Ginekolog Warszawa

lek. med. Jacek Kostrzewa

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

wizyta już od 120
Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Bogdana Niesłuchowska

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Warszawa Ginekolog lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

Ginekolog położnik, USG

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

dr n. med. Aneta Słabuszewska-Jóźwiak

Ginekolog

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Pan doktor bardzo miły, wyrozumiały, rzeczowy. Wszystko dokładnie wytłumaczył. W moim przypadku przedstawił dwie metody korekty warg sromowych mniejszych i tym samym dwa różne efekty, ze szczególnym omówieniem tej metody którą wybrałam :)
Opinia dodana przez: Anna
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

wizyta już od 150
Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.
Opinia dodana przez: przyszła mama
Warszawa Ginekolog dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46

wizyta już od 150
Pełen empatii niezwykłe sympatyczny , kompetentny Pan doktor. Poprzez szybkie decyzje, operację moje życie zostało uratowane. Będę mu zawsze wdzięczna .
Opinia dodana przez: Bożenna
Warszawa Ginekolog lek. med. Elżbieta Kozłowska

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Polecam, kompetentna, spokojna.Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności.
Opinia dodana przez: Aneta
Warszawa Ginekolog lek. med. Anna Stanisławska

lek. med. Anna Stanisławska

Ginekolog położnik, Ginekolog

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

wizyta już od 120
Pani doktor to najlepszy lekarz. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, tak że badanie, które nie należy do zbyt przyjemnych, jest wykonywane bardzo delikatne i komfortowo. Jestem klientką Pani doktor od kilku lat i zawsze poświęca mi tyle czasu, ile jest to konieczne. Wszystko jest bardzo dobrze wytłumaczone w przystępny sposób. Bardzo gorąco i szczerze polecam wszystkim paniom.
Opinia dodana przez: Danuta

Ginekolodzy w Warszawie