lek. med. Jakub Bryll

Ortopeda

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wykonuje zabiegi z zakresu endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, artroskopię stawów, operacje korekcyjne deformacji stóp.
Zajmuje się leczeniem operacyjnym złamań i uszkodzeń tkanek miękkich. Diagnozuje i leczy operacyjnie zmiany nowotworowe kości.

Najpierw była wizyta u pana doktora Brylla w szpitalu WIM w Warszawie i po obejrzeniu RTG zostałam przez Pana Doktora zakwalifikowana do operacji endoprotezy biodra.Szczerze powiedziawszy bałam się przed wizytą bo nie znałam pana dr Brylla.Okazał się przesympatycznym,ciepłym z dużym poczuciem humoru człowiekiem.Wyjaśnił mi wszystko na czym będzie polegała operacja a po tym pogadaliśmy o dzieciach /znaczy ja o wnukach😂/i atmosfera zrobiła się bardzo sympatyczna.Operacja została wykonana po mistrzowsku i przez cały czas mojego pobytu w szpitalu codziennie /nie tylko na rutynowym obchodzie/ pan Doktor przychodził i pytał się czy wszystko w porządku.Jak miałam zły dzień to i potrzymal mnie za rękę i pocieszył,ze przecież wszystko jest ok.Teraz jestem na 3 tyg.turnusie rehabilitacyjnym w WIM i dalej mam przyjemność widzieć pana Doktora i odczuwać prawdziwa troskę i zainteresowanie moim powrotem do pełnej sprawności.Dziękuję Mu za to bardzo i wszystkim polecam Pana Doktora jako super mistrza w swojej dziedzinie i jako wspaniałego człowieka.Po operacji zero komplikacji😘
Tamara Sobierska

Lekarz godny polecenia. Znakomity specjalista i życzliwy człowiek. Doktora poznałam w czerwcu 2018 r. w szpitalu na Szaserów przed operacją biodra. Zaskoczeniem dla mnie było to, że przyszedł się przedstawić i poinformować, że będzie mnie operował. Przez cały czas pobytu jako jedyny z całego personelu wykazywał dużą troskę o moje zdrowie. Informuje o stanie zdrowia, rozwiewa wątpliwości. Podobnie było przy drugiej operacji w styczniu 2019 r. Zabiegi zostały wykonane profesjonalnie o czym świadczy fakt, że mogę chodzić bez bólu i bez środków przeciwbólowych. Jestem w coraz lepszej kondycji. W tym miejscu chcę serdecznie podziękować doktorowi za doprowadzenie mnie do stanu „używalności”. Lekarz z klasą😊
Jeżeli macie Państwo problemy z narządami ruchu, to jest to najlepszy lekarz ortopeda w Warszawie, którego poznałam, który mi pomógł w związku z moimi dolegliwościami.

08 października 2018 roku trafiłem do szpitala na planowaną operację (protezoplastyka stawu kolanowego ) . Przed zabiegiem dowiedziałem się , że operował będzie mnie Pan dr Jakub Bryll , którego wcześniej nie miałem okazji poznać osobiście . Pan doktor od samego początku wykazywał duże zainteresowanie moim stanem zdrowia i samopoczuciem , Sam zabieg był wykonany sprawnie , w miłej atmosferze bez żadnych powikłań a po zabiegu Pan doktor zawsze uśmiechnięty i bardzo życzliwy czuwał i nadzorował mój powrót do zdrowia . Dzisiaj jestem już w domu , poruszam się o dwóch kulach ale z dnia na dzień noga jest coraz sprawniejsza . Za tydzień idę na zdjęcie szwów i zacznę bardziej intensywną rehabilitację . Bardzo dziękuję Panu doktorowi za zabieg i opiekę oraz chciałbym polecić tego bardzo profesjonalnego specjalistę jak i po prostu przemiłego i życzliwego człowieka .

Jestem pacjentem pana dr. Jakuba Brylla od połowy 2016 roku. Cierpię na chorobę zwyrodnie-niowa stawów biodrowych objawiającą się przewlekłymi i bardzo dokuczliwymi bólami. W grudniu byłem operowany przez dr. Jakuba Brylla (wstawienie endoprotezy lewego stawu biodrowego). Zabieg przebiegł pomyślnie, a bóle lewego biodra ustąpiły (cóż za ulga !!!). Obecnie czekam na operację prawego stawu biodrowego. Według mojej opinii pan dr Jakub Bryll jest bardzo dobrym chirurgiem ortopedą, który w sku-teczny sposób potrafi pomóc pacjentowi. Robi to z zaangażowaniem i życzliwością. Poza tym umie nawiązać kontakt z pacjentem i wyjaśnić mu ...

Według mojej opinii pan dr Jakub Bryll jest bardzo dobrym chirurgiem ortopedą, który w sku-teczny sposób potrafi pomóc pacjentowi. Robi to z zaangażowaniem i życzliwością. Poza tym umie nawiązać kontakt z pacjentem i wyjaśnić mu szczegółowo, ale jednocześnie w zrozumiały sposób, przyczyny dolegliwości i sposób ich leczenia.
Z czystym sumienie mogę polecić pana dr. Jakuba Brylla wszystkim, którzy mają problemy orto-pedyczne. Jest to naprawdę świetny lekarz i człowiek.

W czerwcu 2018 r. moja córka uległa poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Była operowana przez Pana Doktora. Operacja była bardzo czasochłonna i trudna. Zaangażowanie Pana doktora jak i całego Jego zespołu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jego profesjonalne podejście i zainteresowanie było bardzo duże. Po operacji podczas wizyt w przychodni specjalistycznej przy szpitalu też wykazuje duże zainteresowanie i opiekę. Bardzo dziękuje za okazaną pomoc i życzę wielu sukcesów.

W połowie września 2017 r. przeszłam operację wstawienia endoprotezy stawu biodrowego w Szpitalu WIM przy ul. Szaserów w Warszawie. Zabieg przeprowadził pan dr Jakub Bryll i wykonał go perfekcyjnie, co potwierdziły badania rtg. Nie mam wątpliwości, że dzięki temu chodziłam bez kul już 7 tygodni po operacji. Chciałabym też podkreślić przyjazne i empatyczne podejście pana doktora do pacjenta przed i po operacji, co było dla mnie równie ważne. Bardzo obawiałam się tego zabiegu, ale dzięki temu podejściu na salę operacyjną wjeżdżałam z pełnym zaufaniem, a po operacji czułam się także należycie "zaopiekowana". Polecam wszystkim pana doktora Brylla jako godnego zaufania i w pełni profesjonalnego lekarza.

Pan dr Jakub Bryll to ortopeda traumatolog, którego z pełną odpowiedzialnością polecam.To doskonały lekarz, a przy tym ciepły dobry człowiek. 9 maja 2017 pan dr Bryll przeprowadził mi protezoplastykę stawu kolanowego. Od tego czasu upłynęło trzy tygodnie.Dziś mam już zdjęty szew, kolano jest sprawne i nie boli a ja bardzo sprawnie się poruszam. To wszystko dzięki P doktorowi, którego poznałam tuż przed operacją i który po zabiegu czuwał i nadzorował moje dochodzenie do zdrowia.Tą drogą pragnę podziękować P. doktorowi i polecić jego fachową wiedzę i doświadczenie wszystkim,którzy mają potrzebę korzystania ...

To wszystko dzięki P doktorowi, którego poznałam tuż przed operacją i który po zabiegu czuwał i nadzorował moje dochodzenie do zdrowia.Tą drogą pragnę podziękować P. doktorowi i polecić jego fachową wiedzę i doświadczenie wszystkim,którzy mają potrzebę korzystania z pomocy ortopedy. Z wyrazami najwyższego szacunku Halina Kolibabska

Jestem po operacji całkowitej endoprotezoplastyki stawu biodrowego lewego. Gdyby nie dr. Jakub Bryll czekał by mnie wózek inwalidzki. W szpitalu Paskim lekarze odmówili mi operacji bo była zbyt skomplikowana. Mogłam mieć opadającą stopę po operacji. Wszystko działa idealnie. Stopa sprawna w 100%. Jeśli ktoś choruje na biodra jak ja polecam z czystym sumieniem dr. Brylla. Panie doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję za udaną operacje.

Pan doktor to wspaniały lekarz i człowiek. Pełen profesjonalizm w pracy a przy tym normalne ludzkie traktowanie pacjenta. Doktor jest z pacjentem caly czas od pierwszej rozmowy przed zabiegiem do odwiezienia na salę pooperacyjna, codziennie rano odwiedza i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Również dla rodziny pacjenta znajduje czas by udzielić informacji. Bardzo pogodny, pełen empatii i bezinteresowny lekarz a w dzisiejszych czasach trudno o takich. Doktorze dziękuję za nowe biodro. Warto było jechać do Pana 250 km. Z całego serca życzę Panu wszystkiego dobrego!!!