Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Ginekolog Onkolog Warszawa

- 26 lekarzy
Ginekolog onkolog Warszawa  Leszek Gmyrek

Leszek Gmyrek

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

  (+1 więcej)
liczba opinii: 6

+1 więcej

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 4,7/5
jestem zaskoczona i zdziwiona negatywnymi opiniami na temat dr Gmyrka. Uważam, że to świetny specjalista, przemiły człowiek o fajnym poczuciu humoru. Zawsze uspokoi, doradzi, wyjaśni wszelkie wątpliwości. USG robi dokładnie wszystko pokazując i tłumacząc. Zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję. Jestem jego pacjentką sześć lat i nie zmienię go na żadnego innego lekarza.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Piotr Sobiczewski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

+1 więcej

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Fantastyczny lekarz z powołania. Bardzo przejmuje się pacjentami, sprawnie i szybko podejmuje decyzje co do leczenia na podstawie rzetelnie przeprowadzonych badań. Bez żadnych problemów w przypadku nagłej sytuacji załatwia nawet termin operacji. Kontynuuje z zaangażowaniem leczenie po operacji. Jest uprzejmy i dba o dobre samopoczucie pacjentów a w tej specjalizacji bywa to trudne.
Lekarz ewidentnie z ogromnym doświadczeniem o czym świadczą przeprowadzane operacje. Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi za ...
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Paweł Knapp

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

liczba opinii: 1

+6 więcej

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.
Opinia dodana przez: Danuta

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny lekarz, przeprowadził u mnie operację, której bardzo się bałam. Może sprawiać wrażenie nieco chłodnego, ale jest w pełni profesjonalistą, który bardzo rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Piękna 31/37
00-549 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem stałą pacjentką doktora Lindnera od przeszło 15 lat i nie wyobrażam sobie zmiany tego lekarza. Cenię go delikatność, pełną otwartość (i atmosferę w gabinecie zachęcającą do otwartości ze strony pacjentki) i pewność swoich diagnoz, nie ma się u niego wrażenia, że coś zostało potraktowane rutynowo, ale że zawsze rozpatrzył w pełni problem. Wszystko wyczerpująco tłumaczy (jak trzeba to i łącznie z rozrysowaniem). Poświęca pacjentkom dużo czasu, żadna wizyta nie ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Paweł Derlatka

Ginekolog położnik, Onkolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

+1 więcej

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Do dr Derlatki trafiłam przez przypadek - pokierowana przez pielęgniarkę, która wydawała mi wyniki badań cytologicznych (niestety były złe); po pierwsze Dr przyjął mnie jako dodatkowego pacjenta pięć minut przed zakończeniem pracy, kiedy już byłam zrezygnowana...; po drugie poświęcił mi wówczas tyle czasu ile było potrzeba, aby przedyskutować mój problem; od tamtego dnia został "moim" ginekologiem - onkologiem; dziś już jestem zdrowa! - nie trwało to zbyt długo, bo dr ...
Opinia dodana przez: Anonim

prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Sawicki

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

liczba opinii: 5

+1 więcej

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Profesor Sawicki trafnie i szybko diagnozuje. Robi bardzo dokładne USG.Trafiłam do Profesora z polecenia innego lekarza, ponieważ miałam "dziwny" jajnik. Okazało się, że była to bardzo wczesna faza nowotworu jajnika. Dziś jestem już po operacji, czuję się dobrze. Dzięki szybkiej interwencji drugi jajnik uratowany. Wizytę u Profesora polecam każdej kobiecie - nawet profilaktycznie.
Dziękuję Profesorze
Opinia dodana przez: Joanna

Wacław Śmiertka

Ginekolog onkolog, Ginekolog

liczba opinii: 27

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Al. KEN 19 lok 99 wejście od Balo
02-797 Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Witam, jestem pacjentką dr Śmiertki od bardzo, bardzo dawna... Przyszłam do niego pierwszy raz ponad 15 lat temu, pierwsza ciąża z komplikacjami, zakończyło się śmiercią dziecka...ale gdyby nie doktor pewnie nie otrząsnęłabym się z tego tak szybko. Okazał się bardzo wrażliwym a przede wszystkim empatycznym lekarzem. Szybko planował moją kolejną ciążę a ja czułam się już matką. Dla każdej kobiety takie przeżycie to prawdziwa trauma i odpowiedni lekarz, to podstawa. ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Sławomir Witkowski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi i chętnie odpowiada na każde pytanie. Jest uprzejmy i miły.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
Rozłogi 12
01-310 Warszawa

Średnia ocen: 4,6/5
Rekomenduję tę lekarkę z ogromną przyjemnością i odpowiedzialnością - po bardzo udanym leczeniu. Z jej kompetencjami i doświadczeniem powinna raczej przyjmować w drogim, prywatnym szpitalu, a jest jakimś cudem dostępna w publicznej służbie zdrowia. Najkrócej mówiąc - nie mogłam trafić lepiej.
Opinia dodana przez: aseasyasitis

Ginekolodzy onkolodzy w WarszawieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat