lek. med. Jakub Bryll

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wykonuje zabiegi z zakresu endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, artroskopię stawów, operacje korekcyjne deformacji stóp.
Zajmuje się leczeniem operacyjnym złamań i uszkodzeń tkanek miękkich. Diagnozuje i leczy operacyjnie zmiany nowotworowe kości.

We wrześniu 2017r, miałam przeprowadzoną operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego, operację wykonał Pan doktor Jakub Bryll, operacja przeproadzona w sposób bardzo profesjonalny, podejście do pacjenta bardzo dobre, mimo tylko 2 miesięcy po operacji jestem prakrycznie w pełni sprawna, mimo mojego podeszłego wieku. Jeszcze raz chciałam Panu doktorowi podziękować za świetnie wykonaną pracę oraz z pełną odpowiedzialnością mogę szczerze polecić tego specjaliste.

Ortopeda traumatolog Jakub Bryll profesjonalista pod każdym względem.Świetny lekarz, dba o pacjenta. Ogromnie pomocny i zupełnie bezinteresowny. Szczerze polecam wizytę u tego specjalisty.

Dla mnie bardzo otwarty uprzejmy i wnikliwie rozpatrujący sytuację pacjenta.Mam bardzo dobrze wykonaną endoprotezę stawu biodrowego i sądzę że do tego specjalisty można mieć pełne zaufanie.

Duża kompetencja i wiedza, miłe podejście do pacjenta. Dokładne opisanie zabiegu wymiany protezy przed i po operacji . Polecam

28 czerwca 2017,Pan doktor wykonał mi operację endoprotezy kolana.Jestem już po rehabilitacji i sprawnie się poruszam.Polecam Jego profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie.Miły pełen empatii i specjalista wysokiej klasy.Dziękuję bardzo Panu doktorowi. Z wyrazami szacunku Sabina Witowska z Koszalina

Z wyrazami szacunku Sabina Witowska z Koszalina

Pan doktor to wspaniały lekarz i człowiek. Pełen profesjonalizm w pracy a przy tym normalne ludzkie traktowanie pacjenta. Doktor jest z pacjentem caly czas od pierwszej rozmowy przed zabiegiem do odwiezienia na salę pooperacyjna, codziennie rano odwiedza i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Również dla rodziny pacjenta znajduje czas by udzielić informacji. Bardzo pogodny, pełen empatii i bezinteresowny lekarz a w dzisiejszych czasach trudno o takich. Doktorze dziękuję za nowe biodro. Warto było jechać do Pana 250 km. Z całego serca życzę Panu wszystkiego dobrego!!!

27 kwietnia 2017 roku Pan Doktor przeprowadził operacje endoprotezy stawu biodrowego. Operacja była bardzo skomplikowana. Bałem się, że nie będzie można jej przeprowadzić. Pan Doktor Bryll podjął się zabiegu. Jestem 1,5 miesiąca po operacji. Czuję się znakomicie. Pełny profesjonalizm ze strony Pana Doktora. Do tego pełna informacja o zabiegu. Zainteresowanie przeogromne. Do tego uśmiech i pogodne podejście do pacjenta, po których mijały dolegliwości związane z zabiegiem. Każdego dnia dziękuję Bogu, że spotkałem Pana Doktora na swojej drodze. Oby takich lekarzy było więcej. Dziękuję Panu

Każdego dnia dziękuję Bogu, że spotkałem Pana Doktora na swojej drodze.
Oby takich lekarzy było więcej.
Dziękuję Panu

Pan dr Jakub Bryll to ortopeda traumatolog, którego z pełną odpowiedzialnością polecam.To doskonały lekarz, a przy tym ciepły dobry człowiek. 9 maja 2017 pan dr Bryll przeprowadził mi protezoplastykę stawu kolanowego. Od tego czasu upłynęło trzy tygodnie.Dziś mam już zdjęty szew, kolano jest sprawne i nie boli a ja bardzo sprawnie się poruszam. To wszystko dzięki P doktorowi, którego poznałam tuż przed operacją i który po zabiegu czuwał i nadzorował moje dochodzenie do zdrowia.Tą drogą pragnę podziękować P. doktorowi i polecić jego fachową wiedzę i doświadczenie wszystkim,którzy mają potrzebę korzystania ...

To wszystko dzięki P doktorowi, którego poznałam tuż przed operacją i który po zabiegu czuwał i nadzorował moje dochodzenie do zdrowia.Tą drogą pragnę podziękować P. doktorowi i polecić jego fachową wiedzę i doświadczenie wszystkim,którzy mają potrzebę korzystania z pomocy ortopedy. Z wyrazami najwyższego szacunku Halina Kolibabska

10 m-cy temu Pan Jakub operował mi kręgosłup (TH-12). Rewelacja i pełna satysfakcja. Doskonały specjalista. Świetnie wpłynął na moją psychikę w chorobie poprzez obiektywizm i szczerość. Pełen profesjonalizm - zdecydowanie oceniam na BDB. Po prostu lekarz z klasą wśród zespołu specjalistów i personelu Kliniki Ortopedii WIM. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Gorąco polecam dr Brylla. Mam 68 lat i jestem po wszczepieniu endoprotezy. Operacja zakończyła się sukcesem. Doktor każdego dnia odwiedzał swoich pacjentów, otaczał ich zainteresowaniem i troską. Jest komunikatywny i ma dużo empatii. Miły i bezinteresowny człowiek, a przy tym specjalista wysokiej klasy. Dziękuję za wszystko.