Usg Ginekologiczne Warszawa

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Monika
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1
USG ginekologiczne Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

wizyta już od 140

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze ...
Opinia dodana przez: Eliza
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Saska Kępa, Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Moni
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

wizyta już od 100

Madalińskiego 57/10

Pani Doktor prowadziła moją ciążę, jest sympatyczna, dowcipna a przy tym rzeczowa i kompetentna.Wszystkie wizyty wspominam bardzo dobrze, nie były stresujące, Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania,widać,że lubi swoją pracę i kontakt z pacjentkami.Gdy u mojej cioci wykryła zmianę,którą należało zoperować, to zapisała ją na operację na następny tydzień, a wszystko w ramach NFZ bez żadnych opłat.serdecznie polecam, od tej Pani Doktor wychodzi się z gabinetu z uśmiechem ...
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Piotr Żołnierczyk

dr n. med. Piotr Żołnierczyk

wizyta już od 100

Wałowa 5 lok. 9

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Leczę się u niego już 10 lat. Mam endometriozę, ale dzięki doktorowi urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Polecam!

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Polecam Pana Doktora każdej kobiecie. Miły i sympatyczny człowiek a do tego dobry specjalista. Wizyta u dr. Kozłowskiego zajęła mi ok. 15 minut. Wyszłam z gabinetu nie tylko z wiedzą na temat rozwoju mojego dziecka, ale również ze zdjęciami i płytą. Byłam w przychodni Medic House, którą też polecam, ze względu na aparaty USG, które pokazują płód w 4D.
Opinia dodana przez: Martyna N.

dr Maria Cygan

USG ginekologiczne, USG

Przychodnia Lekarska "Wołoska"
ulica Wołoska 70

Do dr Cygan chodzę od 20 lat. Polecona przez lekarzy z onkologii na Ursynowie. Zawsze spokojna i zyczliwa, a przede wszystkim kompetentna. 100% zaufania.
Opinia dodana przez: Ivy

Elżbieta Narojczyk-Świeściak

Szpital Bielański

Bardzo dobra specjalista sumienna i dokładna polecam każdej kobiecie.

lekarz Lesław Karpiński

USG ortopedyczne, USG ginekologiczne

szpital dziecięcy
Niekłańska

Wspaniały lekarz! Kompetentny i cierpliwy. Znakomicie zdiagnozował jamę brzuszną. Polecam z przekonaniem.
Opinia dodana przez: Jan

Badania USG ginekologiczne w Warszawie