Ginekolog Warszawa

Ginekolog położnik, USG

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.
Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

USG ginekologiczne, Ginekolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46

*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Pełen empatii niezwykłe sympatyczny , kompetentny Pan doktor. Poprzez szybkie decyzje, operację moje życie zostało uratowane. Będę mu zawsze wdzięczna .
Opinia dodana przez: Bożenna

dr n. med. Andrzej Raczyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Lekarz przemiły i przesympatyczny.Empatyczny i przywrócił mi wiarę w ludzi.Po wizycie u pana doktora jestem dokładnie poinformowana o mojej chorobie czego nie otrzymałam ze szpitala powiatowego.Kobietki szczerze polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. med. Piotr Świrski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Wszystkim pacjentkom życzę takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Firas Albarudi

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Pan doktor jest niesamowita ciepła osoba z indywidualnym podejściem do pacjentów. Badania są przeprowadzane bardzo delikatnie co dla mnie jest bardzo ważne udziela informacji rzeczowo i daje jasne wskazowki. Jestem pacjentka w ciąży której wyniki się poprawiają ale i ze względu na swój stan podchodze do wszystkiego bardzo emicjonalnie u dr. Albarudi mogę czuć się komfortowo podczas każdej wizyty . Serdecznie go polecam ja akurat korzystam z jego wiedzy w ...
Opinia dodana przez: Aneta Godlewska

lekarz Dennis Aduku

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Jeśli chodzi o Pana Doktora Aduku to świetny specjalista, konkretny i rzeczowy a przy tym bardzo ciepły człowiek, polecam.
Opinia dodana przez: barbara

dr n. med. Zbigniew Morawski

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a

*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Byłam na wizycie u tego lekarza raz - na badaniu USG w 31 tc, Nie polecam. W moim odczuciu lekarz był niezbyt miły. Badanie wykonywał rzetelnie, ale na moje pytania odpowiadał w taki sposób, że czułam się nieswojo i tłumaczyłam się, dlaczego takie pytanie w ogóle zadałam. Dawał odczuć, że zadaję głupie pytania. Na moją prośbę o pokazanie obrazu USG w 3D, żebym mogła sobie zobaczyć twarz dziecka odpowiedział, że ...
Opinia dodana przez: Agata
Warszawa Ginekolog dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

O zabiegu labioplastyki marzyłam od wielu lat. Długo szukałam odpowiedniego specjalisty, który byłby godny zaufania. W końcu trafiłam na dr Rafała Kuźlika. Konsultacja z Panem Doktorem tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest to właściwa osoba, której mogę powierzyć tak ważną część mojego ciała. Doktor Kuźlik po badaniu wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Opisał przebieg zabiegu, pokazał podobne przypadki i efekty po zabiegu. Byłam bardzo zadowolona i pewna na 1000%, że ...
Opinia dodana przez: Karolina

Ginekolodzy w Warszawie