Lekarze Ortopeda Warszawa

lekarz Andrzej Czop

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Warszawa

Polecam, byłam w szpitalu przez długi okres czasu z córką (zwichnięcie stawów biodrowych) miałam okazje obserwować prace tego lekarza. Dr Czop jest bardzo dobrym lekarzem, do Warszawy przyjeżdżają matki z całej Polski, wiem, że jego konikiem są stopy końsko-szpotawe ale tez specjalizuje się w zwichnięciach stawów biodrowych, dysplazji. Byłam u niego prywatnie był oburzony, że przychodzę prywatnie nie namawia na leczenie prywatnie wręcz zachęca do konsultacji u siebie na oddziale. ...
Opinia dodana przez: paulina

lekarz Piotr Zakrzewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Lekarz godny polecenia, bardzo uprzejmy, dokładnie wszystko wytłumaczy, pełen profesjonalizm, dobre podejście do pacjenta. Zgłosiłem się na endoprotezę stawu biodrowego, nie mogłem już chodzić, stać, spać,...... Tylko środki przeciw bólowe. Koszmar. Po dwóch tygodniach od operacji chodziłem już z jedną kulą, po kolejnym miesiącu, po skierowaniu przez Pana doktora na rehabilitację , bez kuli, po dwóch miesiącach jeździłem rowerem, a po niecałych pięciu, ... na nartach. Jestem bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Krzysztof Okłot

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Warszawa Czerniakowska
Czerniakowska 231
00-416 Warszawa

Pana doktora poleciła mi wiele lat temu koleżanka, której dziecko miało bardzo poważną wrodzoną wadę stawów i bioder. Nikt nie dawał dziewczynce szans, że będzie chodziła. Pan Krzysztof spowodował, że dziecko stanęło na własne nogi a koleżanka chętnie dzieliła się tym doświadczeniem i kontaktem do Pana doktora. Bez przekonania zapisałam numer choć teoretycznie nie sądziłam, że niedługo się przyda. Po wizycie z synkiem u rejonowego ortopedy byłam zdruzgotana ilością krytycznych ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Piotr Melon

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Dr Piotr Melon jest najwyższej klasy specjalistą w swoim zawodzie. Bardzo wyraźnie wyróżnia się kompetencjami zawodowymi oraz najlepszymi standardami i szczegółową uważnością w procesie leczenia pacjentów. Przeprowadził dwie udane operacje moich kolan. Zawdzięczam zdrowie jego zaangażowaniu i skupieniu na pracy. Z dużym uznaniem polecam leczenie pod jego opieką.
Opinia dodana przez: Elzbieta Borodziej

dr n. med. Bonifacy Jagoda

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Jana III Sobieskiego 18
Warszawa

To bardzo smutne, że doktor nie żyje. 28 lat temu uratował moją córkę od kalectwa. Dzisiaj ona jest lekarzem rezydentem radiologiem. Będziemy go zawsze wspominać!
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Firas Odeh

Traumatolog, Ortopeda

Klinika Ortopedii
Lindley'a 4
Warszawa

Nie jestem częstym pacjentem NFZ.Nie mogę ocenić kompetencji dr. Odeh ponieważ nie jestem osobą znającą Pana Doktora. Do szpitala na Lindleya trafiła moja 91 letnia Mama ze złamaniem kości udowej. Słyszałam że pacjent po 60 to dla NFZ to już nie pacjent. Jest ok. Pan doktor poinformował mnie rzeczowo o stanie zdrowia Mamy. Na dodatkowe pytania odpowiadał bez niechęci. Ponadto personel też sprawia niezłe wrażenie. Przy tylu negatywnych opiniach, które ...
Opinia dodana przez: wanda

lekarz Łukasz Michałek

Skarbka z Gór 132 J/25
03-287 Warszawa

Niesamowity lekarz, Mama chodziła już od ponad 6 miesięcy z problemem, do różnych ortopedów. Pan doktor, zajął sie Mamą kompetentnie, wytłumaczył co i jak, przeprowadział bardzo rzetelnie wywiad lekarski i badanie pacjenta. Wyszłyśmy zbudowane, że są jeszcze tacy lekarze.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Andrzej Ruszczak

Przychodnia Pediatryczna przy szpitalu MSWiA
ul. Wołoska
Warszawa

Pan Doktor uratował mi prawą rękę przed operacją.Zniszczona łękotka według znanych profesorów do wycięcia tymczasem Doktor powiedział- " zanim wytniemy zastosujemy jeszcze to- już wiele lat.minelo .Brak nawrotów płynu w łokciu. Obyło się bez operacji Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tomasz Okoń

Ortopeda, Traumatolog

Przychodnia Lekarzy Specjalistów "SERCE"
ul. Okrąg 3a
00-415 Warszawa

Profesjonalizm pod wszelkimi względami oraz skuteczność. Dziękuję serdecznie Panie doktorze. Żyję bez bólu po operacji bioder.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Piotr Świąder

Szczęśliwicka 23 B/24
02-353 Warszawa

Niestety, muszę polecić pana doktora; muszę, bo jest tego wart, a niestety, bo będzie jeszcze bardziej obłożony pracą - jako polecany lekarz, frekwencja pacjentów jeszcze mu wzrośnie a i dostęp do niego będzie utrudniony;
Opinia dodana przez: "wymagający pacjent"

dr n. med. Janusz Tyszka

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Świetny ortopeda. Najważniejsze: potrafi pomóc i pomaga. Mnie Pan Doktor bardzo pomógł a miałam problem ze stopą i w związku z tym z poruszaniem się. Ostatnio przywrócił mi lewą rękę do użytku (ręką bez węzłów a jestem leworęczna}. W oczekiwaniu na wizytę pod drzwiami gabinetu (gdzie przyjmował Pan Doktor) słyszałam też podobne do mojej - wspaniałe opinie o Panu Doktorze. Doktor n.med.Jan Tyszka ma swój oryginalny, konkretny sposób rozmowy z ...

Dominika Ignatiuk

Solec
Warszawa

Lekarz z powołania, potrafi postawić trafną diagnozę i sprawia, że pacjent czuję sie pod dobrą opieką. Szczerze polecam!

lekarz Tomasz Kozieł

Traumatolog, Ortopeda

Fimedica
Miedziana 11
Warszawa

Do lekarza trafilem z polecenia. Pierwsza wizyta odbyla sie w w klinice Fimedica. Przyszedlem z aktualnym USG i rezomansem stawu kolanowego. Rozpoznanie pekniecie lakatki. Propozycja operacja usuniecia lakatki prywatnie w klinice w Legionowie, koszt 4 500 PLN. Szybko zdecydowalem sie na operacje. Po wizycie miala sie ze mna skontaktowac asystentka lekarza. Zadzwonila i wstepnie usalila ze man termin operacji. Wiadomosc o ostatecznym terminie otrzymalem dzien przed operacja. W dniu operacji ...

lekarz Paweł Nowicki

Chirurg ogólny, Traumatolog

Enel Med
Warszawa

Bardzo polecam tego Specjalistę. Złamałem kość łódeczkowatą i początkowo pierwszy ortopeda do którego trafiłem podjął niesłuszną decyzję o leczeniu zachowawczym mimo, że złamanie było wieloodłamowe (a było to już widoczne od początku w rtg). Drugi był jeszcze gorszy bo do kontrolnego rtg zdjął prawidłowo założony gips a założył mi nowy, który nie spełniał swojej funkcji. Na szczęście znalazłem Pana Dr Nowickiego, który przekonał mnie do zabiegu operacyjnego i z perspektywy ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

Jacek Kucharski

Ortopeda dziecięcy

enelmed
Warszawa

lekarz ten operowal mojego syna po ciezkim wypadku samochodowym. moje dziecko mialo polamana reke w kilku miejscach i zlamany bark, lekarz wlozyl w kosci druty i kilka dni po operacji moj syn zaczal ruszac reka, pisac, uzywac komputera co nie byloby mozliwe gdyby wsadzono mu reke od nadgarstka do ramienia i bark w gips. Uwazam ze to bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim polamanym dzieciom :)

lekarz Grzegorz Sawicki

Szpital Czerniakowski
Warszawa

w paźdźierniku 2015 doktor wszczepiał mi endoprotezę stawu kolanowego , znakomity lekarz, zainteresowany pacjentem, bardzo kontaktowy. W kwietniu 2015 taką samą operację przeprowadził u mojej 84-letniej mamy. Pomimo wieku mamy nie lekceważył jej, wręcz przeciwnie, zainteresowanie pacjentką było jeszcze większe. W kwietniu 2016 mama idzie na drugie kolano, a ja we wrześniu 2016. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Alicja

dr Paweł Ambroziak

MSWIA
ul.Wołowska 134
Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Zero zastrzeżeń. Miałam z nim do czynienia w szpitalu mswia. Diagnoza trafnie podana leczenie bardzo szybko przebiegło. oprócz tego bardzo sympatyczny człowiek. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Ana

lekarz Grzegorz Fijewski

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

To była moja pierwsza i nie ostatnia w razie potrzeby, wizyta w gabinecie Pana doktora Grzegorza Fijewskiego. Profesjonalista, dokładnie przeprowadzający wywiad z pacjentem. Niezwykle empatyczny, wszystko bardzo zrozumiale tłumaczący pacjentowi.Spełnił moje oczekiwania. Jest godny polecania innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Andrzej Jóźwiak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Szpital na Solcu
ul. Solec 99
Warszawa

Witam.znam Doktora Jóźwiaka od wielu lat,jest kompetentny.uczciwy.wyrozumialy.Bedac na Solcu.potrafil w Święta i weekendy.przyjsc i pocieszać Pacjentów oraz Doktor W.Zbiewski.Zespol Doktora Jóźwiaka.jest takim zespołem medycznym.Cudowna opieka od strony personelu Pielęgniarek.Ewy i innych.przemile są Panie sekretarki,p.Ewa i p. Magda.operacje są wykonywane starannie.Jednym słowem by tak było we wszystkich Szpitalach Ortopedycznych to Pacjent by szybciej był zdrowy.pozdrawiam.Violetta Błażejewska♥️
Opinia dodana przez: Violetta

dr n. med. Jarosław Ucieklak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Conrada 15
Warszawa

Super lekarz i mądry czlowiek. Pomógł mi bardzo gdy inni rozkładanie ręce w paskudny zwyrodnienie kręgosłupa.
Opinia dodana przez: Z Żoliborza