dr n. med. Piotr Syrówka

Ortopeda, Traumatolog

Znam doktora od ponad 10 lat. Jego profesjonalizm , podejście do pacjenta , kompleksowa porada lekarska. Doskonały kontakt z pacjentem od pierwszych chwil przyjęcia czy w przychodni, czy tez już na Oddziale Chirurgii Ortopedycznej. Doskonały fachowiec. W stosunku do mnie był, i jest uprzejmy , nie patrzy na zegarek , tylko wysłucha do końca. Potem wspólnie z pacjentem podejmuje terapię , aby jak najmniej bolesna , czy inwazyjną.

Lekarz jakich mało,leczę się u niego od trzech lat.Naprawdę godny zaufania.

Lekarz jakich mało,leczę się u niego od trzech lat.Naprawdę godny zaufania.

Świetny specjalista, dwukrotnie operował mi rękę po skomplikowanym złamaniu kości ramiennej prawej po wypadku samochodowym, dzięki niemu ręka jest sprawna, jestem mu bardzo wdzięczna, serdecznie polecam tego lekarza

Świetny człowiek i autorytet =)Ma profesjonlane podejście do zawodu, angażuje się w leczenie.

Stanowczo odradzam. Ten pseudo-specjalista stwierdził u mnie zdolność do pracy po poważnym urazie stawu barkowego. Efekt był taki że następnego dnia uraz powrócił. Rzeżnik nie lekarz.

Byłam na konsultacji u doktora z polecenia od lekarza z przychodni na dzień dobry usłyszałam że go nie ma(a stał przede mna)Po błaganiu żeby zobaczył moje kolano z wielką łaską przyjął ale badanie i podejscie było poprostu śmieszne nic sie nie dowiedziałam a pracuje w szpitalu jako zastepca ordynatora!.Powiedział że mam przyjsc do niego jak kolano zegnie sie 90 stopni za 2 dni po długim unieruchomieniu w gipsie i z blokiem kolana.Zero uprzejmości i podejścia do pacjenta totalne olanie.Skończyło sie operacją a kolana nie dało sie zgiac ponieważ łękotka go zablokowała i taki z niego specjalista spychoterapia najlepsza....Może i prywatnie to jest miły uprzejmy ale za darmo jak ma zobaczyc to ucieka .

Fantastyczny lekarz i naprawdę godny polecenia. Gdyby nie on nie wiadomo ile jeszcze chodziłabym z uszkodzonym kolanem, bo nikt inny się nie poznał, że mam popękaną łękotkę. Dzięki niemu teraz jestem w trakcie rehabilitacji i kolano wraca do formy.

Dzięki niemu teraz jestem w trakcie rehabilitacji i kolano wraca do formy.

Lekarz, jakich mało. Potrafi wręcz zdziałać cuda. Szeroki uśmiech Doktora dodaje sił:)

Jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia!!!!

Jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia!!!!

Naprawdę doktor jakich mało.Świetny fachowiec. Miły, zawsze uśmiechnięty. Ma czas dla pacjenta. Godny polecenia!!!