Lekarze Ginekolog Warszawa

lekarz Grażyna Korolczuk

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10
04-761 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.
                                       lekarz Magdalena Hołownia

lekarz Magdalena Hołownia

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam
                                       lekarz Wiaczesław Bramski

lekarz Wiaczesław Bramski

Szpital Ginekologiczno-Położniczy "Inflancka"
ulica Inflancka 6
00-189 Warszawa

Doktor prowadził moje trzy ciąże. Ceniłam go za wiedzę, fachowość i ludzkie oblicze. Był zawsze uprzejmy w obyciu, delikatnie przeprowadzał badania, zawsze odpowiadał rzeczowo na pytania.
Opinia dodana przez: Ela

Ewa Żmuda

Położna, Ginekolog położnik

BabkaMedica
Warszawa

Świetna pani doktor, chodziłam do niej z powodu cukrzycy w ciąży, super babka, kompetentna, miła i bardzo kontaktowa
Opinia dodana przez: Beata
                                       lekarz Agnieszka Sotowska

lekarz Agnieszka Sotowska

00-845 Warszawa

Pani Doktor bardzo miła,uśmiechnięta i delikatna. Udziela konkretnych informacji. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Liudvika Matviayuk

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Lekarz bardzo kompetentny, z dużą praktyką, bardzo życzliwy. Pani doktor postawiła właściwą diagnozę, po starannym badaniu USG, dokładnym wywiadzie, Wszystko dla mnie skończyło się szczęśliwie, udaną operacją. Pierwszy raz w życiu spotkałam tak empatycznego lekarza, który razem z obcą mu pacjentką cieszy się z jej wyleczenia.
Opinia dodana przez: Ewa
                                       lekarz Ilona Kostro

lekarz Ilona Kostro

00-845 Warszawa

#lekarzprowadzaca #karowa #lekarz #trudnaciaza Wszystkim z calego serca polecam Pania Ilone Kostro (szpital na Karowej), ktorej zawdzieczam zdrowe doprowadzenie do konca mojej trudnej ciazy oraz odebranie porodu naturalnego. W 16tyg ciazy mialam duzego krwiaka, ktory po zagojeniu w 20tyg doprowadzil do przedwczesnego odplywania wod plodowych. Dzieki Pani Ilonoe ciaze udalo sie przetrzymac jeszcze ponad trzy miesiace w szpitalu co graniczy z cudem. Pani Ilona jest jednym z najlepszych lekarzy w ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tatiana Boryczko

Chirurg ogólny, Ginekolog

00-845 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca. Miałam wielki problem z mieśniakami i polipami. Dwóch lekarzy wypisali mi skierowanie na usunięcie macicy. Dzień przed wykonaniem zabiegu miałam jeszcze w szpitalu konsultacje z Panią doktor, która mi doradziła metodę leczenia o której żaden wcześniejszy lekarz nie wspomniał. Dzięki Pani doktor mam teraz synka ;)
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Bartosz Godek

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Warszawa

Super miły lekarz,zaangażowany.Tłumaczy,widac ze zalezy mu na pacjencie.profesjonalne podejscie.polecam
Opinia dodana przez: Klaudia
                                       dr hab. n. med. Ewa Romejko-Wolniewicz

dr hab. n. med. Ewa Romejko-Wolniewicz

00-845 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Pomógł Nam po wielu przejściach.Pomógła Nam po 3 poronieniach. Zlalazła przyczynę w ciągu jednej wizyty. Chodziliśmy do kilku lekarzy, natomiast tylko ona Nam pomogła. Pomogła także Naszej znajomej, która starała się o dziecko 10 lat. Zna się na rzeczy. Polecam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} USG piersi
                                       lekarz Katarzyna Jaroszewska

lekarz Katarzyna Jaroszewska

USG piersi, Ginekolog położnik

00-845 Warszawa

Konkretny, rzeczowy lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Dyscyplinujący pacjenta w pozytywnym znaczeniu. Więcej takich lekarzy to będziemy my KOBIETY zdrowsze, szczęśliwsze i spełnione. Godna zaufania!!!

lekarz Patrycja Jarmużek

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca, prowadziła moją drugą ciążę. Czułam się zaopiekowana i mialam do niej pelne zaufanie, bo nieraz udowodniła, że ma najnowszą wiedzę i nie daje nieaktualnych zaleceń. Przyjazna, pro kp, z kwalifikacjami do robienia usg poszczególnych trymestrów.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Piotr Świrski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Świetny lekarz ginekolog! Mam 20 lat, poszłam do niego pierwszy raz w grudniu zeszłego roku, brak słów jeśli chodzi o podejście po prostu świetne. Od razu zaczął ze mną luźno rozmawiać, żebym się nie denerwowała, wszystko wytłumaczył. Wszystkie badana które wykonywał robił tak delikatnie, ze nawet nie wiedziałam kiedy jest po. Teraz jestem w ciąży i również ją prowadzę u Doktora Świrskiego. Zleca wszystkie badania, jest bardzo pomocny, można do ...

dr hab. n. med. Grzegorz Panek

Ginekolog onkolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Cudowny lekarz. Uratował mi życie i zdrowie, wtedy gdy inni znani lekarze nie dawali już szans. Po operacji prawie nie mam śladu. Udało mi sie po niej urodzić zdrowe dziecko. Mówi zwięźle, ale zrozumiale. Odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Rzeczywiście telefonicznie nie jest łatwo dostępny, ponieważ całe dnie operuje, konsultuje itp - trzeba to wziąć pod uwagę.Czasem wygląda na zmęczonego podczas wizyty, ale trudno się temu ...
                                       lekarz Paweł Tomasik

lekarz Paweł Tomasik

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

Miły, empatyczny, delikatny. Czułam się zaopiekowana i zrozumiana. Kompleksowe podejście z wyczerpującym tłumaczeniem.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Marek Kilijańczyk

InviMed Klinki Leczenia Niepłodności Warszawa
ul. Rakowiecka 36
02-532 Warszawa

Doktora to ja uwielbiam. Od momentu gdy stwierdzil ze będzie problem z zajściem w ciąże poprowadził mnie za rękę aż do samego rozwiązania. Walczyliśmy razem z moim organizmem ale wygraliśmy walkę i teraz mam śliczna córeczkę. Wszystkim bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Miła
                                       dr Ewa Ślizień-Kuczapska

dr Ewa Ślizień-Kuczapska

ProFamilia
Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Jest bardzo kompetentnym lekarzem, ma wielką wiedzę, zrozumienie dla pacjenta. Poświęca każdy swój wolny czas, jeśli jest to potrzebne. Jestem zadowolona z tego jak prowadzi moją ciążę i że dzięki Pani doktor udało mi się zajść w ciążę. Jako jedyna z wielu lekarzy u których byłam zdiagnozowała moją chorobę i pomogła mi.
Opinia dodana przez: Basia

lek. med. Katarzyna Bednarek

00-845 Warszawa

Bardzo przyjazne podejście do pacjenta, pełne poświącenia prowadzenie całej mojej ciąży aż do szczęśliwych urodzin córeczki. Polecam Anna W.
                                       lekarz Maamoun Laktineh

lekarz Maamoun Laktineh

ul. M. Konopnickiej 8 Ożarów Mazowiecki
Ptasia 4
00-138 Warszawa

Nie polecam lekarza Maamoun Laktineh! Lek. M. Laktineh moim zdaniem jest złym, niewiarygodnym, pozbawionym empatii i kultury osobistej lekarzem. Jestem pacjentką bez objawów, byłam na wizycie kontrolnej / okresowej, którą wykonuję w moim wieku co 2 lata. Zależało mi na skierowaniu na USG narządów rodnych i piersi w związku z wieloma zmianami w ciele kobiety podczas MENOPAUZY. Lekarz M. Laktineh jest osobą bez podstawowej kultury osobistej i szacunku dla pacjenta. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
                                       lekarz Patrycjusz Zieniuk

lekarz Patrycjusz Zieniuk

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Chyba żadne słowa nie oddadzą tego, jak bardzo jestem wdzięczna losowi, że trafiłam na tego lekarza. Jedyny, u którego czuję się tak zupełnie komfortowo, swobodnie, gdzie nie wyczuwam żadnego zniecierpliwienia. Nikt nigdy tak dokładnie nie tłumaczył mi, co mi dolega, ani jakie są możliwości leczenia. W dodatku nigdy nie zostałam odesłana, gdy bez zapisu potrzebowałam 2 minut konsultacji, choć kolejki pod gabinetem robią się coraz dłuższe-wręcz pan doktor zachęcał, żeby ...
Opinia dodana przez: Martyna