Ginekolog Warszawa

Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Maciej Pawlina

Prywatna Praktyka Lekarska
ulica Puławska 67/2

Trafiłam do doktora z polecenia pani ginekolog, ponieważ wystąpiło u mnie poronienie chybione. Pan Maciej po badaniu i rozmowie dał mi nadzieje na zdrowa ciąże, na prawdę spotkałam wielu lekarzy ginekologów którzy nie powinni mieć styczności z pacjentami a tu- anioł nie człowiek. Czułam ze jestem w dobrych rękach i bardzo szybkie wróciłam do siebie. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Karolina
Warszawa Ginekolog dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Doktor Kuźlik to prawdziwy profesjonalista, a przy tym po prostu empatyczny i przemiły człowiek, słuchający co pacjent ma do powiedzenia (co nie jest wcale takie oczywiste). Pan doktor wykonywał u mnie planowe cc. Razem z mężem czuliśmy się dobrze zaopiekowani, co było naprawdę ważne, szczególnie że poród przypadł na apogeum pandemii w Polsce (początek listopada 2020). Po cc byłam zaskoczona że z pionizacją nie było problemu i że w pierwszej ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

wizyta już od 150
Lekarz bez podejścia do pacjenta, brak empatii i totalnego zrozumieniem. Czegoś innego kobieta w ciąży oczekuje od lekarza na prywatnej wizycie.
Jesteśmy i ja i mąż totalnie rozczarowani i mocno poruszeni.
Nigdy nie sądziłam ze spotkam się z teoretycznie profesjonalny lekarzem z praktycznie tak miernym podejściem, brak słów.
Opinia dodana przez: Marta
Warszawa Ginekolog lekarz Mykola Tsakhniv

lekarz Mykola Tsakhniv

wizyta już od 180
Wczoraj zgłosiłam się do szpitala św zofii na kontrolne ktg. Pan doktor zamiast porozmawiać ze mną o wyniku, czy o tym jak się czuje zafiksowal się na tym, że mam nierozpoznana i nieleczona cukrzycę ciążowa. Dodam, że jestem w 40tyg ciazy, cały ten czas wszystko było w porządku a nagle na wizycie okazało się, że od dawna powinnam być na patologii ciąży. Straszył mnie, że pacjentki takie jak ja maja ...
Opinia dodana przez: Sylwia
Warszawa Ginekolog lek. med. Elżbieta Kozłowska

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Polecam, kompetentna, spokojna.Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności.
Opinia dodana przez: Aneta

dr Krzysztof Więczkowski

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a

Pomagajmy Razem
Przekaż 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 na mój cel, pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakupie leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455

Serdeczna Prośba o Pomoc
Zwracam się z bardzo gorącym apelem do ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

wizyta już od 120
Pani doktor to najlepszy lekarz. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, tak że badanie, które nie należy do zbyt przyjemnych, jest wykonywane bardzo delikatne i komfortowo. Jestem klientką Pani doktor od kilku lat i zawsze poświęca mi tyle czasu, ile jest to konieczne. Wszystko jest bardzo dobrze wytłumaczone w przystępny sposób. Bardzo gorąco i szczerze polecam wszystkim paniom.
Opinia dodana przez: Danuta

Ginekolodzy w Warszawie