lekarz Małgorzata Fogiel

Ginekolog

2,7
2,8
2,2

Jednym słowem MASAKRA. Pani doktor przez całą wizyte traktowała mnie jak mała dziewczynke. Ironizowała na każde słowo które powiedzialam. Pani Doktor moze i jest kompetentna ale oprocz leków niczego wiecej nie dowiedzialam sie o swojej chorobie.. Wielki brak relacji z pacjentem. Wręcz momentami czułam sie wyśmiewana przez Panią doktor. Nigdy wcześniej nie bylam na takiej wizycie... Dostalam recepte, po czym chca zrealizować tą receptę dowiedziałam sie ze NIE MA W SPRZEDAŻY TEGO LEKU i nie jest on kompletnie nigdzie dostępny. Czy lekarz powinien przepisywać takie leki!? Bardzo nie polecam.

Bardzo nie polecam.

Bardzo arogancja apeluje by trzymać się od niej jak najdalej podczas nagłej wizyty odmówiła przyjęcia dopiero po długich negocjacjach udało się do niej dostać

Przestrzegam przed tą Panią. Tak nieuprzejmej wręcz niegrzecznej lekarki jeszcze nie spotkałam. Traktuje pacjenta z góry a moje odpowiedzi komentuje z cynicznym wydźwiękiem. Ludzkie podejście do pacjenta zdecydowanie nie dotyczy tej Pani. Wyszłam prawie z płaczem.

Pani dr prowadzi moja ciążę. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym oddać się w ręce kogoś innego.

Wielka pani doktor ;/ ale wielka chyba wg rozmiarów tuszy; siedzi, zrzędzi, krzyczy i wmawia że powiedziałaś coś czego nie mówiałaś ;/ az płakałam podczas wizyty ;/ ogólnie to myślalam że w trakcie wizyty wyję z gabinetu ale chcialam zachować zimną krew i nie zachowywa sie tak jak ona ;/ DNO nie lekarz

Okropna. Nieuprzejma, niemiła, oschła, patrzy jak na idiotę, podważa kompetencje innych lekarzy, nie obchodzi ją, że badanie boli i generalnie nie robi jej różnicy, co czujesz i mówisz. Oby dalej od takich lekarzy, nie nie i jeszcze raz nie!

Kompetentna, ale oschła w kontakcie. Raczej dokładna, ale nie tłumaczy dlaczego zleca konkretne badania - ma się wrażenie jakby wizyta trwała " już za długo". Na pytania odpowiada zdawkowo/rzeczowo/skromnie.

miła pani doktor , kompetentna , cierpliwa do problemu pacjęta

miła pani doktor , kompetentna , cierpliwa do problemu pacjęta

oschła to mało powiedziane, bardziej interesuje ją grafik wizyt niż pomoc pacjentowi w nagłym przypadku. mało przyjemne wizyty poza tym nic nie tłumaczy