dr n. med. Paweł Kołodziejskidr n. med. Paweł Kołodziejski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Traumatolog, Ortopeda

Dr n. med. Paweł Kołodziejski jest chirurgiem stopy, specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii, współtwórca Poradni Chorób Stopy. Ukończył wiele staży w znanych klinikach ortopedycznych za granicą, gdzie zdobył cenne umiejętności praktyczne stosowania nowoczesnych metod i technik operacyjnych w zakresie chirurgii stopy i stawu skokowego. Dodatkowo jest wykładowcą na kursach kształcenia podyplomowego dla lekarzy oraz promotorem prac licencjackich i magisterskich.

Trafiłam do Pana doktora z bólami pięty. Wcześniej byłam u kilku lekarzy ogólnych i ortopedów. Każdy tylko patrzył na zdjęcie, mówił ostrogi i przepisywał leki. Pan doktor dokładnie zbadał moją stopę i wyjaśnił przyczynę bólu, pokazał ćwiczenia, które mam wykonywać w domu, a nawet narysował mi jaką wkładkę do buta mam kupić. Zalecił również rehabilitację i wyjaśnił co dalej trzeba będzie zrobić, jeśli ból nie minie. Naprawdę dobry z niego fachowiec, widać, że ma zaplanowane leczenia pacjenta.

Rzeczowy, kompetentny, nie zwodzi pacjenta nieskończoną ilością płatanych konsultacji, nie czaruje co do wyniku operacji (mam koślawy paluch i płaskostopie - wyjaśnił mi wszystkie za i przeciw operacji i przed podjęciem ostatecznej decyzji kazał się zastanowić. Nie namawia nachalnie na płatne leczenie, co jest niestety dzisiaj coraz rzadsze. Pozdrawiam Pana Doktora, A. Jędrzejczuk

Znakomity lekarz, kompetentny, oceniający sytuację kwalifikującą do zabiegu operacyjnego z uwzględnieniem wieku, zakresu operacji, konsekwencji i okresu rehabilitacji. Przemawia do wyobraźnia pacjenta, nie namawia do operacji, pozostawiając decyzję w jego gestii. Wyjątkowy lekarz,"rodzynek" wśród młodych, wykształconych specjalistów. Polecam wszystkim, którzy mają problemy ortopedyczne w zakresie stopy.!!! Alina Zbrzeźniak

Alina Zbrzeźniak

Kompetenty miły lekarz. Od razu rozpoznał moją chorobę, mimo, że byłam wcześniej na darmo u 3 innych ortopedów. Pacjentowi poświęca dość dużo czasu, dużo tłumaczy - polecam.

Bardzo dobry specjalista. Wizyta warta swojej ceny. Nie namawia do operacji, szczegółowo tłumaczy istotę choroby. Polecam.