Ginekolog Warszawa

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

Ginekolog położnik, Ginekolog

Medifem
Puławska 488

Każdej kobiecie z całego serca życzę znalezienia takiego ginekologa. Czuję się przy nim bezpiecznie, gotowa powierzyć swoje zdrowie w jego doświadczone ręce i otwarty umysł. Nie do opisania.
Opinia dodana przez: Ikaklika
Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

Hipokrates
Plac Czerwca 1976 1
Ursus, Warszawa

wizyta już od 200
super lekarz, bez zbędnego rozdrabniania się, do rzeczy - badanie delikatne, skrupulatne, diagnoza wytłumaczona :)
Warszawa Ginekolog dr n. med. Piotr Raczyński

dr n. med. Piotr Raczyński

wizyta już od 100
Znam Dr.Raczynskiego juz jakies 10lat, trafilam do niego przypadkiem z poronieniem samoistnym, bardzo mi pomogl wtedy,a potem prowadzil moje 3 ciaze,wszystkie zakonczone pomyslnie.
Jest bardzo dobrym lekarzem,a przede wszystkim super czlowiekiem,zawsze moglam na niego liczyc. A USG robi fachowo. Polecam w 100%! Pozdrawiam Doktorze 😉👍🏻
Opinia dodana przez: Onon

lek. med. Maciej Pawlina

Prywatna Praktyka Lekarska
ulica Puławska 67/2

Trafiłam do doktora z polecenia pani ginekolog, ponieważ wystąpiło u mnie poronienie chybione. Pan Maciej po badaniu i rozmowie dał mi nadzieje na zdrowa ciąże, na prawdę spotkałam wielu lekarzy ginekologów którzy nie powinni mieć styczności z pacjentami a tu- anioł nie człowiek. Czułam ze jestem w dobrych rękach i bardzo szybkie wróciłam do siebie. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Karolina
Warszawa Ginekolog dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Doktor Kuźlik to prawdziwy profesjonalista, a przy tym po prostu empatyczny i przemiły człowiek, słuchający co pacjent ma do powiedzenia (co nie jest wcale takie oczywiste). Pan doktor wykonywał u mnie planowe cc. Razem z mężem czuliśmy się dobrze zaopiekowani, co było naprawdę ważne, szczególnie że poród przypadł na apogeum pandemii w Polsce (początek listopada 2020). Po cc byłam zaskoczona że z pionizacją nie było problemu i że w pierwszej ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Ginekolodzy w Warszawie