lek. med. Piotr Świrski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Wszystkim pacjentkom życzę takiego lekarza.

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Prowadził mnie przed ciąża, w czasie ciąży i po porodzie. Bardzo kompetentny lekarz. Zleca wszystkie niezbędne badania, dokładnie opisuje wyniki, omawia zalecenia i odpowiada na wszystkie pytania. Zdecydowanie polecam

Niezwykle uprzejmy i kompetentny lekarz. Prowadził moją ciążę i wciąż korzystam z wizyt u Pana Doktora. Zleca badania i dokładnie się nim przygląda a jak trzeba kieruje do innych specjalistów. Bardzo polecam bo niewielu jest takich lekarzy.

Dr Świrski to cudowny lekarz! mało takich w polskich przychodniach. Mimo wielu pacjentek doskonale pamięta nie tylko z jakim problemem się do niego przychodzi, ale też pamięta szczegóły z życia rodzinnego (ilość dzieci, mąż) :). Kompetentny, zawsze wysyła na badania, usilnie stara się pomóc, nawet jeśli inni tej pomocy odmówili. Cierpliwie tłumaczy. Wspaniały człowiek i błyskotliwym intelekcie i z poczuciem humoru.

Dr. Świrski prowadził moją ciąże, po ciąży również korzystam z jego opieki. Wykrył u mnie szybko zmiany przednowotworowe, szybko wysłał mnie na oddział ginekologiczny na odpowiednie zabiegi- można powiedzieć uratował mnie przed poważnymi problemami. U doktora każda pacjentka jest ważna i ważne są jej sprawy. Z całego serca polecam!!

Doktor niezwykle zrównoważony, bardzo sympatyczny i kompetentny. Dodatkowo wyjątkowo przystojny :) Polecam.

Doktor niezwykle zrównoważony, bardzo sympatyczny i kompetentny. Dodatkowo
wyjątkowo przystojny :) Polecam.

To lekarz z powołania :)!!!, Sam proponuje badania profilaktyczne i inne, dba o stan zdrowia pacjentek. Uprzejmy i rzeczowy lekarz, który pomoże każdemu WARTO !!!!! Jedna znajoma poleciła go mi a ja kolejnej, i tak chyba już est nas koło 10 osób ( z tego co wiem)

To lekarz z powołania :)!!!,
WARTO !!!!!

Każdej pacjentce polecam takiego lekarza!

Każdej pacjentce polecam takiego lekarza!

Fantastyczny lekarz. Przemiły i kompetentny.

Fantastyczny lekarz. Przemiły i kompetentny.

Kompetentny, fachowy, uprzejmy. Polecam lekarza.

Kompetentny, fachowy, uprzejmy. Polecam lekarza.