lekarz Wiaczesław Bramskilekarz Wiaczesław Bramski - zdjęcie profilowe

lekarz Wiaczesław Bramski

Doktor Wiaczesław Bramski ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Winnicy (Ukraina) w 1993 roku.
Posiada specjalizację w zakresie ginekologii ...

Posiada specjalizację w zakresie ginekologii i położnictwa.
Ordynatura Kliniczna z Ginekologii i Położnictwa odbyta w latach 2002-2006 w Chmielnickim (Ukraina).
Zatrudniony w Specjalistycznym Szpitalu „Inflancka” w Warszawie.

LEKARZ POWOŁUJE SIĘ NA KLAUZULĘ SUMIENIA- NIE PRZYPISUJE ŚRODKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH

Środki hormonalne przypisuje wyłącznie celem leczenia.

Doktor prowadził moje trzy ciąże. Ceniłam go za wiedzę, fachowość i ludzkie oblicze. Był zawsze uprzejmy w obyciu, delikatnie przeprowadzał badania, zawsze odpowiadał rzeczowo na pytania.

Рекомендую доктора Вячеслава. Приятный в общении, отвечает на вопросы, спокойно,уравновешенно,рассказывает про ситуацию, аккуратный,не делает лишние анализы, только по ситуации, я очень осталась довольна. Спасибо Вам Доктор.Професионал своего дела,врач с большой буквы