dr hab. n. med. Grzegorz Panek

Ginekolog onkolog

3,4
3,2
2,8

Kompetencje kompetencjami. Natomiast mocy sprawczej brak. Miały miejsce 2 konsultacje. I to o 2 za dużo. To tyle, żeby się nie rozpisywać. Nie polecam.

Kompetencje kompetencjami. Natomiast mocy sprawczej brak.
Miały miejsce 2 konsultacje. I to o 2 za dużo.
To tyle, żeby się nie rozpisywać.
Nie polecam.

Cudowny lekarz. Uratował mi życie i zdrowie, wtedy gdy inni znani lekarze nie dawali już szans. Po operacji prawie nie mam śladu. Udało mi sie po niej urodzić zdrowe dziecko. Mówi zwięźle, ale zrozumiale. Odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Rzeczywiście telefonicznie nie jest łatwo dostępny, ponieważ całe dnie operuje, konsultuje itp - trzeba to wziąć pod uwagę.Czasem wygląda na zmęczonego podczas wizyty, ale trudno się temu dziwić, jeśli ktoś tak dużo pracuje. Polecam pana doktora wszytkim paniom,któe mają problemy.

POlecam tego lekarza. Jest swietnym fachowcem. Uratował mi życie. Będę Go wszystkim polecać. Może i jest małomówny ale jest konkretny. Nie owija tylko mówi prosto, tłumaczy wszystko bardzo jasno i zrozumiale. Oby więcej było takich lekarzy.

Bardzo dobry lekarz!!! I bardzo dobre podejście do pacjenta, od pierwszego spotkania, od pierwszej wizyty, w szpitalu publicznym! Uratował mi życie i zdrowie. Wcześniej, zanim trafiłam do CO, "zwizytowałam" inne renomowane gabinety prywatne, przeżyłam horror. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!!!Polecam go wszystkim paniom z problemami onkologicznymi.

Swietny fachowiec.Cudowne podejscie do pacjetow. Polecam

Swietny fachowiec.Cudowne podejscie do pacjetow. Polecam

Wspaniały lekarz,odpowiedzialnu,nie traktuje pacjentów przedmiotowo.Cudowne podejście do pacjenta,mistrz skalpela,po operacji jajników prawie bez śladu szwów,ciepły i serdeczny człowiek.Tylko On,wart tych pieniędzy

Ten lekarz to po prostu kombinator. Niesolidny i bardzo często niewywiązujący się z obietnic. Moim zdaniem jego działaniami powinien zająć się samorząd lekarski lub inne instytucje tropiące naciągaczy

Dla mnie kontakt z tym lekarzem to porażka pod każdym względem, szkoda czasu i pieniędzy. Wychodzi z niego jakaś frustracja którą przenosi na pacjentkę. Odnosiłam wrażenie że patrzy i nie widzi, słucha i nie słyszy, jakbym go w ogóle nie obchodziła. Odradzam bo nie warto.

Świetny fachowiec. Nie znam lepszego w tej dziedzinie. POLECAM

Świetny fachowiec. Nie znam lepszego w tej dziedzinie. POLECAM

Zdecydowanie odradzam, bardzo mnie pan doktor rozczarował. Podobno w gabinecie jest milutki, a państwowej przychodni już mu się nie chce. Nie każdego stać przecież na wizytę prywatną. Zostałam potraktowana jak przedmiot, badanie trwało minutę, doktor wypowiedział 3 zdania i uznał to wystarczy. Niecierpliwy, obojętny, miałam wrażenie że nic go nie obchodzi pacjent. Szkoda marnować czas.