dr n. med. Piotr Syrówka

Ortopeda, Traumatolog

Pan dr Syrówka to lekarz z dużą kulturą osobistą i zawodową. Trafnie stawia diagnozę, miło się z nim rozmawia , bo umie słuchać pacjenta i wczuwa się w jego problem zdrowotny. Bardzo się cieszę że jestem jego pacjentką. Polecam wszystkim cierpiącym Pana doktora, nawet jeżeli jeszcze nie dokona czegoś swoim rękoma to rozmowa z nim jest już dużą ulgą. Pozdrawiam Halina G.

Pozdrawiam Halina G.

Dr.Piotr Syrówka - to anioł nie lekarz. Posiada ogromną wiedzę , talent i umiejętności .Jest lekarzem nie dla pieniędzy, nie dla poklasków lecz prawdziwym lekarzem z powołania . Niestety życie pisze różne scenarjusze które dość często są przypisane mojej osobie.. Lecz na moje szczęście w nieszczęściu trafiam w ręce tego cudownego człowieka.Dzięki niemu chodzę na własnych nogach i używam coprawda z lekkim ograniczeniem ale własnej , prawej ręki .Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.

Miałam robione przez dr. Syrówkę ACL w prawym kolanie. Zanim do Niego trafiłam, 4 lekarzy odesłało mnie z kwitkiem, stwierdzając, że kolano jest w porządku..Rok po operacji kolano jest jak nowe, inny ortopeda jak mnie badał to stwierdził, że świetną robotę ktoś mi zrobił :) Teraz próbujemy coś zrobić z chondromalacją III st w lewej nodze. Pan Doktor ma cierpliwości za trzech a uprzejmości za dziesięciu. Oby więcej ludzi tak podchodzących do swojej pracy!

Doktor, nawet chyba już Profesor Syrówka pomógł zrozumieć mi moją chorobę, ale niestety nie można jej wyleczyć w 100% dziś jestem już po kolejnej operacji dokładnie 3 przy ul. Barskiej w Warszawie, zawsze operował Piotr Syrówka, dopiero teraz udało się ustalić rodzaj schorzenia. Nie ważne jest to ile było zabiegów, ważna jest skuteczność, zawsze zostałam tam obsłużona szybko i profesjonalnie nie musiałam czekać kilku miesięcy, ani nawet tygodni od wizyty w przychodni po urazie do operacji czekałam 9 dni. Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat lekarza, ani obsługi szpitala na oddziale chirurgi urazowej na 2 piętrze. Uważam że jeśli ktoś piszę negatywnie na temat lekarza Piotra Syrówki to poprostu podświadomie obwinia go za to że jest chory a nie za to że lekarz nie pomógł, bo doktor zawsze jest miły i pomocny, nawet jeśli go się często i upierdliwie "nachodzi"
Zadowolona pacjentka Ewelina

Witam serdecznie.Pan Doktor Piotr Syrówka ,jest osobą ,która trafnie stawia diagnozy,żeby potwierdzić kieruje na badania,po skonsultowaniu się z Pacjentem rozmawia na czym polega problem,jest uczciwy ,sumienny,traktuje wszystkich jednakowo,radośnie i ciepło.Współpraca z nim ,to zaszczyt dla każdej osoby.To Doktor z powołania,inaczej Anioł,wszyscy z Personelu na Barskiej i Dyrekcja powinni być dumni .że mają takiego Specjalistę.W moim imieniu dziękuję za leczenie całosci moich kończyn.

Pan Piotr to lekarz z prawdziwego powołania, nie zawiodłam się pod każdym wyżej wymienionym względem od 1990r. Dziękuję za wszystko panie Piotrze, za to, że mogę chodzić o własnych nogach.

Dziękuję za wszystko panie Piotrze,
za to, że mogę chodzić o własnych nogach.

Prawdziwy specjalista z powołaniem i sercem do tego, co robi. Daje bardzo konkretne wskazówki i zalecenia, jest bardzo sympatyczny. Po złamaniu przeskrętarzowym kości udowej dzięki Panu Doktorowi moja noga jest jak nowa!

Znam doktora od ponad 10 lat. Jego profesjonalizm , podejście do pacjenta , kompleksowa porada lekarska. Doskonały kontakt z pacjentem od pierwszych chwil przyjęcia czy w przychodni, czy tez już na Oddziale Chirurgii Ortopedycznej. Doskonały fachowiec. W stosunku do mnie był, i jest uprzejmy , nie patrzy na zegarek , tylko wysłucha do końca. Potem wspólnie z pacjentem podejmuje terapię , aby jak najmniej bolesna , czy inwazyjną.

1 sierpnia 1996 po wyjątkowo cięzkim wypadku trafiłam do szpitala na Barską, operacja dokonana przez dr Syrówkę była niezwykle skomplikowana a ja najokropniejszą jego pacjentką. lecz dzięki temu DOSKONAŁEMU SPECJALIŚCIE i WSPANIAŁEMU CZŁOWIEKOWI do dziś (25.10.12)żyję normalnie, chodzę bez laski i prawie nie utykam. dziękuję, dziękuję, po 100-kroć dziękuję, Teresa Ordyłowska

dziękuję, dziękuję, po 100-kroć dziękuję, Teresa Ordyłowska

Znakomity specjalista, ogromna wiedza i talent. Przeslam operacje lewego barku bez zadnych komplikacji. Bardzo mily i cierpliwy lekarz. Polecam