Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.W 1996r. ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie na kierunku lekarskim. Po obowiązkowym stażu podyplomowym rozpocząłem w styczniu 1997 roku specjalizację z ginekologii i położnictwa w Klinice Położnictwa i Ginekologii II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Pracowałem równolegle jako lekarz w Ratownictwie Medycznym, co wzbogaciło znacznie moje umiejętności i kompetencje z zakresu szybkiej interwencji i diagnozy oraz zarządzania zespołem ratowniczym. Zgodnie z harmonogramem procesu specjalizacyjnego w roku 2000 zdałem egzamin specjalizacyjny I stopnia, a 4 lata później ukończyłem drugi etap szkolenia, żeby uzyskać tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii.Po zakończeniu procesu specjalizacyjnego rozpocząłem studia doktoranckie, zakończone obroną pracy doktorskiej w macierzystej uczelni w roku 2011.

Opublikowałem wiele prac naukowych z zakresu ginekologii operacyjnej i plastycznej. Uczestniczyłem w licznych kursach i szkoleniach, tak w Polsce, jak również również poza jej granicami, między innymi w Niemczech wHelios Kliniken w Bad Saarow. Do Kliniki Ginekologii Operacyjnej i Centrum Leczenia Chorób Piersi prowadzonej przez światowej sławy specjalistę z zakresu chirurgii plastycznej i onkoplastycznej Pana Doktora Marka Budnera jeździłem, i nadal jeżdżę, od dziesięciu lat. W Helios Kliniken nauczyłem się technik operacji plastycznych tak piersi, jak i narządu rodnego. Wiedza ta i umiejętności znalazły swoje uznanie w Polsce i na świecie, szczególnie po emisji trzech sezonów programu telewizyjnego „Sekrety Chirurgii” emitowanych w stacjach TVN Style i TVN od roku 2012.

W chwili obecnej jestem czynnym zawodowo lekarzem i naukowcem, który prezentuje wykłady i nowe badania na krajowych i międzynarodowych sympozjach. Mam pacjentki nie tylko z Europy ale również z USA i Azji.W swojej pracy prowadzę kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób żeńskich narządów płciowych. Podczas organizowanych w Niemczech kursów, a także w trakcie zagranicznej praktyki lekarskiej zdobyłem duże doświadczenie w dziedzinie operacji przezpochwowych w ginekologii. Przeprowadzam małoinwazyjne zabiegi chirurgiczne z zakresu ginekologii – wykonuję, między innymi, laparoskopię (w tym laparoskopowe usuwanie mięśniaków i macicy) oraz histeroskopię. Posiadam szerokie doświadczenie kliniczne w operacyjnej ginekologii onkologicznej tradycyjną metodą chirurgiczną a także metodą laparoskopową.

Ponadto świadczę usługi z zakresu ginekologii plastycznej. Pomoc medyczną otrzymują u mnie kobiety cierpiące z powodu wyglądu bądź zaburzonej funkcjonalności swoich miejsc intymnych. Dużą grupę moich pacjentek stanowią kobiety, u których kształt i wygląd narządów płciowych zmienił się w rezultacie przebytych porodów i obrażeń okołoporodowych. Zajmuję się również estetyką warg sromowych u osób po zmianie płci. Wykonuję zabiegi ginekologii estetycznej, przywracając pacjentkom zadowolenie z wyglądu miejsc intymnych oraz satysfakcję ze współżycia, a także podwyższając komfort życia. Wykonuję labioplastykę, czyli korekcję warg sromowych. Podczas zabiegu nadaję im odpowiedni kształt, rozmiar oraz sprężystość. Zajmuję się również przeprowadzaniem zabiegów waginoplastyki, czyli plastyki pochwy oraz perineoplastyki. Ponadto wykonuję hymenoplastykę, czyli zabieg odtworzenia błony dziewiczej oraz hymenotomię – usunięcie lub nacięcie błony dziewiczej. Przeprowadzam także nowoczesne operacje onkoplastyczne piersi u kobiet po amputacji piersi.

Ponadto oferuję wysokiej klasy usługi medyczne z zakresu ginekologii. Otaczam kompleksową opieką nie tylko ciężarne pacjentki, ale również te, które bezskutecznie starają się zajść w ciążę. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem niepłodności. Ciężarnym pacjentkom oferuję pełną diagnostykę prenatalną i prowadzenie ciąży, zarówno w fizjologicznej, jak i wysokiego ryzyka.

Jestem szczęślwą mamą 14 miesięcznego synka i to bardzo duża zasługa Dr.. Dzięki jego kompetencji, fachowości, wiedzy, uprzejmości, rzeczowości czułam się zaopiekowana ale przede wszystkim czułam się bezpiecznie w tym pełnym niepokoju czasie! Dodam, że to moje pierwsze dziecko a rodziłam jako 35-latka.

Prowadził moje dwie ciąże, które były zagrożone. Mam dwoje wspaniałych dzieci. Wcześniej poroniłam 2 razy - zanim trafiłam do dr Kuźlika. Wykrył przyczynę, wyleczył, podał odpowiednie leki. Zawsze miły i nigdy nie stwarza stresujących sytuacji ( nigdy nie czułam się zawstydzona będąc u niego na wizycie, co zdarzało się będąc u innych lekarzy )

Mam 34 i nie spotkałam tak Kompetentnego lekarza konkretny,rzeczowy, nie będę chwalić Dr. Kuźlika bo nie trzeba tego robić . A jak kogoś jest stać chodzić prywatnie na badania i wizyt to jest jego sprawa. Ja też poszłam do prywatnej kliniki i zapłaciłam to raczej normalne. Ale Doktor Kuźlik nie chciał mnie przyjmować prywatnie tylko państwowo gdzie też pracuje . Jest to uczciwy człowiek i warty polecenia Lekarz . OBY PAN DOKTOR NIGDY SIĘ NIE ZMIENIŁ. POZDRAWIAM.

Miał mi zrobić usg blizny po cc a zamiast tego nasłuchałam się o antykoncepcji ( 32 tydź ciąży) i oczywiście zrobił usg dziecka a nt. blizny powiedział że nic nie widzi i żeby przyjść za 2 tyg. Odrazu mógł powiedzieć że nie zrobi mi tego usg a nie robić to co już miałam zrobione państwowo i kasować za to 250 zł. Uprzejmość też pozostawia wiele do życzenia.

Bardzo miły lekarz, choć przyjął mnie będąc chorym, dodam, że umówiłam się na usg ciążowe w pierwszym trymestrze, gdzie choroba jest zagrażająca dla płodu, nie spodziewałam się chorego ginekologa.Był rozkojarzony, kręcił się, kilka razy wstawał, przez co miałam z nim trudny kontakt,musiałam kilka razy powtarzać pytanie.

Rewelacja!!! Zdecydowanie polecam...Przy tym lekarzu czujesz się bezpieczna, interesuje się pacjentką i jej problememai...Nigdy nie mialam takiego lekarza ginekologa...Super