Ginekolog Warszawa

Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Maciej Pawlina

Prywatna Praktyka Lekarska
ulica Puławska 67/2

Trafiłam do doktora z polecenia pani ginekolog, ponieważ wystąpiło u mnie poronienie chybione. Pan Maciej po badaniu i rozmowie dał mi nadzieje na zdrowa ciąże, na prawdę spotkałam wielu lekarzy ginekologów którzy nie powinni mieć styczności z pacjentami a tu- anioł nie człowiek. Czułam ze jestem w dobrych rękach i bardzo szybkie wróciłam do siebie. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Karolina

USG ginekologiczne, Ginekolog

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

wizyta już od 195
Pełen empatii niezwykłe sympatyczny , kompetentny Pan doktor. Poprzez szybkie decyzje, operację moje życie zostało uratowane. Będę mu zawsze wdzięczna .
Opinia dodana przez: Bożenna

dr n. med. Andrzej Raczyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

wizyta już od 180
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Lekarz przemiły i przesympatyczny.Empatyczny i przywrócił mi wiarę w ludzi.Po wizycie u pana doktora jestem dokładnie poinformowana o mojej chorobie czego nie otrzymałam ze szpitala powiatowego.Kobietki szczerze polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Tomasz Makowski

wizyta już od 195
Przeczytałam uwagi. Osobiście nie mam żadnych. Lekarz profesjonalnie opowiedział o temacie wizyty, delikatnie zbadał. Polecam.

lekarz Alicja Ceran

Grenadierów 21

dr A. Ceran z Grenadierów 21 Warszawa

Bardzo NIE POLECAM!!!! Kobieta nie wie co robi....Trafiłam do niej ze stwierdzeniem martwego zarodka w 6 tygodniu ciąży. Po serii usg za jedyne 250zł za każde i wizyt po 100 - 150zł zaproponowała mi zaaplikowanie dopochwowo cytotecu (1-ga dawka 2 tabletki, 2-ga dawka 1 tabletka i 3-cia dawka 3 tabletki)... lek kostzował jedyne 770zł i oczywiście nie dostałam żadnego potwierdzenia że mi ...
Warszawa Ginekolog lek. med. Ewa Gojan

lek. med. Ewa Gojan

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Bardzo konkretna lekarka. Prezentuje holistyczne podejście do pacjenta. Znalazła u mnie "internistycznego" raka, a lekarze chorób wewnętrznych go nie widzieli.

lekarz Firas Albarudi

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

wizyta już od 180
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Pan doktor jest niesamowita ciepła osoba z indywidualnym podejściem do pacjentów. Badania są przeprowadzane bardzo delikatnie co dla mnie jest bardzo ważne udziela informacji rzeczowo i daje jasne wskazowki. Jestem pacjentka w ciąży której wyniki się poprawiają ale i ze względu na swój stan podchodze do wszystkiego bardzo emicjonalnie u dr. Albarudi mogę czuć się komfortowo podczas każdej wizyty . Serdecznie go polecam ja akurat korzystam z jego wiedzy w ...
Opinia dodana przez: Aneta Godlewska

lek. med. Piotr Świrski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Wszystkim pacjentkom życzę takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Olga

Ginekolodzy w Warszawie