lek. med. Jakub Bryll

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wykonuje zabiegi z zakresu endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, artroskopię stawów, operacje korekcyjne deformacji stóp.
Zajmuje się leczeniem operacyjnym złamań i uszkodzeń tkanek miękkich. Diagnozuje i leczy operacyjnie zmiany nowotworowe kości.

Dr. Jakub Bryll pod wieloma względami zasługuje na najlepsza rekomendację: z uwagi na doskonałe przygotowanie i fachowość, b. życzliwy i miły stosunek do pacjentów. bezinteresowność i wielką pracowitość.

Dr. Jakub Bryll pod wieloma względami zasługuje na najlepsza rekomendację:

Wspaniały lekarz. Bardzo profesjonalny, komunikatywny i z dużą empatią do pacjentów. Pan Doktor przeprowadził u mnie zabieg wszczepienia endoprotezy biodra. Operacja udała się świetnie i czuję się znakomicie. Nie było dnia żeby nie sprawdził jak się czuję i jak przebiega proces leczenia. Bardzo oddany pacjentom. Polecam wszystkim.

Jestem pacjentką Dr Jakuba Brylla. 17 stycznia 2017 Pan Dr Jakub Bryll operacyjnie wszczepił mi endoprotezę biodra. Przed operacją bardzo przystępnie wyjaśnił mi na czym będzie polegać i jaki typ protezy będzie założony. Mój powrót do sprawności przebiega bardzo dobrze. Mogę bez bólu chodzić coraz lepiej. Pan Dr Jakub Bryll to życzliwy pacjentowi lekarz i wybitny chirurg. Dziękuję Panu Doktorowi za fachowość i zrobienie mojej nogi "jak nowa". Wdzięczna pacjentka Anna Grochowalska-Maszkowska z Warszawy

Jestem pacjentką Dr Jakuba Brylla.
Pan Dr Jakub Bryll to życzliwy pacjentowi lekarz i wybitny chirurg.
Dziękuję Panu Doktorowi za fachowość i zrobienie mojej nogi "jak nowa".
Wdzięczna pacjentka Anna Grochowalska-Maszkowska z Warszawy

Jestem pacjentem pana dr. Jakuba Brylla od połowy 2016 roku. Cierpię na chorobę zwyrodnie-niowa stawów biodrowych objawiającą się przewlekłymi i bardzo dokuczliwymi bólami. W grudniu byłem operowany przez dr. Jakuba Brylla (wstawienie endoprotezy lewego stawu biodrowego). Zabieg przebiegł pomyślnie, a bóle lewego biodra ustąpiły (cóż za ulga !!!). Obecnie czekam na operację prawego stawu biodrowego. Według mojej opinii pan dr Jakub Bryll jest bardzo dobrym chirurgiem ortopedą, który w sku-teczny sposób potrafi pomóc pacjentowi. Robi to z zaangażowaniem i życzliwością. Poza tym umie nawiązać kontakt z pacjentem i wyjaśnić mu ...

Według mojej opinii pan dr Jakub Bryll jest bardzo dobrym chirurgiem ortopedą, który w sku-teczny sposób potrafi pomóc pacjentowi. Robi to z zaangażowaniem i życzliwością. Poza tym umie nawiązać kontakt z pacjentem i wyjaśnić mu szczegółowo, ale jednocześnie w zrozumiały sposób, przyczyny dolegliwości i sposób ich leczenia.
Z czystym sumienie mogę polecić pana dr. Jakuba Brylla wszystkim, którzy mają problemy orto-pedyczne. Jest to naprawdę świetny lekarz i człowiek.

Byłęm wielokrotnie hospitalizowany i operowany. Pana dr. Jakuba Brylla poznałem przy rozpoznaniu i diagnozowaniu złamania trzonu kręgu TH12 odcinka piersiowego kręgosłupa. Obecnie 6 m-cy po zabiegu sprawność bdb. Lekarz - chirurg ortopeda - prof3esjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Przy tym: życzliwy, uprzejmy, przyjazny pacjentowi, zaangażowany w leczenie urazów. Pacjentom z kłopotami ortopedycznymi szczerze polecam osobę dr. J. Brylla. Świetny specjalista w świetnym zespole lekarzy Kliniki Ortopedii WIM.

Dr Jakub Bryll jest trzecim lekarzem ortopedą do jakiego trafiłem ze złamaniem i szczerze każdemu polecam tego specjalistę! Poprzedni lekarze sugerowali operację, która jak się okazało była niepotrzebna, a uniknąłem jej dzięki doktorowi. Stała kontrola i opieka spowodowała, że złamanie zrosło się idealnie, a leczenie zakończyło pełnym sukcesem. Lekarz empatyczny, podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie, nie śpieszy się, wykazuje dużo uwagi i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Polecam!

Doskonały specjalista i uprzejmy człowiek. Po po wymianie stawu biodrowego na protezę czuję się znacznie lepiej.

Lekarz przez duże" L" z powołania.Kompetencja i uprzejmość ze strony LEKARZA na poziomie profesjonalnym.Podczas wizyt czułam się jak PACJENT,dostałam odpowiedź na trapiace mnie pytania odnośnie mojego wieloletniego schorzenia.Jestem w trakcie leczenia,które w krotce dobiegnie końca za zasługą PROFESJONALNEGO LEKARZA!!!! POLECAM BEZ CIENIA WĄTPLIWOŚCI!!!!!

POLECAM BEZ CIENIA WĄTPLIWOŚCI!!!!!

Niestety NIE polecam, notoryczne odbieranie i odpisywanie na sms -y w czasie wizyty, żadnych informacji z poprzednich wizyt (brak przygotowania do wizyty) Brak porozumienia pacjent - lekarz Czułem się podczas wizyty jak w fabryce a raczej wypisywania na czas skierowania na rehabilitację i następny pacjent i następny i do domu ! ! ! Nie polecam ! ! ! ! ! !

Brak porozumienia pacjent - lekarz
Nie polecam ! ! ! ! ! !