lekarz Tomasz Okoń

Ortopeda, Traumatolog

Cudowny lekarz który nie zostawia pacjenta bez pomocy gdzie inni lekarze rozkładali ręce i mówili nie da się już nic zrobić a doktor Tomasz Okoń podjął kolejną próbę abym mogła chodzić bez bólu dziękuję z całego serca Panie doktorze dzięki Panu zaczęłam wierzyć w lepsze jutro 😊

W 2017 roku byłem operowany w WMC - W-wa przez dr.Tomasza Okonia.Operacja Biodro-Endoproteza,aktualnie czuję się dobrze,a przykre dolegliwości odeszły w zapomnienie.Bardzo polecam i pozdrawiam Bogdan.

Lekarz z powołania. Cierpliwie wyjaśnia wszystko,co niezrozumiałe dla pacjenta i co najważniejsze -stara się pomóc. Jestem niezmiernie wdzięczna za okazaną życzliwość i przywróconą nadzieję na życie bez bólu. Dziękuję.

Lekarz z powołania.
Dziękuję.

Byłam na wizycie u Pana doktora i niestety nie odniosłam pozytywnego wrażenia a mam niestety porównanie z innymi lekarzami. Czułam się nie wysłuchana i delikatnie olana...