dr n. med. Janusz Tyszka

Ortopeda

Bylem dwa razy, raz publicznie raz prywatnie, potrafi fachowo zajac sie pacjentem, do tego z poczuciem humoru. Godny polecenia

Ma specyficzny sposób bycia, ale jest wspaniałym fachowcem, można mu w zupełności zaufać , jednak trzeba mieć odrobinę poczucia humoru

MAM SPORO UWAG POMIMO UPRZEJMEJ WIZYTY U PANA DR. MOŻE NIE MIAŁAM SZCZĘŚCIA W LECZENIU............MOŻE

jestem zadowolona choć bez rewelacji ale to dopiero pierwsza wizyta, zobaczymy dalej ponieważ jeszcze do niego pójdę. Najważniejsze ze jest w miar miły z uśmiechem na ustach i zaangażowaniem. ogolnie na 4+ :) może jak mnie wyleczy dam 5:)