Średnia ocen:4,7/5
Opinie:29
Zaufanie do kompetencji
4,8
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,8
Poświęcony czas
4,4
Kompleksowość podejścia
4,7
Uprzejmość
4,9
Godny polecenia
4,7
Dodaj opinię

O mnie

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.W 1996r. ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie na ...

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.W 1996r. ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie na kierunku lekarskim. Po obowiązkowym stażu podyplomowym rozpocząłem w styczniu 1997 roku specjalizację z ginekologii i położnictwa w Klinice Położnictwa i Ginekologii II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Pracowałem równolegle jako lekarz w Ratownictwie Medycznym, co wzbogaciło znacznie moje umiejętności i kompetencje z zakresu szybkiej interwencji i diagnozy oraz zarządzania zespołem ratowniczym. Zgodnie z harmonogramem procesu specjalizacyjnego w roku 2000 zdałem egzamin specjalizacyjny I stopnia, a 4 lata później ukończyłem drugi etap szkolenia, żeby uzyskać tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii.Po zakończeniu procesu specjalizacyjnego rozpocząłem studia doktoranckie, zakończone obroną pracy doktorskiej w macierzystej uczelni w roku 2011.

Opublikowałem wiele prac naukowych z zakresu ginekologii operacyjnej i plastycznej. Uczestniczyłem w licznych kursach i szkoleniach, tak w Polsce, jak również również poza jej granicami, między innymi w Niemczech wHelios Kliniken w Bad Saarow. Do Kliniki Ginekologii Operacyjnej i Centrum Leczenia Chorób Piersi prowadzonej przez światowej sławy specjalistę z zakresu chirurgii plastycznej i onkoplastycznej Pana Doktora Marka Budnera jeździłem, i nadal jeżdżę, od dziesięciu lat. W Helios Kliniken nauczyłem się technik operacji plastycznych tak piersi, jak i narządu rodnego. Wiedza ta i umiejętności znalazły swoje uznanie w Polsce i na świecie, szczególnie po emisji trzech sezonów programu telewizyjnego „Sekrety Chirurgii” emitowanych w stacjach TVN Style i TVN od roku 2012.

W chwili obecnej jestem czynnym zawodowo lekarzem i naukowcem, który prezentuje wykłady i nowe badania na krajowych i międzynarodowych sympozjach. Mam pacjentki nie tylko z Europy ale również z USA i Azji.W swojej pracy prowadzę kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób żeńskich narządów płciowych. Podczas organizowanych w Niemczech kursów, a także w trakcie zagranicznej praktyki lekarskiej zdobyłem duże doświadczenie w dziedzinie operacji przezpochwowych w ginekologii. Przeprowadzam małoinwazyjne zabiegi chirurgiczne z zakresu ginekologii – wykonuję, między innymi, laparoskopię (w tym laparoskopowe usuwanie mięśniaków i macicy) oraz histeroskopię. Posiadam szerokie doświadczenie kliniczne w operacyjnej ginekologii onkologicznej tradycyjną metodą chirurgiczną a także metodą laparoskopową.

Ponadto świadczę usługi z zakresu ginekologii plastycznej. Pomoc medyczną otrzymują u mnie kobiety cierpiące z powodu wyglądu bądź zaburzonej funkcjonalności swoich miejsc intymnych. Dużą grupę moich pacjentek stanowią kobiety, u których kształt i wygląd narządów płciowych zmienił się w rezultacie przebytych porodów i obrażeń okołoporodowych. Zajmuję się również estetyką warg sromowych u osób po zmianie płci. Wykonuję zabiegi ginekologii estetycznej, przywracając pacjentkom zadowolenie z wyglądu miejsc intymnych oraz satysfakcję ze współżycia, a także podwyższając komfort życia. Wykonuję labioplastykę, czyli korekcję warg sromowych. Podczas zabiegu nadaję im odpowiedni kształt, rozmiar oraz sprężystość. Zajmuję się również przeprowadzaniem zabiegów waginoplastyki, czyli plastyki pochwy oraz perineoplastyki. Ponadto wykonuję hymenoplastykę, czyli zabieg odtworzenia błony dziewiczej oraz hymenotomię – usunięcie lub nacięcie błony dziewiczej. Przeprowadzam także nowoczesne operacje onkoplastyczne piersi u kobiet po amputacji piersi.

Ponadto oferuję wysokiej klasy usługi medyczne z zakresu ginekologii. Otaczam kompleksową opieką nie tylko ciężarne pacjentki, ale również te, które bezskutecznie starają się zajść w ciążę. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem niepłodności. Ciężarnym pacjentkom oferuję pełną diagnostykę prenatalną i prowadzenie ciąży, zarówno w fizjologicznej, jak i wysokiego ryzyka.

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Doktor Kuźlik to prawdziwy profesjonalista, a przy tym po prostu empatyczny i przemiły człowiek, słuchający co pacjent ma do powiedzenia (co nie jest wcale takie oczywiste). Pan doktor wykonywał u mnie planowe cc. Razem z mężem czuliśmy się dobrze zaopiekowani, co było naprawdę ważne, szczególnie że poród przypadł na apogeum pandemii w Polsce (początek listopada 2020). Po cc byłam zaskoczona że z pionizacją nie było problemu i że w pierwszej dobie po porodzie czułam się nadspodziewanie dobrze. Potem dowiedziałam się od dra Kuźlika że wypracował on własną metodę wykonywania cięcia ...

Doktor Kuźlik to prawdziwy profesjonalista, a przy tym po prostu empatyczny i przemiły człowiek, słuchający co pacjent ma do powiedzenia (co nie jest wcale takie oczywiste). Pan doktor wykonywał u mnie planowe cc. Razem z mężem czuliśmy się dobrze zaopiekowani, co było naprawdę ważne, szczególnie że poród przypadł na apogeum pandemii w Polsce (początek listopada 2020). Po cc byłam zaskoczona że z pionizacją nie było problemu i że w pierwszej dobie po porodzie czułam się nadspodziewanie dobrze. Potem dowiedziałam się od dra Kuźlika że wypracował on własną metodę wykonywania cięcia - specjalny sposób zakładania szwów, cięcie bardzo małe i bardzo nisko oraz blokada na nerwy (z tego co się orientowałam już po wyjściu ze szpitala, to dr Kuźlik jest póki co chyba jedynym w Polsce który wykonuje przy cc blokady nerwów, to dość nowe rozwiązanie). Ogólnie spodziewałam się długiego i bolesnego dochodzenia do formy w połogu, szczególnie że była to moja pierwsza ciąża, natomiast było zupełnie inaczej – po wyjściu ze szpitala nie brałam żadnych środków przeciwbólowych (nie były mi potrzebne). Rana nie ciągnęła, nie chodziłam „zgięta”. Ekstra „bonusem” jest dla mnie też sam wygląd rany i jej umiejscowienie – zagoiła się bardzo szybko, a do tego jest na tyle mała i tak nisko, że spokojnie założę bikini (o czym szczerze mówiąc nawet nie marzyłam ;)). Jedyny minus jest taki że trafiłam na dra Kuźlika dopiero na końcówce ciąży, ale cóż, teraz już wiem kto będzie prowadził kolejną ciążę od początku. :) Serdecznie polecam pana Doktora.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

O zabiegu labioplastyki marzyłam od wielu lat. Długo szukałam odpowiedniego specjalisty, który byłby godny zaufania. W końcu trafiłam na dr Rafała Kuźlika. Konsultacja z Panem Doktorem tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest to właściwa osoba, której mogę powierzyć tak ważną część mojego ciała. Doktor Kuźlik po badaniu wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Opisał przebieg zabiegu, pokazał podobne przypadki i efekty po zabiegu. Byłam bardzo zadowolona i pewna na 1000%, że chce aby Pan Doktor mnie operował. W dzień zabiegu byłam spokojna, ponieważ miałam pełne zaufanie do kompetencji i umiejętności Dr ...

O zabiegu labioplastyki marzyłam od wielu lat. Długo szukałam odpowiedniego specjalisty, który byłby godny zaufania. W końcu trafiłam na dr Rafała Kuźlika. Konsultacja z Panem Doktorem tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest to właściwa osoba, której mogę powierzyć tak ważną część mojego ciała. Doktor Kuźlik po badaniu wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Opisał przebieg zabiegu, pokazał podobne przypadki i efekty po zabiegu. Byłam bardzo zadowolona i pewna na 1000%, że chce aby Pan Doktor mnie operował. W dzień zabiegu byłam spokojna, ponieważ miałam pełne zaufanie do kompetencji i umiejętności Dr Kuźlika. Zabieg wykonany autorską techniką Dr Kuźlika- one cut. Przebiegł on w bardzo miłej i przyjemniej atmosferze. Podczas procesu rekonwalescencji Doktor służył swoją pomocą i odpowiadał na każde nurtujące mnie pytanie. Efekt po zabiegu jest rewelacyjny. Dzięki technice jaką zastosował Dr Kuźlik nie straciłam ani nie zmniejszyło się odczuwanie bodźców. Z całego serca polecam!!!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Z całego serca Podziękowania dla Pana dr Rafała Za perfekcyjnie wykonaną operacje ... Lekarz któremu można całkowicie zaufać wspaniały i cudowny człowiek otwarty potrafi doradzić . Niesamowita wiedza którą posiada dr . Rafał Kuźlik Polecam wszystkim kobietą które potrzebują pomocy to wspaniały specjalista . Pozdrowienia dla Pana dr . Rafała Katarzyna Łatanik

Z całego serca Podziękowania dla Pana dr Rafała
Za perfekcyjnie wykonaną operacje ...
Lekarz któremu można całkowicie zaufać wspaniały i cudowny człowiek otwarty potrafi doradzić .
Niesamowita wiedza którą posiada dr . Rafał Kuźlik
Polecam wszystkim kobietą które potrzebują pomocy to wspaniały specjalista .
Pozdrowienia dla Pana dr . Rafała
Katarzyna Łatanik

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan doktor bardzo miły, wyrozumiały, rzeczowy. Wszystko dokładnie wytłumaczył. W moim przypadku przedstawił dwie metody korekty warg sromowych mniejszych i tym samym dwa różne efekty, ze szczególnym omówieniem tej metody którą wybrałam :)

Pan doktor bardzo miły, wyrozumiały, rzeczowy. Wszystko dokładnie wytłumaczył. W moim przypadku przedstawił dwie metody korekty warg sromowych mniejszych i tym samym dwa różne efekty, ze szczególnym omówieniem tej metody którą wybrałam :)

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:) Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz.. Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)

4,8/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do Pana doktora trafiłam przypadkiem, okazała sie że jestem w ciąży i umówiłam się na wizytę w Damianie do innego lekarza, ale dzień przed okazało się , że wizyta jest odwołana no chyba, że wybiorę innego lekarza - Pan Rafał miał wolne miejsce i tak do niego trafiłam. Podczas wizyty bardzo miły, rzeczowy, świetnie tłumaczył co i jak! USG niezwykle dokładne! Moją ciążę prowadził wzorowo. W pierwszych 5 miesiącach wszystko było ok ale w 22 tygodniu ciąży pojawiły sie komplikacje - skrócona szyjka macicy itp. Pan doktor w porę zareagował, ...

Do Pana doktora trafiłam przypadkiem, okazała sie że jestem w ciąży i umówiłam się na wizytę w Damianie do innego lekarza, ale dzień przed okazało się , że wizyta jest odwołana no chyba, że wybiorę innego lekarza - Pan Rafał miał wolne miejsce i tak do niego trafiłam.
Podczas wizyty bardzo miły, rzeczowy, świetnie tłumaczył co i jak! USG niezwykle dokładne!
Moją ciążę prowadził wzorowo. W pierwszych 5 miesiącach wszystko było ok ale w 22 tygodniu ciąży pojawiły sie komplikacje - skrócona szyjka macicy itp. Pan doktor w porę zareagował, skierował mnie do szpitala (Szpital Bródnowski - w którym pracuje), potem doszła cukrzyca ciążowa, hipotrofia płodu – i znowu szpital! W szpitalu interesował się co i jak, poród był wywoływany - zaplanował na dzień w którym miał dyżur-więc od a do z uczestniczył w porodzie a potem przez kolejne 3 dni po porodzie przychodził na położnictwo i sprawdzał co i jak! - rewelacja i niesamowity komfort psychiczny dla rodzącej i młodej mamy:)Dodam, że kosztowało mnie to 0,00zł. Jeśli chodzi o wizyty w Damianie to korzystałam z ubezpieczenia i podobnie poród opieka w szpitalu i opieka po porodzie 0,00zł! Jednak są przyzwoici lekarze na tym świecie i właśnie to nich należy Pań Rafał! nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził moje następne ciążę!
Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam!!
I jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Niedawno miałam zabieg labioblastyki, który wykonywał doktor Kuźlik. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki został uzyskany. Pan doktor ma świetne podejście do pacjentki. Jest bardzo miłym człowiekiem, który cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, z wielkim zaangażowaniem, oddaniem i profesjonalizmem podchodzi do wykonywanych przez siebie operacji. Gołym okiem widać, że zależy mu na komforcie i dobrym samopoczuciu pacjentek. Drogie panie, jeśli macie jakiś problem natury ginekologicznej, zapewniam Was, że dr Rafał Kuźlik go rozwiąże. Polecam!

Niedawno miałam zabieg labioblastyki, który wykonywał doktor Kuźlik. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki został uzyskany. Pan doktor ma świetne podejście do pacjentki. Jest bardzo miłym człowiekiem, który cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, z wielkim zaangażowaniem, oddaniem i profesjonalizmem podchodzi do wykonywanych przez siebie operacji. Gołym okiem widać, że zależy mu na komforcie i dobrym samopoczuciu pacjentek. Drogie panie, jeśli macie jakiś problem natury ginekologicznej, zapewniam Was, że dr Rafał Kuźlik go rozwiąże. Polecam!

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Absolutnie wszystkim mogę polecić pana doktora. Jest bardzo konkretny i rzeczowy. Potrafi wszystko wyjaśnić i odpowiada na każde pytanie. To drugi lekarz, u którego byłam z tym samym problemem i całe szczęście ostatni.

Absolutnie wszystkim mogę polecić pana doktora. Jest bardzo konkretny i rzeczowy. Potrafi wszystko wyjaśnić i odpowiada na każde pytanie. To drugi lekarz, u którego byłam z tym samym problemem i całe szczęście ostatni.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo dobry lekarz! już od kilku lat do niego chodze i nigdy sie jeszcze nie zawiodlam. polecam....

Bardzo dobry lekarz! już od kilku lat do niego chodze i nigdy sie jeszcze nie zawiodlam. polecam....

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Genialny lekarz! mogę każdemu z czystym sumieniem polecić. ma ogeromną wiedzę na temat różnych schorzeń nawet tych z którymi sobie nie radzą inni lekarze. polecam serdecznie

Genialny lekarz! mogę każdemu z czystym sumieniem polecić.
ma ogeromną wiedzę na temat różnych schorzeń nawet tych z którymi sobie nie radzą inni lekarze. polecam serdecznie

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat