Ginekolog Warszawa

Warszawa Ginekolog prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

BALI CLINIC
Roentgena 44 lok. U1

Każdej kobiecie z całego serca życzę znalezienia takiego ginekologa. Czuję się przy nim bezpiecznie, gotowa powierzyć swoje zdrowie w jego doświadczone ręce i otwarty umysł. Nie do opisania.
Opinia dodana przez: Ikaklika
Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Piotr Raczyński

IMID
kasprzaka 7

wizyta już od 100
Znam Dr.Raczynskiego juz jakies 10lat, trafilam do niego przypadkiem z poronieniem samoistnym, bardzo mi pomogl wtedy,a potem prowadzil moje 3 ciaze,wszystkie zakonczone pomyslnie.
Jest bardzo dobrym lekarzem,a przede wszystkim super czlowiekiem,zawsze moglam na niego liczyc. A USG robi fachowo. Polecam w 100%! Pozdrawiam Doktorze 😉👍🏻
Opinia dodana przez: Onon
Warszawa Ginekolog dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Doktor Kuźlik to prawdziwy profesjonalista, a przy tym po prostu empatyczny i przemiły człowiek, słuchający co pacjent ma do powiedzenia (co nie jest wcale takie oczywiste). Pan doktor wykonywał u mnie planowe cc. Razem z mężem czuliśmy się dobrze zaopiekowani, co było naprawdę ważne, szczególnie że poród przypadł na apogeum pandemii w Polsce (początek listopada 2020). Po cc byłam zaskoczona że z pionizacją nie było problemu i że w pierwszej ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Warszawa Ginekolog lekarz Jerzy Rodzeń

lekarz Jerzy Rodzeń

Ginekolog położnik, Ginekolog

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517

wizyta już od 50
Polecam w 100%!!!
Gdy straciłam pierwszą ciążę znajomi polecili mi dr Rodzenia i nie żałuję!!! Miałam problem żeby ponownie zajść w ciążę ale z dr Rodzeniem wszystko się udało i obecnie jestem mamą ślicznego 5cio miesięcznego synka :)
Już na 2giej wizycie dr mnie pamiętał co mnie bardzo zaskoczyło.
Pan dr prowadząc moją ciąże pamiętał że miałam już jedno poronienie dlatego bacznie zwracał uwagę na przebieg ciąży, jak tylko coś ...

lek. med. Paweł Palacz

Ginekolog położnik, Ginekolog

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517

wizyta już od 100
U dr Palacza bylam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Zaskoczył mnie swoją wiedzą i osobą, to bardzo sympatyczny człowiek. Oby więcej takich osób...
Opinia dodana przez: Eliza

Ginekolodzy w Warszawie