dr n. med. Piotr Syrówka

Ortopeda, Traumatolog

1 sierpnia 1996 po wyjątkowo cięzkim wypadku trafiłam do szpitala na Barską, operacja dokonana przez dr Syrówkę była niezwykle skomplikowana a ja najokropniejszą jego pacjentką. lecz dzięki temu DOSKONAŁEMU SPECJALIŚCIE i WSPANIAŁEMU CZŁOWIEKOWI do dziś (25.10.12)żyję normalnie, chodzę bez laski i prawie nie utykam. dziękuję, dziękuję, po 100-kroć dziękuję, Teresa Ordyłowska

dziękuję, dziękuję, po 100-kroć dziękuję, Teresa Ordyłowska

Nie bede się dużo rozpisywał powiem krótko - dobrze zrobiona artroskopia prawego kolana. Czuję się bardzo dobrze. podczas operacji czuć było fachowość i doświadczenie. Cały czas referował co robi i było widać na ekranie.

Przeczytałem chyba wszystkie komentarze i na prawdę nie potrafię w żaden sposób znaleźć poparcia jakiegokolwiek negatywnego. W szpitalu miałem okazję rozmawiać z doktorem kilka razy i zawsze był w stanie wszystko załatwić i odpowiedzieć na każde pytanie. Naprawdę jest to specjalista godny polecenia!

Lekarz który powaznie podchodzi do pacjenta

Lekarz który powaznie podchodzi do pacjenta

Pan doktor nie dość że jest niekompetentny to jeszcze ukrywa błędy lekarskie swoich kolegów. Co do kompetencji to zapomina o druczkach skierowań i recept. Podczas wizyty słyszymy byśmy zgłosili się do lekarza w przychodni to on nam wypisze to skierowanie i receptę bo on zapomniał zabrać.

Do opinii poniżej widocznie P.Ewelno miała pani szczęście chociaż widzę że również pani po paru operacjach chyba najlepiej wychodzi otwieranie i operowanie po parę razy!!Taktyka operowania tego samego kilka lub kilkanaście razy.Radzę skonsultować się z innymi lekarzami co do opinii że nie da się w 100% wyleczyć...dla mnie podejście i zbywanie pacjenta przez tego szanownego pana doktora jest śmieszne najpierw otwiera parę razy a pózniej ma to gdzieś i zero pomocy ,umywa ręce.Dodatkowo lubi wymyślać różne choroby co nie wiążą się z chorobą .Na oddziale bardzo dużo osób uciekło z pod noża od doktora bo po namowie pacjenta udało się jednak wyleczyć rehabilitacją a tak to by byli cięci.Ja rozumiem że za tą są pieniądze ale trzeba liczyć się ze zdrowiem i dobrem człowieka .nie sztuka operować ale sztuką dobrego lekarza jest się przyznać do błędu ....

Doktor, nawet chyba już Profesor Syrówka pomógł zrozumieć mi moją chorobę, ale niestety nie można jej wyleczyć w 100% dziś jestem już po kolejnej operacji dokładnie 3 przy ul. Barskiej w Warszawie, zawsze operował Piotr Syrówka, dopiero teraz udało się ustalić rodzaj schorzenia. Nie ważne jest to ile było zabiegów, ważna jest skuteczność, zawsze zostałam tam obsłużona szybko i profesjonalnie nie musiałam czekać kilku miesięcy, ani nawet tygodni od wizyty w przychodni po urazie do operacji czekałam 9 dni. Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat lekarza, ani obsługi szpitala na oddziale chirurgi urazowej na 2 piętrze. Uważam że jeśli ktoś piszę negatywnie na temat lekarza Piotra Syrówki to poprostu podświadomie obwinia go za to że jest chory a nie za to że lekarz nie pomógł, bo doktor zawsze jest miły i pomocny, nawet jeśli go się często i upierdliwie "nachodzi"
Zadowolona pacjentka Ewelina

GORĄCO POLECAM:-)))) LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA,ŻEBY WIĘCEJ BYŁO TAKICH LEKARZY:-)

GORĄCO POLECAM:-))))
LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA,ŻEBY WIĘCEJ BYŁO TAKICH LEKARZY:-)

OPEROWAŁ MNIE DOKTOR DWA RAZY NA KOLANO, ALE PO OPERACJI JUŻ NIE MIAŁAM Z NIM KONTAKU. WIEM ŻE MUSZĘ WRÓCIĆ PO RAZ ENTY!!!

Znam doktora od ponad 10 lat. Jego profesjonalizm , podejście do pacjenta , kompleksowa porada lekarska. Doskonały kontakt z pacjentem od pierwszych chwil przyjęcia czy w przychodni, czy tez już na Oddziale Chirurgii Ortopedycznej. Doskonały fachowiec. W stosunku do mnie był, i jest uprzejmy , nie patrzy na zegarek , tylko wysłucha do końca. Potem wspólnie z pacjentem podejmuje terapię , aby jak najmniej bolesna , czy inwazyjną.