SaskaMedSaskaMed - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

SaskaMed

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!
 
Dodaj opinię

O nas

Szanowni Państwo

Przez ponad 20 lat mojej praktyki zawodowej zbierałem doświadczenie i wiedzę medyczną. Zaczynałem jako młody student medycyny ...

Szanowni Państwo

Przez ponad 20 lat mojej praktyki zawodowej zbierałem doświadczenie i wiedzę medyczną. Zaczynałem jako młody student medycyny w pogotowiu ratunkowym, aby później doskonalić swoje kompetencje przez lata specjalizacji w szpitalu klinicznym oraz wyjeżdżając i szkoląc się poza granicami Polski. Wiem, że to nie koniec, a jedynie część mojej podróży zawodowej. Teraz nadszedł czas, aby zbudować miejsce, gdzie wspólnie z zaproszonymi do współpracy specjalistami, będziemy mogli wdrożyć kompleksowe podejście w oparciu o naszą wiedzę i umiejętności.

Trzy lata temu wspólnie z Iwoną, moją żoną, która jest psychologiem, postanowiliśmy zbudować klinikę, pozwalającą nam realizować wspólne marzenie o prawdziwie holistycznym podejściu do pacjenta. Nie była to łatwa decyzja. Jednak od marzeń się zaczyna. Do tworzenia tego miejsca zaprosiliśmy ludzi profesjonalnych, mądrych i wrażliwych. Podobnie jak ja, większość z nich zdobywała doświadczenie w wielu ośrodkach, również poza granicami kraju. Dzięki temu teraz realizując model kompleksowej opieki możemy sięgać po różne metody, w zależności od potrzeby i kwalifikacji pacjenta.

Zapraszam Państwa do Kliniki SaskaMed. Znajdziecie u nas pomoc specjalistów takich jak dermatolog, endokrynolog, diabetolog, internista, kardiolog, chirurg naczyniowy, ginekolog-położnik, specjalistów diagnostyki USG. Nasze położne prowadzą edukację laktacyjną i diabetologiczną. Mamy też doskonałych specjalistów zajmujących się urodą. Jej pielęgnacją, korygowaniem defektów czy poprawą samopoczucia.

Osobiście przeprowadzam konsultacje i zabiegi w zakresie ginekologii estetycznej gwarantując najwyższe standardy i pełny profesjonalizm. Klinika SaskaMed należy do niewielkiej grupy ośrodków certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Chcemy stać się jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek tego typu w Polsce.

Pozostaję do Państwa dyspozycji wraz z moim wyjątkowym zespołem

Dr n. med. Rafał Kuźlik

WięcejMniej

Nasi lekarze

Ginekolog położnik
Internista   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)
Wenerolog   (+3 więcej)
Ginekolog estetyczny   (+4 więcej)
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

  • Uprzejmość personelu
  • Sprawność obsługi pacjenta
  • Opieka medyczna
  • Dostępność informacji
  • Wyposażenie pomieszczeń
  • Kompleksowość leczenia
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat