Ginekolog Położnik Warszawa

lek. med. Maciej Pawlina

Prywatna Praktyka Lekarska
ulica Puławska 67/2

Trafiłam do doktora z polecenia pani ginekolog, ponieważ wystąpiło u mnie poronienie chybione. Pan Maciej po badaniu i rozmowie dał mi nadzieje na zdrowa ciąże, na prawdę spotkałam wielu lekarzy ginekologów którzy nie powinni mieć styczności z pacjentami a tu- anioł nie człowiek. Czułam ze jestem w dobrych rękach i bardzo szybkie wróciłam do siebie. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Andrzej Raczyński

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

wizyta już od 180
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Lekarz przemiły i przesympatyczny.Empatyczny i przywrócił mi wiarę w ludzi.Po wizycie u pana doktora jestem dokładnie poinformowana o mojej chorobie czego nie otrzymałam ze szpitala powiatowego.Kobietki szczerze polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. med. Piotr Świrski

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Wszystkim pacjentkom życzę takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Olga
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

wizyta już od 150
Lekarz bez podejścia do pacjenta, brak empatii i totalnego zrozumieniem. Czegoś innego kobieta w ciąży oczekuje od lekarza na prywatnej wizycie.
Jesteśmy i ja i mąż totalnie rozczarowani i mocno poruszeni.
Nigdy nie sądziłam ze spotkam się z teoretycznie profesjonalny lekarzem z praktycznie tak miernym podejściem, brak słów.
Opinia dodana przez: Marta
Warszawa Ginekolog położnik lek. med. Anna Stanisławska

lek. med. Anna Stanisławska

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

wizyta już od 120
Pani doktor to najlepszy lekarz. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, tak że badanie, które nie należy do zbyt przyjemnych, jest wykonywane bardzo delikatne i komfortowo. Jestem klientką Pani doktor od kilku lat i zawsze poświęca mi tyle czasu, ile jest to konieczne. Wszystko jest bardzo dobrze wytłumaczone w przystępny sposób. Bardzo gorąco i szczerze polecam wszystkim paniom.
Opinia dodana przez: Danuta
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Madalińskiego 57/10

wizyta już od 100
Pani Doktor prowadziła moją ciążę, jest sympatyczna, dowcipna a przy tym rzeczowa i kompetentna.Wszystkie wizyty wspominam bardzo dobrze, nie były stresujące, Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania,widać,że lubi swoją pracę i kontakt z pacjentkami.Gdy u mojej cioci wykryła zmianę,którą należało zoperować, to zapisała ją na operację na następny tydzień, a wszystko w ramach NFZ bez żadnych opłat.serdecznie polecam, od tej Pani Doktor wychodzi się z gabinetu z uśmiechem ...
Warszawa Ginekolog położnik lek. med. Leszek Huzior

lek. med. Leszek Huzior

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

Przychodnia Rejonowa
Powstańców Śląskich 19

Doktor Huzior to najlepszy lekarz, jakiego do tej pory poznałam. Przyjmuje w mojej przychodni, jest zawsze życzliwy, pomocny, ceni pacjentkę, wizyta jest zawsze komfortowa ze względu na jego kompetencję, fachowość i spokój. Wysłuchuje do końca i nigdy nie zostawia bez pomocy. Niestety przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za przyjmowanie pacjentek ponad dzienną normę, gdyż albo jakaś hiena wytoczyła skargę na Pana doktora, albo sam nfz ma problem, że istnieją jeszcze ...
Opinia dodana przez: Beata
Warszawa Ginekolog położnik dr Robert Gardocki

dr Robert Gardocki

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

wizyta już od 100
fantastyczny lekarz, bardzo długo szukałam ginekologa który budziłby moje zaufanie. Dr Gardocki jest bardzo sympatycznym, ciepłym i przede wszystkim cierpliwym lekarzem. Rozwiewa wszystkie wątpliwości w razie potrzeby :) Polecam - z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Paulina
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Saska Kępa, Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Moni
Warszawa Ginekolog położnik dr Kamil Zalewski

dr Kamil Zalewski

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
Al. Jerozolimskie 56c

Lekarza od labioplastyki szukałam chyba z pół roku. Czytałam wszystkie fora internetowe na ten temat. Przeglądałam opinie i informacje o lekarzach. Nie miało to dla mnie znaczenia gdzie zabieg się odbędzie, tzn. w jakim mieście. Byłam gotowa nawet pojechać na drugi koniec Polski byleby trafić w dobre ręce. Szukałam szukałam i powiem szczerze, że na wszystkich forach właściwie pojawia się regularnie może 5 nazwisk. Z wrocławia, gliwic, 2 z warszawy ...
Opinia dodana przez: Kasia

Ginekolodzy położnicy w Warszawie