Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Ginekolog Onkolog Warszawa

- 26 lekarzy
Warszawa Ginekolog onkolog  Leszek Gmyrek

Leszek Gmyrek

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 4,3/5
Dr. Gmyrek prowadził od początku moją ciążę. Podczas każdej wizyty poświęcał mi wystarczającą ilość czasu, wszystko szczegółowo wyjaśniał, a wszelkie "fiksacje" i nieuzasadnione obawy uspokajał dzięki czemu w czasie ciąży, której przechodzenie, momentami nie było łatwe, nie zwariowałam ;) Miałam też to szczęście, że w czasie porodu był w szpitalu i przyjął na świat mojego syna.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Wacław Śmiertka

Ginekolog, Ginekolog onkolog

liczba opinii: 29

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Al. KEN 19 lok 99 wejście od Balo
02-797 Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Pan Doktor Wacław Śmiertka to wybitny specjalista onkolog. Miałam ogromne szczęście, że do niego trafiłam z nowotworem szyjki macicy. Zdiagnozował mnie, operował. Fenomenalny onkolog - ginekolog i psycholog w jednym. Przemiły, ciepły, cierpliwy. Odpowie na każde pytanie i poprowadzi przez ciężką chorobę "za rękę". Cudowny, wysokiej kultury człowiek.

Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Zbigniew Sujkowski

Ginekolog, Onkolog

liczba opinii: 26

Gabinet
Opoczyńska 6 lok. 21
02-526 Warszawa

Średnia ocen: 2,8/5
Odradzam to mało powiedziane.
Fakt -spóźniłam się 5 min co w drzwiach zostało mi wypomniane.Przyszłam z dwiema naprawdę wrażliwymi sprawami. Prosiłam o skierowanie na badania genetyczne ze względu na nowotwór piersi mojej mamy. Lekarz przepisał skierowanie (ponieważ miałam z nfz) ale nie przeprowadził podstawowego wyniku co skutkowało odmówieniem mi badań.
Druga sprawa to moje złe wyniki cytologii. Gdy powiedziałam, ze mam jeszcze jedno pytanie usłyszałam żebym się sprężała bo on ...
Opinia dodana przez: Pacjentka medicover

dr hab. n. med. Grzegorz Panek

Ginekolog onkolog

liczba opinii: 13

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

wizyta już od 100
Średnia ocen: 3,0/5
Kompetencje kompetencjami. Natomiast mocy sprawczej brak.
Miały miejsce 2 konsultacje. I to o 2 za dużo.
To tyle, żeby się nie rozpisywać.
Nie polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Barbara Kozakiewicz

Onkolog, Ginekolog

liczba opinii: 12

Gabinet
Rozłogi 12
01-310 Warszawa

Średnia ocen: 4,6/5
Rekomenduję tę lekarkę z ogromną przyjemnością i odpowiedzialnością - po bardzo udanym leczeniu. Z jej kompetencjami i doświadczeniem powinna raczej przyjmować w drogim, prywatnym szpitalu, a jest jakimś cudem dostępna w publicznej służbie zdrowia. Najkrócej mówiąc - nie mogłam trafić lepiej.
Opinia dodana przez: aseasyasitis

Anna Dańska-Bidzińska

Ginekolog onkolog

liczba opinii: 12

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 3,0/5
Abstrahując od dokonan Pani Doktor Bidzińskiej i wszystkich tych według, których Pani doktor jest wybitnym lekarzem. Jej kompetencji kwestionować nie bede, ponieważ rzeczywiście to wszystko o czym piszą ludzie jest prawda. Niestety, ale mam zal do Pani Bidzińskiej, ze nie szanuje czasu swoich pacjentów..jestes umówiony dajmy na to na 18.00 po czym przychodzisz i patrzysz a przed Toba jest jeszcze 5 pacjentek.. Czekanie 1.5 H na to aby Cie dokor ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Bogusław Lindner

Onkolog, Ginekolog

liczba opinii: 11

Gabinet
Piękna 31/37
00-549 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem stałą pacjentką doktora Lindnera od przeszło 15 lat i nie wyobrażam sobie zmiany tego lekarza. Cenię go delikatność, pełną otwartość (i atmosferę w gabinecie zachęcającą do otwartości ze strony pacjentki) i pewność swoich diagnoz, nie ma się u niego wrażenia, że coś zostało potraktowane rutynowo, ale że zawsze rozpatrzył w pełni problem. Wszystko wyczerpująco tłumaczy (jak trzeba to i łącznie z rozrysowaniem). Poświęca pacjentkom dużo czasu, żadna wizyta nie ...
Opinia dodana przez: Anonim
Warszawa Ginekolog onkolog dr n. med. Bohdan Dźwigała

dr n. med. Bohdan Dźwigała

Ginekolog onkolog

liczba opinii: 11

Szpital
aleja Solidarności 67
03-401 Warszawa

Średnia ocen: 3,5/5
B.kompetentny, miły, uprzejmy, naprawdę godny polecenia. Można liczyć również na szybkie przyjęcie na oddział, szybki termin operacji i najlepszą opiekę tamże.
Opinia dodana przez: Małgorzata

prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Sawicki

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

liczba opinii: 5

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Profesor Sawicki trafnie i szybko diagnozuje. Robi bardzo dokładne USG.Trafiłam do Profesora z polecenia innego lekarza, ponieważ miałam "dziwny" jajnik. Okazało się, że była to bardzo wczesna faza nowotworu jajnika. Dziś jestem już po operacji, czuję się dobrze. Dzięki szybkiej interwencji drugi jajnik uratowany. Wizytę u Profesora polecam każdej kobiecie - nawet profilaktycznie.
Dziękuję Profesorze
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Paweł Derlatka

Onkolog, Ginekolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 4

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Dr Paweł leczył mnie i operował. Jest niesłychanie zdolny i ma "złote ręce". Olbrzymi spokój, cierpliwość i wiele empatii. Mieliśmy 3 letnią wspólną przygodę i jestem zdrowa. Dr Paweł od początku do końca zajmował się mną jak najbliższym członkiem rodziny. Miałam ogromne szczęście, że przez całkowity przypadek trafiłam do lekarza przez wielkie "L". Rozmawiałam też z innymi pacjentami i każda z Pań miała identyczną co ja opinię o Dr Pawle. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Ginekolodzy onkolodzy w WarszawieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat