lekarz Alicja Ceran

1,8
1,6
2,7
1,3

dr A. Ceran z Grenadierów 21 Warszawa Bardzo NIE POLECAM!!!! Kobieta nie wie co robi....Trafiłam do niej ze stwierdzeniem martwego zarodka w 6 tygodniu ciąży. Po serii usg za jedyne 250zł za każde i wizyt po 100 - 150zł zaproponowała mi zaaplikowanie dopochwowo cytotecu (1-ga dawka 2 tabletki, 2-ga dawka 1 tabletka i 3-cia dawka 3 tabletki)... lek kostzował jedyne 770zł i oczywiście nie dostałam żadnego potwierdzenia że mi go podano, bo Pani "dr" nie prowadziła nawet karty pacjenta, a konsultacje często odbywały się telefonicznie... Po ostatniej dawce leku zaczęły ...

dr A. Ceran z Grenadierów 21 Warszawa

Bardzo NIE POLECAM!!!! Kobieta nie wie co robi....Trafiłam do niej ze stwierdzeniem martwego zarodka w 6 tygodniu ciąży. Po serii usg za jedyne 250zł za każde i wizyt po 100 - 150zł zaproponowała mi zaaplikowanie dopochwowo cytotecu (1-ga dawka 2 tabletki, 2-ga dawka 1 tabletka i 3-cia dawka 3 tabletki)... lek kostzował jedyne 770zł i oczywiście nie dostałam żadnego potwierdzenia że mi go podano, bo Pani "dr" nie prowadziła nawet karty pacjenta, a konsultacje często odbywały się telefonicznie... Po ostatniej dawce leku zaczęły się takie bóle, że porodowe to chyba pikuś, do tego wymioty biegunka i stany omdleń...zdecydowałam z mężem że dzwonimy po karetkę! pani "dr" telefonicznie spanikowała jak się dowiedziała i kazała jechać do IMiD (gdzie pracuje na etacie) i nigdzie indziej nie kazała jechać. Okazało się że karetka może zawieść mnie do szpitala praskiego i tam pojechałam. Jak lekarze usłyszeli moją historię to im oczy z orbit wyszły. Po pierwsze nie podaje się tyle dawek tego leku, po drugie są inne lepsze leki do tego celu, po trzecie powinnam być w szpitalu jak dostawałam te leki, po czwarte po pierwszej dawce i pierwszych bólach od razu powinien być zabieg łyżeczkowania, po piąte był to błąd lekarski "dr" Ceran, po szóste to że kazała jechać do IMiD to po to żeby jej tam tyłek kryli i wiele innych rzeczy.... Ponadto Pani "dr" po pierwszej dawce cytotecu bez robienia usg stwierdziła że wszystko się oczyściło, a potem się okazało, że wydaliłam wszystko oprócz pęcherzyka z zarodkiem ;(
Natomiast w Szpitalu Praskim zajęli się mną w 15-20 min (tak mi się przynajmniej zdaje, bo byłam w letargu bólu), zrobiono mi pod narkozą łyżeczkowanie i po wybudzeniu nie czułam bólu. Podano mi kroplówki i zajęto się mną mile i profesjonalnie i wszystko na kasę chorych.
Podsumowując Pani "dr" Ceran nastawiona jest na zarobienie jak największej ilości pieniędzy (ode mnie w dwa tyg wyciągnęła ok. 1500zł) po czym pacjent i tak zawsze trafia do szpitala, więc kochane nie męczcie się u prywaciarzy, booni wszyscy kasę tylko biorą za niczemu nie służące wizyty i badania a na koniec i tak sie kończy na państwowej służebie zdrowia!!! NIE POLECAM jej do prowadzenia ciąży!!!!!!!
I będzie ta informacja na kilku forach, bo nie mam na nią innego sposobu (dowodu), że takie coś mi zrobiła, a chciałabym oszczędzić innnym kobietom czasu, nerwów, płaczu, stresu i pieniędzy...

Dałabym zero gwiazdek, gdyby się dało.. Mimo wielu negatywnych opinii w internecie, postanowiłam zaryzykować i pójść na wizytę do dr Ceran. I to był błąd, którego więcej nie popełnię. Wyszłam z gabinetu z płaczem. Ta pani nie wykazuje żadnego zainteresowania pacjentką i jej problemami, wydaje jej się, że jest panem i władcą, nawet siedzącą obok niezwykle miłą położną traktowała bardzo oschle. Podczas 5-minutowej wizyty nawet mnie nie zbadała, nie zrobiła wywiadu, za to nie dając skierowania, kazała "zrobić prywatnie usg na mieście" i wrócić za tydzień. Podała przy okazji nazwisko ...

Dałabym zero gwiazdek, gdyby się dało..
Mimo wielu negatywnych opinii w internecie, postanowiłam zaryzykować i pójść na wizytę do dr Ceran. I to był błąd, którego więcej nie popełnię. Wyszłam z gabinetu z płaczem. Ta pani nie wykazuje żadnego zainteresowania pacjentką i jej problemami, wydaje jej się, że jest panem i władcą, nawet siedzącą obok niezwykle miłą położną traktowała bardzo oschle. Podczas 5-minutowej wizyty nawet mnie nie zbadała, nie zrobiła wywiadu, za to nie dając skierowania, kazała "zrobić prywatnie usg na mieście" i wrócić za tydzień. Podała przy okazji nazwisko jakiegoś swojego kolegi, który podobno robi dobrze usg. Zaczęła rzucać terminami różnych badań w różnych tygodniach, a gdy poprosiłam o zapisanie tego na karteczce, to pani stwierdziła, że nie zapisze, bo przecież zapamiętam.
Po wyjściu z gabinetu, na korytarzu złapała mnie położna z jej gabinetu i wręczyła mi karteczkę z wypisanymi terminami badań oraz skierowanie na usg, oczywiście na NFZ, i nie na mieście, tylko na miejscu..

Byłam u niej dzisiaj, bo mój lekarz był na zwolnieniu. Przyszłam tylko po wypisanie recepty na tabletki anty. Od razu mi powiedziała, że po co mi tabletki skoro przy moim wyglądzie na pewno nikt mnie nie chce. Jak poprosiłam o zmianę na inne, bo przy obecnych źle się czuje powiedziała, że nie wypisze mi innych, bo nie chce jej się szukać właściwych. I dostałam receptę na te same. Była niemiła nawet nic nie skomentowała moich wyników badań. Po za tym to jedyny ginekolog, który mi powiedział, że nawet kieliszek alkoholu może obniżyć działanie antykoncepcyjne i dziwi się, że jeszcze nie wpadłam. Na odchodne rzuciła tekstem, żebym przyszła do niej na wiosnę jak trochę pobiegam i wtedy będzie sens brania tabletek anty, bo ktoś dopiero będzie mnie chciał. Porażka.

Witam wszystkie kobiety oczekujące dziecka. Pani dr Ceran jest osobą miłą, sympatyczną i kompetentną. Kieruje na wszystkie badania bez problemu. Tłumaczy wyniki badań a witaminy, które mi przepisuje są trafione. Zdarzało się, że byłam nie umówiona na wizytę, ale Pani dr i tak mnie przyjęła bez żadnego problemu. Także polecam wszystkim kobietom oczekującym dziecka i nie tylko.

Perfidna materialistka, która minęła się z powołaniem-powinna być złodziejem, bo do tego się nadaje. Nie obchodzi ją czyjeś zdrowie, tylko pieniądze. Niestety, wszystkie negatywne opinie na wszelkich stronach, rankingach są adekwatne do zachowania lekarza wobec pacjentów. Nie wiem jak wygląda wizyta prywatnie, ale wydaje mi się, że nie powinno być różnicy dla lekarza, czy wizyta jest w ramach NFZ czy prywatnie. Zdrowie pacjenta powinno być najważniejsze. NIE POLECAM!

NIE POLECAM!

Ginekolog nastawiona jedynie na zysk!!! Stwierdziła u mnie na podstawie USG Zespół policystycznych jajników, strasząc iż będę miała trudności z zajściem w przyszłości w ciążę i, że muszę poddać się długotrwałemu leczeniu. Oczywiście pani doktor przepisała niezmiernie drogie leki i zaleciła comiesięczne wizyty kontrolne w swoim prywatnym gabinecie, gdzie koszt samej wizyty nie mówiąc już o dodatkowych badaniach jak USG wynosi ok 150 zł. Dodam, iż były to jedne z moich pierwszych wizyt u ginekologa, więc niestety dość ufnie podeszłam do pani doktor, natomiast ona bez żadnych skrupułów po prostu ...

Dodam, iż były to jedne z moich pierwszych wizyt u ginekologa, więc niestety dość ufnie podeszłam do pani doktor, natomiast ona bez żadnych skrupułów po prostu upatrzyła sobie we mnie stabilne źródło dochodu.

Po konsultacji ze znajomym ginekologiem okazało się, że jednak jakimś dziwnym trafem nic mi nie dolega. Nie mówiąc już o tym, że przy zespole policystycznych jajników leczenie podejmuje się w momencie, gdy pacjentka planuje zajście w ciążę w najbliższym czasie, a nie ""na zapas".

Odradzam wizyty u tej pani, gdyż traktuje pacjentów jedynie jako źródło potężnych zysków oszukując ich bez żadnych zahamowań!!

Nie polecam wyżej wymienionej pani doktor. Nie powinna być ginekologiem. Nie potrafi nic wytłumaczyć ani rozmawiać z pacjentem. Jedyne co potrafi, to reklamować prywatne gabinety. Nie nadaje się na prowadzenie ciąży.

Chodziłam tam i na początku stycznia byłam ostatni raz. Ten gabinet to jakaś kpina, ciągłe spóźnienia, pani zapisująca na wizyty ma wszystko gdzieś, tylko zbiera kasę bez wydawania żadnych paragonów więc robią przekręty podatkowe, umawiasz się na konkretną godzinę ale i tak obowiązuje zasada "kto pierwszy tel lepszy", nikt tego nie pilnuje, Poza tym Pani sekretarka jak komuś ma podpieczentować zwolnienie informuje że uwaga "zwolnienie kosztuje 100 zł". Przecież to jawna korupcja! Dziewczyny, omijajcie szerokim łukiem dr Ceran.

Chodziłam tam i na początku stycznia byłam ostatni raz.

UWAGA!!! CAŁA WIZYTA TRWAŁA OK. 3 MINUT W CIĄGU, KTÓRYCH PANI ALICJA BEZ DOKŁADNEGO BADANIA, BEZ POBRANIA CYTOLOGII, BEZ UZYCIA WZIERNIKA STWIERDZIŁA U MNIE ZAAWANSOWANĄ NADŻERKĘ. PRZEPISAŁA KOSZTOWNE LEKI I ZALECIŁA PONOWNĄ WIZYTĘ ZA DWA TYGODNIE. NA SZCZĘŚCIE POSZŁAM PO ROZUM DO GŁOWY I ZASIĘGNĘŁAM OPINII INNEGO LEKARZA. KU MOJEJ RADOŚCI NIE MAM I NIE MAIŁAM NAWET ŚLADÓW NADŻERKI. TRAFIŁAM DO OSOBY KOMPETENTNEJ,MIŁEJ,DBAJĄCEJ O ZDROWIE SWOICH PACJENTOWÓW. PANI CERAN NIE ROBI PODSTAWOWEJ RZECZY JAKĄ JEST ZAŁOŻENIE KARTY PACJENTA. NIE ZAPYTAŁA SIĘ MNIE O NIC (WIEK,STAN ZDROWIA,OSTATNIE BADANIA ITD)... JEST OSOBĄ, ...

UWAGA!!!
PRZEPISAŁA KOSZTOWNE LEKI I ZALECIŁA PONOWNĄ WIZYTĘ ZA DWA TYGODNIE.
NA SZCZĘŚCIE POSZŁAM PO ROZUM DO GŁOWY I ZASIĘGNĘŁAM OPINII INNEGO LEKARZA.
KU MOJEJ RADOŚCI NIE MAM I NIE MAIŁAM NAWET ŚLADÓW NADŻERKI.
TRAFIŁAM DO OSOBY KOMPETENTNEJ,MIŁEJ,DBAJĄCEJ O ZDROWIE SWOICH PACJENTOWÓW.
JEST OSOBĄ, DO KTÓREJ NIE WYSŁAŁABYM NAWET WROGA.
JEST NASTAWIONA TYLKO I WYŁĄCZNIE NA PIENIĄDZE, KTÓRE W DUŻYCH SUMACH "WYSYSA" ZE SWOICH PACJENTEK.
SZKODA TYLKO, ŻE WSZYSTKO ODBYWA SIĘ KOSZTEM NASZEGO ZDROWIA!!!
NIE PRZEKRACZAJCIE PROGU JEJ GABINETU BO TYLKO SOBIE ZASZKODZICIE I STARCICIE PIENIĄDZE, CZAS I NERWY.
LEKARZ NASTAWIONY TYLKO NA ZYSK.

Zdecydowanie nie polecam! Wykorzystując mój problem i strach zostałam naciągnięta na różne badania.. Kasa do ręki , brak cennika, ceny od do. Moim zdaniem lekarze współpracujący razem z Panią doktor są również nie uczciwi...