Ranking placówek

tel. 22 740 20 20

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO - oddział Warszawa-Bielany

Heroldów 19A
tel. +48505071414

Serdecznie polecam Poradnie Educatio. Rozmaitosc uslug ogromna! Wszystko zalatwione - logopeda, psycholog, psychiatra. Po tym wydana profesjonalna opinia. Super diagnostyka, szybkie terminy. polecam!
Opinia dodana przez Monika
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad  i Zaburzeń Rozwojowych

Babice Nowe, Warszawska 197 D
tel. TEL.: (22) 827 48 22, (22) 350 47 05 KOM.: +48 606 388 973

Wspaniała klinika i wspaniali lekarze - świetny szpital prowadzony przez najwyższej klasy fachowca - profesor Zofię Dudkiewicz. Po tym jak wspaniale zoperowano tu moją córkę, jak mamy jakiś problem zdrowotny w rodzinie to w pierwszej kolejności sprawdzamy w Formmedzie. I nigdy na fachowości pracujących tu lekarzy nie zawiedliśmy się. Widać że pani profesor dba o najwyższą jakość personelu.
Opinia dodana przez Maria
HENDIMED CENTRUM MEDYCZNE

Kondratowicza 25
tel. 690 011 939

Bardzo miła obsługa, szybkie terminy do stomatologa. Pani Doktor Grądkowska - przemiły lekarz z powołaniem. Przyjęła zarówno mnie jak i mojego syna. Polecam
Opinia dodana przez Kamil
Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia

Al. Zjednoczenia 36
tel. 22 566 22 22

placówka naprawde godna polecenia. wielu specjalistów w jednym miejscu, szybkie terminy i mila obsluga
Opinia dodana przez Patryk
Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska

Wałbrzyska 46
tel. 22 566 22 22

Na tyle ile samemu korzystałem z tej placówki, to za każdym razem wychodziłem w pozytywnym nastroju. Czy to obsługa czy już sami specjaliści, jakoś tak dobre wrażenie wywierają. Cena samych usług jest adekwatna do jakości obsługi w moim przekonaniu, tym bardziej, że jeszcze na nic specjalnie długo czekać nie musiałem.
Opinia dodana przez Wiktor
Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna

Ludna 10a
tel. 22 625 01 02, 22 625 01 05

Polecam to miejsce, nagła sytuacja, ból zęba wieczorem, nie wiedziałam gdzie się zgłosić ( było już dość późno ) zaczęłam szukać informacji po internecie i znalazłam tutaj placówkę która mi pomogła. Umówienie wizyty, taksówka i przyjęto mnie ekspresowo. Lekarz widać iż z dużą wiedzą i doświadczeniem i zaraz było po wszystkim. Miejsce dobrze zlokalizowane i wyposażone.
Opinia dodana przez Marta
Centrum Medyczne Damiana Koneser

Plac Konesera 10a

Nie polecam.

Zona zostala zapisana na wizyte na 13:15 w sobote. Mimo, tego, ze na dojazd mielismy jakies 20 minut udalo nam sie byc o czasie. Zona 3 dzien cierpi na silny bol brzucha, miewa podwyzszona temperature, nie je nic od 3 dni.

Na konsultacje (175 pln) z dr Dariuszem Maj czekalismy jakies 20 minut, mimo, ze dr jest gastrologiem i siedzial obok USG, nie zadal sobie trudu ...
Opinia dodana przez Mateusz Stebnicki
Gabinety Lekarskie Łucka