Traumatolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 130
Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.

lek. med. Arkadiusz Madej

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Śródmieście, Warszawa

wizyta już od 160
Jestem po wypadku komunikacyjnym z całym szeregiem urazów - najdokuczliwsze kolana i staw barkowy. Cierpię na okresowe dotkliwe bóle, którym nie potrafili zaradzić dotychczasowi ortopedzi. Trafiłam do dr. Arkadiusza Madeja. Przyszlam z wynikami badan usg i rtv. Lekarz obejrzał, bardzo dokładnie zinterpretował i zastosował odpowiednie leczenie zarówno farmakologiczne jak i fizykoterapię. Po serii zabiegow fizykoterapeutycznych prosil o ponowny kontakt.Zapisując lekarstwa zainteresował się moją kondycją zdrowotną i leczeniem związanym z ewentualnie ...
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Piotr Dybek

Przychodnia EMC przy Daszyńskiego
Daszyńskiego 2a
56-400 Oleśnica

wizyta już od 150
Jestem:świeżo po zabiegu artroskopii kolana prawego. Doktor zna się na rzeczy., stawia precyzyjne diagnozy, tłumaczy ze szczegółami, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Po wielu lekarzach korzystam tylko i wyłącznie z usług Pana Piotra. Lekarz godny polecenia, doskonały kontakt z pacjentem polecam w 100%, konkretny i rzeczowy????bardzo miły i uprzejmy, a pobyt w szpitalu w Miliczu na ortopedii też wspominam pozytywnie.Panie pielęgniarki mimo nawału pracy bardzo miłe i na każde wezwanie:)
Opinia dodana przez: Joanna Dybowska
Warszawa Traumatolog lek. med. Rafał Konieczny

lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

wizyta już od 140
Dr Konieczny to wspaniały profesjonalista. Naprawdę "naprawił" mój kręgosłup i sprawił, że normalnie funkcjonuję. Miałam już niedowład stopy co powodowało trudności w poruszaniu się. Po operacji kręgosłup jest jak nowy, a noga działa normalnie. Gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Iwona
Poznań Traumatolog dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

MotiMed Gabinety Lekarskie Nobel Tower
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77A
60-101 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
62-300 Września

POLECAM TAK WSPANIEŁEGO LEKARZA . PRZEMIŁY ,WYTŁUMACZY WSZYSTKO DOKŁADNIE. NIE LICZY SIĘ WIEK PACJENTA .WSZYSCY TWIERDZILI ,ZE MAMA NIE MOŻE MIEĆ ZROBIONEJ PROTEZY W KOLANIE W WIEKU 81 LAT .PAN DOKTOR WYKONAŁ MAMA DZIĘKI PANU DOKTOROWI CHODZI NIE WIE CO TO BÓL. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.ŚWIETNY SPECJALISTA.
Opinia dodana przez: Jolanta
Warszawa Traumatolog lek. med. Adrian Rymarczyk

lek. med. Adrian Rymarczyk

ACHILLES Centrum Medyczne
Melomanów 10

wizyta już od 150
Najlepszy lekarz na świecie! Podczas gdy inni spisywali mnie na straty i mówili "ciesz się, że chodzisz", Adrian Rymarczyk od początku nie obiecywał cudów, ale podjął się próby naprawienia mojego kolana i po kilku operacjach oprócz tego, że chodzę, to jakość mojego życia jest wielokrotnie lepsza, niż przed pierwszą wizytą w gabinecie. Dziękuję doktorze!
Opinia dodana przez: Piotr
Kraków Traumatolog lek. med. Tomasz Tytuła

lek. med. Tomasz Tytuła

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3

Bardzo przyjazny lekarza, wszystko wytłumaczył. Przepisał leki na zrost kości czego nie zrobiło 3 poprzednich lekarzy. Ja nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest aby samemu poprosić.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Kamil Dworak

Traumatolog, Ortopeda

Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry

wizyta już od 50
Kompetetny, rzeczowy opis schorzenia, dobor lekow i zalecenia co do dalszego leczenia. Profesjonalne podejscie do pacjeta.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Jakub Bednarek