Ginekolog Położnik Warszawa

lekarz Grażyna Korolczuk

USG, Ginekolog położnik

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

Wolny termin: 20 Sie o 18:15. Sprawdź inny. # 2

lekarz Mariusz Sadowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Mariusz Sadowski
Grójecka 194 / 443 wejście A3

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Chodziłam do doktora do przychodni na Madalińskiego. Podczas każdej wizyty doktor próbował mnie zniechęcić do przychodni, bezczelnie namawiając na wizytę w swoim prywatnym gabinecie. Za każdym razem, gdy prosiłam o skierowanie na USG dr tłumaczył, że skierowania nie dostanę, bo w przychodni są długie kolejki, więc jest to bez sensu i powinnam się umówić prywatnie. Doskonale pamiętam jak raz prosiłam o skierowanie w grudniu. Doktor powiedział, że to koniec roku, nie ma już terminów, a na przyszły rok jeszcze nie ma zapisów. Moja koleżanka, która kilka dni później była w tej samej przychodni, ale u innego lekarza bez problemu dostała skierowanie i została zapisana na badanie na termin za miesiąc.

W tamtym czasie, gdy chodziłam do tego lekarza na badania, miałam okropne bóle podczas miesiączek. Na tyle silne, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować i chodzić do pracy. Doktor stwierdził, że niektóre kobiety tak mają! Gdy w końcu udało mi się wybłagać USG, okazało się że mam kilkucentymetrową torbiel. Doktor spokojnie stwierdził, że za późno przyszłam na USG (jakby to była moja wina, że nie chciał mi wykonać tego badania) i jeżeli będę miała szczęści to może się uda uratować jajnik. Zero delikatności. Z gabinetu wyszłam zapłakana.

Bardzo żałuję, że chodziłam do tego lekarza. Gdybym od razu miała wykonane USG oszczędziłabym sobie olbrzymiego stresu i ryzyka związanego z operacją (zwykła laparoskopia by wystarczyła). Byłam młoda i głupia, a doktor oprócz tego że namawiał mnie na prywatne wizyty był bardzo miły i tym uśpił moją czujność.

Miałam olbrzymie szczęście, że w szpitalu trafiłam na profesjonalistów.
A doktora absolutnie nie polecam!

Opinia dodana przez: Karolina
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Wolny termin: 20 Sie o 13:00. Sprawdź inny. # 5

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

lek. med. Leszek Huzior

Ginekolog położnik, Ginekolog estetyczny

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Doktor Huzior to najlepszy lekarz, jakiego do tej pory poznałam. Przyjmuje w mojej przychodni, jest zawsze życzliwy, pomocny, ceni pacjentkę, wizyta jest zawsze komfortowa ze względu na jego kompetencję, fachowość i spokój. Wysłuchuje do końca i nigdy nie zostawia bez pomocy. Niestety przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za przyjmowanie pacjentek ponad dzienną normę, gdyż albo jakaś hiena wytoczyła skargę na Pana doktora, albo sam nfz ma problem, że istnieją jeszcze lekarze o wielkim sercu, którzy nie odsyłają z kwitkiem, bo jakiś tam limit się skończył!
Zmobilizujmy siły, bo nasz wspaniały lekarz ma duże kłopoty, grożą mu jakieś zidiociałe kary za to, że przyjmuje więcej pacjentek, niż inni, za to, że poświęca własny czas i siedzi po godzinach dla innych, za to, że nie dostaje za to złotówki więcej! Wstyd! Proszę innych o interwencję w tej sprawie. Wiele razy pomagał nam, bo potrzebne było dodatkowe badanie, recepta, usg, bo świat nam się walił i zawsze nam pomagał. Teraz kolej na nas, pomóżmy Mu, bo jak nikt iny na to zasługuje! Beata

Opinia dodana przez: Beata

Wolny termin: 21 Sie o 14:00. Sprawdź inny. # 9

prof. dr hab. Leszek Bablok

Ginekolog położnik, Androlog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Polecam, z pewnością lekarz od zadań specjalnych dodatkowo bardzo sumienny i obowiązkowy. Wizyta odbyła się o czasie.

Opinia dodana przez: Miss
Wolny termin: 21 Sie o 16:40. Sprawdź inny. # 10
Ginekolog położnik Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Mila kompetenta osoba. Wyslucha doradzi. bardzo udana wizyta. Napewno jezzcze skorzystam z uslug pani doktor.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA TOMASZEWSKA

Ginekolodzy położnicy w mieście Warszawa