Ginekolog Położnik Warszawa

lekarz Mariusz Sadowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Mariusz Sadowski
Grójecka 194 / 443 wejście A3

bardzo przyjemny lekarz z poczuciem bezpieczeństwa podczas badania, polecam, Gabinet nowoczesny choć znajduje się nieco w głębi i trzeba zwracać uwagę aby poprawnie trafić do lekarza

Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

wizyta już od 100

02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama

dr Beata Melosik

Ginekolog położnik, Ginekolog estetyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Doktor Huzior to najlepszy lekarz, jakiego do tej pory poznałam. Przyjmuje w mojej przychodni, jest zawsze życzliwy, pomocny, ceni pacjentkę, wizyta jest zawsze komfortowa ze względu na jego kompetencję, fachowość i spokój. Wysłuchuje do końca i nigdy nie zostawia bez pomocy. Niestety przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za przyjmowanie pacjentek ponad dzienną normę, gdyż albo jakaś hiena wytoczyła skargę na Pana doktora, albo sam nfz ma problem, że istnieją jeszcze lekarze o wielkim sercu, którzy nie odsyłają z kwitkiem, bo jakiś tam limit się skończył!
Zmobilizujmy siły, bo nasz wspaniały lekarz ma duże kłopoty, grożą mu jakieś zidiociałe kary za to, że przyjmuje więcej pacjentek, niż inni, za to, że poświęca własny czas i siedzi po godzinach dla innych, za to, że nie dostaje za to złotówki więcej! Wstyd! Proszę innych o interwencję w tej sprawie. Wiele razy pomagał nam, bo potrzebne było dodatkowe badanie, recepta, usg, bo świat nam się walił i zawsze nam pomagał. Teraz kolej na nas, pomóżmy Mu, bo jak nikt iny na to zasługuje! Beata

Opinia dodana przez: Beata
Ginekolog położnik Warszawa lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

USG, Ginekolog położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

Ginekolog położnik Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 80

02-042 Ochota, Warszawa

Mila kompetenta osoba. Wyslucha doradzi. bardzo udana wizyta. Napewno jezzcze skorzystam z uslug pani doktor.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA TOMASZEWSKA
Ginekolog położnik Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

wizyta już od 140

02-042 Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze mogę polecić :)

Opinia dodana przez: Eliza
Ginekolog położnik Warszawa lek. med. Magdalena Grochecka

lek. med. Magdalena Grochecka

USG, Ginekolog położnik

Oddział Położniczy - Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!!
Super!!

Super!!

Opinia dodana przez: Aga
Ginekolog położnik Warszawa lek. med. Anna Stanisławska

lek. med. Anna Stanisławska

Ginekolog położnik, Ginekolog

wizyta już od 80

02-042 Ochota, Warszawa

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Pani dr zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie jak byłam na sor w imid, gdy pani dr akurat miała dyżur. Zajęła się mną i poświęciła mi tak dużo czasu jak robi to prawdziwy lekarz z powołania. Po tym zaczęłam chodzić do pani dr prywatnie, prowadziła obie moje ciąże i nadal chodzę tylko do niej. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Anna K.
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

USG ginekologiczne, USG

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Saska Kępa, Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Moni

Ginekolodzy położnicy w Warszawie