. Polecam z całego serca Pana Marcina Tomaszewskiego jako lekarza wielkiego formatu, doświadczonego, ambitnego. Przy nim nikt się nie podda nawet w trudnym czasie po urazie. P O L E C A M !!! Robi wrażenie !

Świetny specjalista! Miły i sympatyczny lekarz. Pełny profesjonalizm na konsultacji. Pacjent wychodzi z wizyty z ogromną wiedzą medyczna, i co najważniejsze, z konkretnymi wskazówkami i radami co do daszego leczenia. Po wizycie czuje się zaopiekowana i spokojna o swoje dalsze losy. Polecam serdecznie!!

Pan Doktor mimo młodego wieku jest specjalistą bardzo kompetentnym. Cechuje go kompleksowe podejście do problemu, a przede wszystkim życzliwość wobec pacjenta. Wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

Godny polecenia, pełen zaangażowania ortopeda. Trafiłam na ostry dyżur z urazem kolana. Byłam operowana przez p. Marcina, a następnie prowadził powrót do sprawności. Udziela wyczerpujących informacji na temat zdrowia, pełen empatii i zaangażowania. POLECAM.

Może głupio to zabrzmi, ale miałam farta, że złamałam rękę. Gdyby nie ten niefortunny upadek nie miałabym okazji poznać Pana Marcina. No i kolejny niesamowity traf, kiedy podczas trzeciej wizyty kontrolnej (zakończonej zdjęciem gipsu) znów dyżur miał Pan Marcin. Rękę wyleczył bez zarzutu, mogę ją robić bez małą wszystko to, co przed złamaniem (bez mała, bo gipsu pozbyłam się dopiero 3 tygodnie temu). Dziękuję za bardzo praktyczny zestaw ćwiczeń :) Ponad to kiedy zapytałam o moje kolana, nie odpowiedział jak kilku poprzednich lekarzy "Glukozamina, chondroityna i może nie zaszkodzi", tylko obejrzał je dokładnie, zlecił wykonanie zdjęcia, postawił diagnozę i powiedział, co mam dalej robić, bez naciągania na zabiegi, leki, itp. Może powinnam jeszcze dodać, że wszystkie te przemiłe spotkania miały miejsce w warszawskim szpitalu przy ulicy Barskiej. Lubię być zdrowa, ale może jeszcze choć skręcę nogę w kostce, by mieć pretekst przejechać się na ostry dyżur.Pozdrawiam, jeśli Pan czyta i ma nadzieję, że mnie Pan pamięta.

Witam,Wspaniały Lekarz Ortopeda,rewelacyjne podejście do pacjenta, wiedza medyczna na bardzo wysokim poziomie, godny zaufania i polecenia. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora i życzę sukcesów na drodze zawodowej.Pacjentka

Najlepszy lekarz z jakim miałam okazje sie spotkać. Poświęcił mnóstwo czasu na znalezienie przyczyny bólu, kompleksowo podszedł do przypadku. Bardzo polecam!

Fantastyczny Lekarz Ortopeda. Polecam go wszystkim pacjentom którzy trafiają na Barską. Pozdrawiam :)

Bardzo sympatyczny i kompetenty lekarz, poświęcający pacjętowi tyle czasu ile potrzeba w przeciwieństwie do większośći lekarzy na Barskiej.

polecam tego lekarza jest sumienny opiekuńczy

polecam tego lekarza jest sumienny opiekuńczy