Centrum Medyczne Damiana KoneserCentrum Medyczne Damiana Koneser - zdjęcie profilowe

Centrum Medyczne Damiana Koneser

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Nasi lekarze

Dermatolog dziecięcy   (+1 więcej)
Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Nie polecam. Zona zostala zapisana na wizyte na 13:15 w sobote. Mimo, tego, ze na dojazd mielismy jakies 20 minut udalo nam sie byc o czasie. Zona 3 dzien cierpi na silny bol brzucha, miewa podwyzszona temperature, nie je nic od 3 dni. Na konsultacje (175 pln) z dr Dariuszem Maj czekalismy jakies 20 minut, mimo, ze dr jest gastrologiem i siedzial obok USG, nie zadal sobie trudu zeby przeprowadzic to badanie. Bardzo sie spieszyl do nastepnej pracy, wiec mial tylko czas na zbesztanie mojej zony, ze ma czelnosc przychodzic ...

Nie polecam.

Na konsultacje (175 pln) z dr Dariuszem Maj czekalismy jakies 20 minut, mimo, ze dr jest gastrologiem i siedzial obok USG, nie zadal sobie trudu zeby przeprowadzic to badanie. Bardzo sie spieszyl do nastepnej pracy, wiec mial tylko czas na zbesztanie mojej zony, ze ma czelnosc przychodzic z goraczka (w dniu badania nie miala goraczki, poza podwyzszona temperatura nie miala zadnych COVIDowych objawow, w dniu badania rowniez) oraz zlecic jej zrobienie testu na COVID (wynik negatywny, 150 pln).

Zapisal peralgine i nospe, zlecil zrobienie USG (przy ktorym caly czas siedzial), oraz badania krwii i moczu.
Zero empatii, czy zainteresowania pacjentem.

Podsumowujac: Za 325pln zona dostala bure, recepte na nospe i peralgine oraz skierowanie na zrobienie badan. Nie polecam ani placowki, ani doktora. Nie zalezy im ani na waszym zdrowiu, ani na zadowoleniu - tylko na pieniadzach.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii