lek. med. Łukasz Czarnocki

Ortopeda, Traumatolog

• Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywa w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. Ponadto jest pracownikiem naukowym Katedry Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik konferencji, kursów i sympozjów naukowych w kraju i za granicą. Autor wielu publikacji w literaturze fachowej, artykułów w prasie popularno-naukowej oraz powszechnej.
W praktyce lekarskiej wykorzystuje badani...

Zawsze można polegać na wiedzy i umiejętności Pana doktora. Dobierze odpowiedni plan leczenia do twojego przypadku chorobowego oraz omówi z tobą cały plan. Doradzi Ci, które miejsca i jakie osoby są godne polecania do dalszego leczenia u innych specjalistów. Pan doktor przyjmuje w miłej i dogodnej atmosferze bez poczucia obojętności do twoje osoby.

Nie polecam. Przez jego nieodpowiedzialne działania mam teraz poważne kłopoty zdrowotne. Portal znany lekarz to reklamodawca medyków. Nie warto sugerować się opiniami tam zamieszczanymi. Nie publikują negatywnych ocen na temat lekarzy. Gdybym wiedziała to wcześniej nigdy bym do tego człowieka nie trafiła.

Nie polecam. Stawia szybką diagnnozę - w moim przypadku błędną.. Działania p. doktora bardzo mi zaszkodziły.

Lekarz uprzejmy tylko do momentu gdy się nie "dyskutuje". Gdy pacjent ma własne zdanie (poparte wizytami u innych specjalistów) wyszła z Pana wielka bucowatość i przekonanie o nieomylności ludzi ze "świata medycznego" wraz z personalnymi wycieczkami na temat braku kompetencji do podważania jedynej słusznej diagnozy...

Bardzo dobry lekarz mimo młodego wieku. Profesjonalne podejście do pacjenta, a zarazem bardzo miły i wyrozumialy👍

Lekarz godny polecenia. Duże doświadczenie mimo młodego wieku, solidny, dokładny a przy tym sympatyczny.

Wspaniały lekarz i człowiek. Wielka wiedza, cierpliwość i podejście do pacjenta stawiają Go w gronie najlepszych pomimo młodego wieku. Oby tak dalej.

Świetny lekarz, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta mimo młodego wieku. Rzadko zdarza się aby lekarz na SOR poświęcał choremu tyle uwagi i zainteresowania jego schorzeniem. Anna

Anna